2. Výklad pro Carol

9. prosince 2007 v 12:15 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
TO Dagoon: I přesto,že jsi toho moc nevěděl jsi se strefil do černého,peníze.
Je mi jasné,že z její strany nejde o dceřinou lásku k otci,když se její maminka s manželem rozvedla v době když si odpýkával trest ve veznici.Měla jsem možnost si přečíst rozvodový list,kde jasně stálo,že dával přednost kamarádům z mokré čtvrti před rodinou a o dceru nejevil zájem.Myslím si,že z její strany to bude hra na lásku a pak mu ukáže drápky,ale on je z ní tak zblblý,už ji nechce ve svém životě ztratit a tak hopsá jak mu píská.Chci ti ještě napsat,že je 1/4 cikánka,takže určitě ví jak to má dělat.Je jí 28 let,je svobodná a stále nespokojená,načapala jsem ji při lži,kdy tvrdila,jak hrozně chce dítě a přitom ji z kabelky vypadly pilulky proti početí,Drží mého muže v šachu i tím,že by mohl být konečně pravým dědečkem.Ač je to neskutečné je svým konáním,gesty podobná na manželovou matku,která mi 20 let dělala peklo na zemi a teď ji vystřídala dcerka,s tchýni se také nestýká,prý věděla,že jako malá prodělala rakovinu krve a neřekla to synovi.Víc toho popsat nedovedu,bylo by to na hodně stránek.Jinak jsem byla na kartách a ten člověk mi na závěr řekl,ať se rozvedu jinak příjdu o spoustu peněz a když jsem se ptala na ty 2 mě ničící osoby,řekl mi,že špatně skončí,co tím myslel nevím,snad to rozlouskneš ty,zatím dík a pá i všem ostatním,Carol.
Dagoon
Carol
Tím když ti řekl že by ses měla rozvést jinak příjdeš o hodně peněz zřejmě myslel to že by bylo nejlepší se od té rodiny a dokonce i od přítele na chvíli vzdálit jelikož tam cítím podvod té dcery do kterého by tě přítel i nechtěně zavedl taky… Tím by jsi vlastně na to doplatila i ty. Pokud se však nechceš od přítele vzdalovat dej si pozor na všechny cenné věci a materiály - zaslepený otec dokáže víc než by kdo do něj kdy řekl.
Tím když ti řekl že ty dvě osoby skončí špatně myslel určitě pořekadlo : Boží mlýny melou pomalu ale určitě! Takže je čeká tzv. Karmická odplata buď v tomto životě nebo v příštím…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama