Magická poradna

15. prosince 2007 v 20:33 |  Staré otázky
Magická poradna
Jménem covenu Bohyně Simsalabims vám zde nabízíme bezplatnou pomoc v magických záležitostech.
Odpovědi na otázky budeme podle vašeho přání uvádět na tomto blogu nebo posílat na váš e-mail.
Radit a pomáhat vám budou čarodějky:
Liliana: Tarot, channeling (spojení s duchovním průvodcem), andělská magie, osobní a duchovní rozvoj, práce s energií, podvědomím a "vyšším vědomím", přírodní léčení a alternativní medicína, psychoterapie a arteterapie. Mám zkušenosti s regresemi a automatickou kresbou.


Veronika: Vykládací karty, byliny, Všeobecná magie, Měsíční magie, reiki

Corey:
Všeobecná magie, Měsíční magie, Milostná magie, astrologie, runy, tarot, karty, křišťálová koule, výroba magických pomůcek. Mám zkušenosti s kyvadlem, reiki, meditacemi a výklady snů.
Wolfův prolog

Milí přátelé
Byla pro vás otevřena magická poradna. To je jistě vítaná a milá věc. Ovšem aby tato věc mohla dobře fungovat k oboustranné spokojenosti, je třeba si stanovit několik ne snad ani pravidel, jako spíše doporučení, kterými je záhodno se řídit. Nejprve si prosím uvědomte, že nikdo nemá patent na pravdu. Radí vám lidé. Chytří, vzdělaní, ale lidé. Lidé, jejichž soubor znalostí a zkušeností je velmi obsáhlý, ale také nemůže obsáhnout všechno. Proto vám radí jako pozorovatelé, v upřímné snaze pomoci s vaším problémem. Úspěšné vyřešení vašeho problému také záleží v největší míře právě na vás. Představte si, že jste kapitán lodi na otevřeném a rozbouřeném moři v úplné tmě a hledáte cestu do přístavu. Čarodějky jsou schopné vám rozsvítit maják u přístavu a tak vás k němu nasměrovat. Ovšem pokud nebudete vědět na které straně majáku leží přístav, tak se stejně rozbijete o skály.
Dále, tato poradna je koncipována jako magická, proto se primárně předpokládá, že váš dotaz se nějakým způsobem magie týká. Zároveň pokud tazatel řeší magický problém, tak se u něj předpokládá, že má alespoň primární znalosti z oblasti magie. Pokud opět použiji příměr, čarodějka vám vysvětlí jak vyřešit rovnici o třech neznámých, ale pokud neumíte sčítat a odčítat, je to problém.
Dále, protože se velmi často dotazy opakují, hledejte mezi tazateli před vámi, ať nenutíte své milé čarodějky stále dokola sepisovat slohová cvičení.
Pokud už dotaz vznesete, snažte se konkretizovat svůj problém, nebojte se ho maličko rozvést. I zdánlivě nedůležité detaily mohou pomoci utvořit celkový obraz a lepší pochopení problému, nezapomeňte, že ony vaše životy nežijí. Vyhýbejte se prosím výkřikům do tmy typu "Chci vědět, jestli mě můj kluk miluje a proč je na mě Petr naštvanej." A v neposlední řadě magie je věda vzdělanců. Pište rozvitá souvětí, užívejte interpunkci, vyhýbejte se internetovému slangu a nedělejte pravopisné chyby. Chci říct, kdo se chce věnovat magii, musí číst mnoho literatury. Kdo hodně čte, ví, jak se co píše. Každý někdy dělá chyby, ale pokud mám mluvit za sebe, když ve třech větách dotazu najdu devět pravopisných chyb, zvažuji jestli vůbec má cenu tomu člověku odpovídat, protože vím, že je to ztracený čas. Pokud si nejste jistí, vezměte si k ruce slovník. Znovu opakuji, každý dělá chyby (já si pletu s a z), ale něco je přeci jen moc.
Taky chci poukázat na to, že určitě by jste neměli v této poradně hledat návod jak žít. Pokud jste na rozcestí a nevíte kudy dál, čarodějky vám řeknou, co vás na té které cestě může očekávat, ale rozhodnutí a plná zodpovědnost za to rozhodnutí je na každém z vás.
Také pokud jste žádali o radu v nějakém problému, nebo chtěli něco vysvětlit, ozvěte se, jak to dopadlo. Je to drobnost, která člověka, co vám pomáhal dozajista potěší a dá mu to chuť do další práce.
Na závěr chci dodat, že magie je věda velmi krásná a naplňující, ale zároveň nebezpečná. A to v aspektech, které málokdo očekává. Vím, že je to dokola omílané, ale skutečně "Magie není věda pro každého."

Wolf 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (826)
Zobrazit starší komentáře

801 Domcnka Domcnka | E-mail | Web | 13. března 2008 v 15:27

Jak je myšleno to ,,povznést"???

802 Nel Nel | 13. března 2008 v 16:54

Ahoj,prosím o radu.Často trpím nespavostí.Nechci to řešit léky ale někdy to prostě nejde. Dokážete mi poradit co s tím?Díky moc.

803 Johanka Corey Johanka Corey | E-mail | Web | 13. března 2008 v 20:24

ANONYM ODHALEN!!!!

Tak tedy byla to nynější přítelkyně mého bývalého, která si hrála na mojí kamarádku a pak ...

Někdo jí z cizího čísla psal "minulá kletba nevyšla, ale tahle už se mi povede" a ona mi na to konto napsala onu smsku, kterou jsem zde uveřejnila dříve a já jí odpověděla (také zveřejněno).

15 minut jsem telefonovala s bývalým přítelem, jehož současný život mne ani v nejmenším nezajímá, snad až na zdraví jeho maminky, kterou mám ráda. Ani za boha si nenechal vysvětlit, že jsem je oba dva a také jejich kamarády vyšktla ze svého života a vyhýbám se jim a že žádné kletby nesesílám. Přísahala jsem mu, dokonce jsem ho i slušně poprosila, ať mi věří a on na to, že pokud mu dam důkaz, že jsem to nebyla já, tak mi uvěří. Takový důkaz samozřejmě nemůžu sehnat, protože s tou kletbou nemám nic společného.

Problémem je následující: Katka je čarodějka, které chybí jen poslední rituál k zasvěcení, drží nad ní ochranou ruku Dan, jenž je mocným mágem zkušeným v sesílání kleteb, žádám tedy zdejší magickou veřejnost, aby mi pomáhala s ochranou.

Děkuji moc :)

804 Sp33 Sp33 | E-mail | 13. března 2008 v 21:17

Právě jsem si to přečetl..zajímávé ale špatné nechtěl bych být v této situlaci už protože s magií teprve začínám a zkoušel jsem jen pár zaklínadel..lehkých který mi vyšli

805 Liliana Liliana | E-mail | 13. března 2008 v 21:58

Johanka: tak to je nepříjemné...teď by to chtělo ještě zjistit toho pravého, kdo jí to napsal.

K ochraně ti ráda přispěju...snad jsou ti dva dostatečně rozumní a nebudou dělat potíže. A neboj, ty jsi také dost silná...a navíc nevinná, to vědomí tvoji obranu také posílí.

806 Carol Carol | 14. března 2008 v 7:46

To Johanka Corey: jsem s tebou,těžko se někomu ukazuje srdce na dlani,věřím v tvoji nevinu,žádná kletba tě nemůže stihnout!

807 verč@007 verč@007 | 14. března 2008 v 9:46

Promiňte,že vás znova otravuju,ale odpověď na mojí(možná až trochu absurdní otázku)by mě docela zajímala...=)Takže k věci:Je nějak možné zjistit povahu(třeba jen hrubou charakteristiku) osoby,kterou sme žili v našem minulém životě.Mam totiž poslední dobou dost divnej pocit.Příde mi,že vim,jak dělat určitý věci,který sem v životě nedělala.Většinou se to projevuje ve snech.Jako příklad:V životě sem nedržela v ruce cigaretu,ale naprosto přesně vim,jak kouření chutná...Baví mě kriminálky a horory,ale někdy k nim cítím z nepochopitelnejch důvodů naprostej odpor...Možná jenom bláznim,ale nedokážu si to nějak vysvětlit....?!

808 Wolf Wolf | 14. března 2008 v 10:01

Neboj Johanko, jsme s tebou.

809 šárka šárka | E-mail | 15. března 2008 v 22:28

Nevím přesně jak začít,ale dlouho přemýšlím co je má cesta tady na zemi a jak všichni víme nic není náhoda a tak jsem se dostala na vaše stránky.No a ted mám problém jak začít,abych to napsala tak jak to cítím.Myslela jsem si vždycky,že budu mít komu dát svoji lásku,ale nemyslím přátelskou nebo k rodičům,ale tu jedinou,kterou můžete dát jenom tomu jedinému,ale k žádnemu člověku nic necítím,říkala jsem si,že si třeba zviknu,ale když bych měla říc ano tak řeknu takové ne,že se toho sama leknu.Je pravda,že v minulosti jsem k jednomu klukovi cítila něco strašně krásného,ale bylo mi teprve 12 let a vůbec jsem nevěděla co cítím a od toho času nic takového.Tak névím jestli vůbec je partnerský život to správé a nebo se soustředit na něco jiného,ale zatím nevím přesně na co ,možná že mi pomužete.Děkuji Vám všem a mějte se moc krásně.

810 Wolf Wolf | 16. března 2008 v 1:10

To Šárka. Tak na to co ti čarodějky napíšou jsem opravdu zvědavej.

811 Carol Carol | 16. března 2008 v 7:05

To Šárka:nevím kolik je ti let,taky nevím zda je to jen  otázka lásky k mužům,nepíšeš o opačném pohlaví,ono začínat partnerský život bez lásky asi jde,jde o spoustu jiných věcí.No a o čem jsi přemýšlela,že by jsi chtěla začít,co by ti naplnilo živo?Taky se měj hezky ,oá Carol.

812 Nel Nel | 16. března 2008 v 7:15

Ahoj holky, moc děkuju za rady ohledně nespavosti.Některé jistě využiji. Je pravda, že to hlavně souvisí s psychikou. V poslední době se mi život tak nějak hroutí pod rukama a spánek je jediná možnost, jak z toho na chvíli ven.Mohu vás ještě poprosit o nahlédnutí do karet? Nějak se mi nevede úspěšně řešit problémy a chtěla bych vědět, jestli přijde den, kdy bude zase dobře. Nedaří se mi ve vztahu (já 13.11.80;on 13.1.76) a navíc jsem neúmyslně ublížila přítelkyni a ztratila tak více přátel na jednou. O práci radši ani nemluvim. Jsem z toho opravdu nešťastná...Předem díky za pomoc.

813 Anet Anet | 16. března 2008 v 10:18

Chci  se vás zeptat jestli se můžu stát nějakou magickou bitostí,jak??

A existuje něco jako posmrtný život??

814 Khartazs Khartazs | E-mail | 16. března 2008 v 23:15

Anet:

Ahojky. Definuj magickou bytost. Ono stát se "magickou" bytostí je tak náročné, že se to nestává a nemůžeme nějakým zásahem to změnit. Musela by jsi úplně přestavět svou duši a najít i vhodné nové fyzické tělo. Takže prakticky je to pro nás nedosažitelné.

Někteří lidé, tedy spíš jejich duše, mohou povýšit na žebříčku, ale většinou se nevrací zpět na svět ve fyzickém těle.

S tou definicí: Magická bytost je bytost stvořená magií. Nikoliv živly. My jsme živlové bytosti, protože soustředíme více živlů. Magická bytost vznikla čistě magií a je poháněna magií. Nemusí spotřebovává jen magickou energii. Takhle to definuje moje sestra, která se učila stejně jako já u starších a moudřejších.

815 Khartazs Khartazs | E-mail | 16. března 2008 v 23:20

Ahojky všichni. Tak už jsem zase zdravej, tedy v rámci možností... Takže budu rád tady taky vypomáhat.

Váš Khartazs

Lili: Trochu jste se u toho jednoho sekly. Tomu není ani dvacet, navíc ten styl psaní pochází z podvědomí, což by znamenalo nějakou lehkou disfunkci mozku projevovanou jako disgrafie, nebo dislexie... Ten kluk ani neví, kudy kam, našel tuhle stránku a nemá ani zájem se učit. Je to pesimista, což pochází z období dětsví. Možná už něco někdy zkoušel, ale jeho netrpělivost mu to vrátila buď ve špatném, nebo se nic nestalo...

Nemám odhad na lidi, ale přijde mi to tak. Prostě ten Snový Anděl je nešťastný. Něco ho hodně trápí. Je nedůvěřivý a proto nás zkouší. Je ale chytrý a protože ho někdo, nebo něco zranilo, asnaží se bodnout tam, kde je to v pořádku...

816 Liliana Liliana | E-mail | 17. března 2008 v 4:08

Khartazs: Já jsem Snového Anděla nijak nezkoumala - jak jsem mu napsala, mám toho hodně, takže pokud si přímo neřekne, zabývat se jím nebudu.

Také souhlasím tím, že asi nebude úplně v harmonii...těžko s tím ale něco dělat, když ani nepokračuje v komunikaci...

817 Liliana Liliana | E-mail | 17. března 2008 v 4:11

Khartazs: P.S.: Jinak vítej zpět :-) Dobře, že už jsi zase v pohodě.

818 Johanka Corey Johanka Corey | E-mail | Web | 17. března 2008 v 8:33

Khartazs: teoreticky by inbteligentní být mohl, vzhledem k tomu, jak překotně píše, mohou mu opravdu letět myšlenky mnohem rychleji než ruka, jak jsem už psala. Ale to je jedno, stejně už se neozval :) O pomoc se žádá jinak, pomáháme i oříškům a nepříjemňákům, ale tohle už bylo trochu moc...doufala jsem, že po mém statistickém typu napíše, o co mu jde...a ono nic, tak neřešim, to nemá smysl, honit se tady s panem X...

819 Snový Anděl Snový Anděl | 17. března 2008 v 10:55

Děkuji za pomoc,zatím ji nepotřebuji.Jinak dík

820 Liliana Liliana | E-mail | 17. března 2008 v 18:06

A hele, on nás sleduje :-D

Snový Anděl: to poděkování myslíš jak? ;-)

821 Khartazs Khartazs | E-mail | 17. března 2008 v 19:13

A hlavně komu?

Lili: Mám dotázek. Už jsem se odblokoval, ale pořád nic... Žádná změna. Myslíš, že jsem je ztratil? Funguje mi jen empatie, karty a občas to čtení myšlenek... Ale pořád se mi zdá jeden sen. A to že jsem princem vodního světa a k něčemu se tam schyluje, protože už se mě snaží jedna bytost zabít, ale nemůžu v tom snu nic použít... Co by to mohlo znamenat? Pořád se opakuje. Ale jen půl měsíce (když měsíc přibývá) a jinak nic (když ubývá). Díky.

822 Johanka Corey Johanka Corey | E-mail | Web | 17. března 2008 v 19:17

BYLA ZLOMENA SEDMISTOVKA KOMENTÁŘŮ, PROTO JSME ZAŘÍDILY JISTOU OBNOVU, SVÉ DOTAZY TEDY UVÁDĚJTE NADÁLE DO PŘÍSLUŠNÉ RUBRIKY "DOTAZY PRO MAGICKOU PORADNU" :)

823 Aika Aika | 20. března 2008 v 23:20

na některe otazky neni odpoved v nekteryvh otazkach nejdes odpoved v srdci

824 Gawila Gawila | 22. března 2008 v 22:03

Ahoj, mám takový netradiční dotaz. Mám kamráda a ten je schizofrenik a říká se, že tato nemoc má i vedlejší účinky spíše z duchovního hlediska. Konkrétněji mám na mysli, že se o něm říká, že "chodí dvakrát". Pro vysvětlení se prý stává, že ho lidé vidí vcházet  ještě předtím než vstoupí do místnosti a podobně. Zajímá mě, jestli je něco takového možné, jestli je to opravdu způsobeno jeho chorobou a jestli to nemůže mít nějaký špatný vliv i na jeho okolí. Předem děkuji za odpověď.

825 Zlata Zlata | E-mail | 23. března 2008 v 10:20

Ahojky..Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše stránky, jsou moc hezké, takové jsem dlouho hledala.

Chtěla bych Vás poprosit, zda by jste mi nemohli vyložit karty. Asi před třemi týdny se se mnou rozešel skoro po třech letech přítel. Stále  ho moc miluji, vím, že on ke mě také stále něco cití. Zajímalo by mě jestli se k sobě vrátíme, zda mám bojovat za naši lásku. Moc Vám děkuji. Zlata

PS: bohužel se nemohu dostat do rubriky "Otázky pro Magickou poradnu"

826 Liliana Liliana | E-mail | 29. března 2008 v 22:53

Gawila:

Schizofrenie je docela zajímavý problém právě z duchovního hlediska. Některé případy mohou být způsobené i přítomností přivtělené duše (diskarnáta) v auře (většinou se jedná o nějaké nevyřešené karmické záležitosti).

U tvého kamaráda to skoro vypadá na "astrálního dvojníka". Možná je jeho vědomí natolik rozdělené, že se to projevuje i v astrální oblasti a někdy je energie dvojníka tak silná, že se zhmotňuje.

Žádný negativní vliv na okolí bych v tom neviděla - když pomineme, že je to někdy může vyvést z míry :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama