Rada pro Spirtmonger

26. prosince 2007 v 0:33 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

spirtmonger, 19.12.2007 09:29

1. jsem kluk tak mi nerikej v ze jsem zena. Ale nemyslim si ze bych mel nejak vyvynute schopnosti s rodinou(vzdalenou). A silna magie mama a ja jsme ná ni zavisli. mama se chodi ji ucit k vestkynim a ja skousim vsechno jen pro to abych se dostal na magickou skolu. Ale mam zajimavi dotaz. Jestli se kvuli datumu narozeni nejak obavat(ne to je tvrde slovo, spis me zajima) . narodil jsem se 3.6.1993 a stejne tak mi moje prababicka, babicka, ja a dalsi martin. a je to k nevydrzeni.
JOHANKA COREY:
1. se nauč česky, tvůj dotaz mi přijde silně chaotický, asi to bude tím, že ti je 14let. Závislost na magii není, pokud tedy neděláš nějaký silný typ černé magie. Učit se u věštkyní je fajn, nicméně, hlavní je vlastní intuice. Na magickou školu se nedostaneš, jelikož sova z Bradavic je jenom v pohádkách, ale můžeš zkusit nějaké internetové školy fantasy magie odpovídající tvému věku, například www.pentagramus.com nebo www.hogwarts.czechzone.net, vybrat si zde předměty, které lze použít i reálně a poté na to navázat samostudiem knih a věšteckými metodami, pokud jsi po mamince. Pro začátek bych ti doporučovala nějaké jednodušší věštecké karty, ne rovnou tarot, nebo můžeš zkusit také runy.
K tvému datu narození: 3.6.1993
- v čínském horoskopu jsi kohout, tedy okázalý, hrdý a hodně ješitný, chceš být oceněn a upoutávat pozornost
- slunce máš v blížencích, dekan také, stejně jako tvoji blízcí narození ve stejný datum. Možná pro to je to "k nevydržení", jelikož blíženci jinak myslí a jinak jednají, zřejmě budete mít v rodině od sebe jistý odstup, každý máte svá tajemství a jako blíženci je dokážete pečlivě střežit. Také zde hraje velkou roli prvek vzduchu, který nabádá k létání v oblacích, vyšších nárocích na druhé než na sebe, k nezodpovědnosti, z čehož mohou v rodině plné blíženců vznikat také problémy, jelikož zde není pevný prvek, který by rodinu stmelil a držel pohromadě. Každý žijete dvojím životem - v prvním rodinném a v druhém hlavně sami pro sebe a pro svou volnost a svobodu.
- Venuši máš v beranu, tedy co se týče vztahů (hlavně partnerských, ale i rodinných) vyžaduješ naprostou oddanost partnera (nebo rodičů), ale zároveň obrovskou svobodu. Chceš pevnou půdu, kterou sám odmítáš budovat. Můžeš být i velice přelétavý. V těchto ohledech by ses měl nad sebou zamyslet a pokud žádáš více lásky a porozumění od rodiny, musíš také dospět k nějakým ústupkům a zodpovědným činům z tvé strany.
- v keltském horoskopu jsou všichni narození 3.6. pod vládou jasanu, tedy velmi nabiti, neklidní a energičtí, což je poznat i na tvém písemném projevu a zřejmě může to mít pozitivní (schopnosti rychle řešit problémy) i negativní (sebestřednost, bez ohledu na druhé v rodině) vliv pokud je více takových stromů v jednom lese (jako u vás doma).
- v egyptském horoskopu jste všichni pod znamením boha Hora, jenž po vás chce, abyste se učili spravedlnosti, poté by to u vás doma mohlo být k vydržení J
LILIANA:
Z karet jsem o vašem "záhadném datu" :-) vyčetla následující:
Vypadá to, že vy všichni, kteří jste se narodili s tímto stejným datem, máte mezi sebou velmi silnou citovou vazbu z minulosti (tedy některého minulého života). Měli jste se opravdu hodně rádi a byli na sobě i dost citově závislí, ale vaše vztahy byly přerušené nějakou tragickou událostí, která byla pro vaše duše bolestivá.
Ve vztazích mezi sebou máte tedy nějakou nedokončenou záležitost (vaše vztahy byly tragicky přerušeny) a jsou tu stále silné vazby - proto jste se znovu setkali a dokonce narodili ve stejný datum. (Není úplně vyloučené, že je to právě datum, kdy došlo k nějaké té negativní události.)
Co to pro vás znamená a co vám to přináší za poselství?
Nyní máte šanci uzdravit citové vazby mezi vámi - můžete se v tomto životě snažit o určité "uvolnění" vztahů, už na sobě nebudete tak závislí a připoutaní jako dříve.
Samozřejmě se stále budete mít rádi, ale můžete se zároveň od sebe trošku odpoutat a více si jít vlastní cestou...nesvazovat se navzájem, ale pěstovat pohodové vztahy.
A ještě příspěvek k "magické škole" :-)
Je bohužel pravda, jak píše Johanka, že žádné Bradavice využít nemůžeme, takže nám kouzelnickým učňům nezbývá než se vzdělávat samostatně (hledat si v knihách a na netu)...a nebo - což ti chci doporučit - můžeš využít i různé kurzy, které souvisí s magií.
Běžně existují kurzy tarotu nebo i vykládacích karet, případně jiných věsteckých metod. Také neškodí rozvíjet schopnost pracovat se svojí myslí, podvědomím a představivostí (to je pro magii hodně důležité). Kdybys měl zájem se to naučit, můžeš zkusit třeba Silvovu metodu a její varianty (viz třeba semináře Modré alfy - www.modraalfa.cz) - tam můžeš vyrazit i s rodinou a užijete si to společně :-)
Kdyby tě chytl zájem o léčitelství, tak na to už nějaké školy existují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama