Nefrite

29. prosince 2007 v 13:20 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz:

Čauky všem příznivcům těchto stránek měla by jsem otázečku zkoušela jsem jedno kouzlo úspěchu na mého známého...... mělo zatím opačný účinek. Bylo by nějaké které by fungovalo:-) Díky moc N.

LILIANA:

Pokud jsi dělala kouzlo na úspěch pro svého známého (tj. chtěla jsi mu pomoct, aby byl úspěšný - jak jsem z dotazu pochopila) a nefungovalo to, nebo to mělo dokonce opačný účinek, nemusí to být ve výběru rituálu, ale v tom, že tvůj známý má nějaký blok na úspěch. Pokud je uvnitř přesvědčený, že úspěšný být nemůže a udržuje si stále negativní myšlení, tak na něj bude mít tvá magie jen slabý účinek, nebo se proti této "informaci" (kterou mu takto posíláš) jeho podvědomí bude bránit.
Můžeš mu tedy pomoci i tím, že budeš jeho sebevědomí a pozitivní myšlení podporovat přímo (probrat to s ním, povzbudit ho).
JOHANKA COREY:

Kouzlo na úspěch

(viz. 17.8.2006 10:09 | Dark Princess | Kouzla)
K tomuto kouzlu budete potřebovat minci, nejlépe zlatou a jeden pár starých bot. Boty jsou totiž v mnoha zemích světa symbolem autority. Na některých anglosaských svatebních obřadech se prováděl rituál, kdy ženich dostal od otce nevěsty pár bot a jimi se dotknul hlavy nevěsty a tím si zaručil převedení mužské autority z otce na manžela. Boty, aby přinesly štěstí, musí být staré. Pak mají v sobě něco jako duši a mohou mít i magickou moc.
Ale přejdeme k samotnému kouzlu. O úplňkové noci nabijte vybraný peníz v dlani tak, že ho na určitou dobu podržíte v dlani na měsíčním světle. Při tom odříkávejte toto: "Co vidím, budiž zmnoženo, abych neměl nedostatek peněz"
Takto nabitou minci pak vložte do levé boty. Obujte si obě boty a ve směru hodinových ručiček v nich obejděte tři kolečka. Pak boty sundejte a dobře uložte na místo, kde se jich nikdo nedotkne. Uložte je do tvaru T. Tohle obcházení do kruhu dělejte tři dny po sobě i s ukládáním bot. Potom takto začarovanou minci dobře připevněte do bot, které často nosíte. Dokud tuhle minci neutratíte a budete ji v botě nosit, bude vám přinášet úspěch a bohatství.

Provázkové kouzlo na splnění přání

(viz. 17.8.2006 10:04 | Dark Princess | Kouzla)
Starou a osvědčenou čarodějnou technikou je provázková magie. Díky provázkové magii si můžete splnit jakékoli přání. K tomuto kouzlu budete potřebovat provázek z přírodního materiálu. Nejlépe červený, ale není to podmínka. Měl by být dlouhý 2metry a 70cm. Je dobré tento provázek vysvětit. Možné je, udělat to tak, že při svém vlastním obřadu požádáte Boha o pomoc a vložíte tak do provázku co nejvíce energie. Na samotný obřad provázkové magie si udělejte čas. Sedněte si, zapalte svíčku, vezměte provázek a soustřeďte se na svůj cíl, na své přání. Potom začnete pomalu s velikým soustředěním mentální síly postupně zavazovat na provaze uzly. Důležité je však pořadí: První zavážeme na jednom konci provázku, druhý na opačném konci. Třetí přesně uprostřed mezi nimi. Čtvrtý a pátý opět doprostřed mezi už hotové uzly. Máme teď tedy na provázku pět uzlů, stejně daleko od sebe. Šestý uděláme mezi prvními dvěma uzlíky, Sedmý mezi dvěma posledními. Osmý zavážeme vlevo vedle středového uzlu a poslední devátý bude vpravo vedle středového. Mezi zavazováním jednotlivých uzlů si dávejte načas, soustřeďte se na svůj cíl a vše si dopodrobna představujte. Při zavazování jednotlivých uzlíků říkejte:
Prvním uzlem kouzlo začíná
Druhý uzel kouzlo uskutečňuje
Třetí uzel vše potvrdí
Čtvrtým uzlem sílu shromáždím
Pátým uzlem kouzlo ožije
Šestým uzlem kouzlo upevním
Sedmým uzlem události okořením
Osmý uzel bude osud
Devátý uzel mi dá , co je moje
Tímto jste všechnu energii zaměřili do vámi uvázaných uzlů. Je v nich uložena síla. Nyní si počkejte na ideální dobu uskutečnění svého snu. Pokud jde o něco, co chcete přivolat počkejte si na dobu, kdy měsíc dorůstá. Jestli se naopak potřebujete něčeho zbavit, třeba nadbytečných kil nebo milenců, vyčkejte doby, kdy měsíc ubývá.Provázek zatím schovejte tak, aby se ho nikdo jiný nedotýkal. Ve vhodnou dobu začněte rozvazovat uzly. Každý den jen jeden, po devět za sebou následujících dnů. Nutné je rozvazovat ve stejném pořadí, v jakém jste je zavazovali. Ne v opačném pořadí. Měli by jste tedy rozeznat jeden konec provázku od druhého. Při rozvazování se soustřeďte na to, co se má stát a uvolněte i třeba s výkřikem sílu. Toto kouzlo je velmi silné, proto si dobře rozmyslete, jak své přání budete formulovat. Pozor,může se totiž stát, že se vám splní doslova.
VERONIKA:
Jednoduché kouzlo na úspěch (- z internetu)
Svíčka
Budete potřebovat oranžovou svíčku a olej meduňky. Vyberte dobu kdy měsíc přibývá, v případě nouze na čase nezáleží.
Pomažte svíci olejíčkem. Nejdřív od středu ke knotu, poté od středu dolů. Při zapalování si představujte, jak přitahujete úspěch a štěstí. Říkejte:
Světlým plamenem této svíce
Přitahuji s sobě úspěch
Přitahuji k sobě štěstí
Jménem bohyně Fortuna
Staniž se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama