Rada pro Tamatu

26. prosince 2007 v 0:29 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

tamata, 19.12.2007 11:08

Ráda bych vás poprosila o radu.Jsem s přítelem rok a půl a doteď jsme neměli žádné problémy.Nevštěvujem se každých 14dní.Je hodně pracovně vytížený,dokončuje studia a ještě k tomu staví domek.Moc ho miluji a je moje přístaviště.Vím,že mě má hodně rád,ale že tam z jeho strany není nějaká šílená láska,jsem věděla od začátku.Byli jsme šťastný,že spolu prožíváme krásné chvíle,že si rozumíme a máme se rádi.Teď po někdo promluvil do duše a on si myslí,že by od něho bylo sobecké,kdy mě k sobě vázal.Teď jsme se dohodli na měsáční pauze a pak by chtěl,aby jsme zůstali kamarádi.že dál se budem scházet.Bolí mě srdce,protože on je pro opravdu hodně důležitý človíček.Může se to z toho kamarádského vztahu zase změnit?Mám doufat? Já 25.4.1963 on 24.11.1963.DíkyM

JOHANKA COREY:

Nech si vyložit od Daga. Mohu ti poslat milostné kouzlo, abys ho získala, ale neměla bys to dělat proti jeho vůli, protože pak tě bude milovat kouzlo a ne on...snad mi rozumíš :) jinak se podívám stručně na vaše astrologické partnerství:
TY: Býk (sympatické to znameníJ), prvek země, čínský Zajíc (pěknéJ), Měsíc v Býku, Venuše v beranu (ty jsi fakt celá já až na ten MěsícJ)
Sluneční Býk - jsi stálá, potřebuješ jistotu, ale zároveň si umíš užívat života
Zajíc - umíš být diplomatka a jsi oblíbená ve společnosti pro svůj vtip a šarm
Měsíc v Býku - jsi spolehlivá, vcelku vyrovnaná, staráš se o blaho ostatních v rodině
Venuše v Beranu - ta ti tu stálost trochu popírá, jelikož dokáže být lehce přelétavá, na druhou stranu však chceš vlastnit a dokážeš pro milovanou osobu udělat všechno na světě, pokud ti nechá trochu té tvé tajemnosti a svobody. Tento aspekt také naznačuje, že bys jen těžko snášela navrhnuté přátelství ze strany milovaného muže. Beran je ohnivé znamení a je pro něho velmi problematické zachovat klid a zůstat bez emocí v přítomnosti někoho, kdo jej ranil.
ON: Střelec, prvek oheň, čínský Zajíc, Měsíc v Rybách, Venuše ve Střelci
Sluneční Střelec - nestálý, nepotřebuje jistotu, užívá si života a to bez ohledu na ostatní
Zajíc - diplomat, bavič, šarmantní, dokáže tě okouzlit, rád si povídá
Měsíc v Rybách - neschopnost postarat se o rodinu, obrovská citlivost a ješitnost pod drsnou slupkou, pokrytectví, rozpor s nadvládou Střelce, chaos, může hrát na dvě strany
Venuše ve Střelci - střílí všude kolem sebe a rád zkouší nové a nové milenky, i když je třeba zadaný. Obdivuje na ženách troufalost, svobodomyslnost a vášeň.
VY: vzhledem k tomu, jak máš se mnou podobný horoskop, bych ti nejradši napsala čistě jen "ne, zdrhej", Střelec tě však může i velice obohatit a to jak po partnerské tak po přátelské stránce - dokáže rozhýbat Býčí stereotyp, uvolnit tě, ukázat ti i jiný typ užívání si než je vlastní Býkům a to člověk velice potřebuje, být v pohybu, rozvíjet se, nestagnovat, poznávat nové a lepší stránky života, najít i jiný pohled, různé pohledy na tento svět.
Kouzlo velebení Hathor (Egyptská magie lásky)
- má za úkol povolat k tobě milovanou osobu
- sesílej jej v úterý nebo pátek večer během dorůstajícího Měsíce
Potřeby: červená/růžová kónická/válcová svíce, olej Hathor či Vášeň (viz. dále), skořicové kadidlo, kadidelnice, hřebík, zápalky
Olej Hathor: 2,5ml avokádového + 1kapka mandragorového + 1k. pačuli + 1k.červeného myrtového + 2k. santalového oleje
Olej Vášně: 5ml kokosového + 1k. gardéniového + 2k. hyacintového + 1k.jasmínového + 2k. makového + 1. k santalového + 1k. fialkového oleje
Postup: Zapal kadidlo a zhluboka dýchej, uvolni se a soustřeď svou mysl na úkol, k němuž se chystáš. Vyryj jméno vytouženého nebo "má spřízněná duše" nebo "někdo výjimečný" na svíci spolu s hieroglyfem lásky, milovaného, srdce či jinými symboly lásky. Potři svíčku od knotu ke spodnímu konci olejem Hathor či Vášeň a odříkávej při tom zaříkadlo (viz.dále) a nabíjej svíci svým záměrem a představuj si sebe a onu vytouženou osobu společně.
Zaříkávadlo:
Velká Hathor, zlatá,
bohyně radosti a lásky,
potírám tuto svíci Tvým jménem.
Vyslyš mou modlitbu,
pomoz mi získat lásku (jméno vytouženého).
miluji ho víc než život sám,
musím ho mít,
myšlenky na něj mě stravují dnem i nocí,
prahnu po zvuku jeho hlasu,
mé srdce dychtí po jeho lásce,
mé tělo prahne po jeho doteku,
mé rty touží cítit jeho polibek,
má bedra spaluje vášeň.
Velká Hathor, paní oblohy,
vyslyš mou modlitbu,
přiveď teď ke mně (jméno vytouženého),
abych s ním mohla sdílet svou lásku
navždy a navěky.
Zapal svíci a odříkej 7x toto zaříkávadlo, při tom, zaměňte slovo "potírám" za "zapaluji", číslo 7 je velmi magické a také představuje sedmero Hathor (sudičky). Soustřeď se při tom na svůj záměr, ponech si ten pocit jak dlouho budeš chtít, můžeš také promluvit s Hathor spontánně od srdce o dalších citech, které k dané osobě chováš. Až budeš připravena, zhas svíčku (nesfoukávej!!!), zapal ji každý večer a odříkej 7x zaříkadlo, dokud svíce úplně nevyhoří. Jakékoli její zbytky zakopej do země nebo hoď do proudící vody. Poděkuj Hathor za vyslyšení tvé modlitby a věz, že má na srdci tvůj nejlepší zájem. (čerpáno z: Egyptská magie lásky, C.R. Dillaire)
V případě snahy o návrat přítele bych však nechala věci plynout a nepomáhala bych si vyloženě kouzlem, spíše amuletem nebo modlením k bohyni (Venuše, Afrodité, Innana, Isis, Ištar, Astarte, Bastet, + bůh Amor). Amulety: anagram lásky, amulet lásky, keltský milenecký pár, královský pentákl, amulet spřízněných duší, pentákl lásky, květina Afrodity, poslíček lásky, Venušin talisman, Venušin amulet, Manželský amulet, Kleopatřin amulet lásky. Můžeš také zapalovat svíce a meditovat (barvy: bílá, růžová, červená, rudá, fialová).
Liliana:
Výklad:
1) Co k tobě cítí?
2 hole - v citech je nerozhodný...zřejmě váhá, zda se vydat složitější cestou partnerství, nebo tou jednodušší cestou přátelství. Chce se však rozhodnout zodpovědně, protože mu na tobě záleží. Svoji roli tu také můžou hrát obavy a strach.
2) Co si od vašeho vztahu opravdu přeje?
Eso pohárů - vnitřně by si přál s tebou prožívat lásku a také váš vztah obnovit
3) Proč se bojí vázat, proč nechce pokračovat?
5 pentaklů - bojí se ztráty nebo úplného rozpadu vztahu - má pocit, že jako partner by tě mohl ztratit a tím by trpěl, proto zřejmě raději chce přátelství, kde toto nehrozí a může tě v této formě mít rád "věčně".
Vypadá to, že má možná v sobě přesvědčení, že každý vztah se dříve nebo později rozpadne - A on tě tímto způsobem ztratit nechce (raději to třeba ukončí dřív, než by k tomu podle jeho názoru došlo).
Pokud má sklony být opravdu ve vztazích nestálý, jak píše Johanka v horoskopu, pak to může být právě tím, že se ve skutečnosti bojí krachu a rozpadu vztahu, nedokázal by se s touto krizí vyrovnat, a proto raději vztah ukončí "včas".
4)Jak se váš vztah bude vyvíjet?
Královna mečů, král mečů, Spravedlnost - vypadá to, že celou záležitost budete řešit hodně rozumově - může tu být hodně vyjasňování, řešení, sdílení názorů. To vše by mělo vést nejlépe k moudrým rozhodnutím a rovnováze mezi vámi.
Ve vašem vztahu se také může projevovat určitá samastatnost a nezávislost, v horším případě trochu odcizení nebo chlad.
9 pohárů, páže holí - Je tu však stále šance na hojnost citů a obohacující vztah. Může jít o dynamický a také svobodný vztah.
5) Jaká je šance na obnovení vztahu?
Císař - zřejmě bude záležet hodně na něm, zda bude chtít (on to možná nyní trochu řídí). Ale může tu zapůsobit i tvá iniciativa a vůle jít si za svým cílem. Pokud budeš postupovat pozitivně, cílevědomě, ale tvé chtění tě nestrhne k manipulaci, pak máš šanci na úspěch.
6) Co udělat pro obnovu lásky?
Ty - Viselec, 4 poháry, Páže pentaklů - bude třeba se od problému nebo svého trápení a pocitů bezmoci odpoutat a podívat se na to trochu jinak (více s nadhledem a optimisticky - tedy nenechat se strhnout do pasti negativních myšlenek a lítosti). Snaž se užívat si lásky a citů i tak, v tomto stavu. Neupínej se příliš na svého přítele a na konkrétní formu vašeho vztahu. Vše možná bude vyžadovat dost trpělivosti a práce a nemusí se dařit hned.
Také si pěstuj pozitivní vztah k sobě samé (oceňuj svoji osobnost i své tělo).
On - Vůz, Rytíř pohárů, Král pentaklů - tvůj přítel by se musel vyrovnat s protikladnými silami a přáními uvnitř sebe (prozatím "chce a nechce"). Také se uvnitř sebe smířit i s pomíjivostí partnerství a naučit se žít ve vztahu tady a teď (nestrachovat se z budoucnosti). Zároveň získat více jistoty a důvěry ve vztahy a být ochotný do nich "investovat".
Tím, že se smíří se svojí obavou, že jeho vztahy zkrachují, bude schopný se víc odvázat, riskovat a jít do vztahu víc naplno a vážněji.
Celkově by obnově lásky mezi vámi pomohla pozitivní snaha a aktivita - a to především z tvé strany. Tvůj přítel se bude hlavně muset vyrovnat s obavami a myšlenkami kolem ztráty, krize a rozpadu vztahu.
Šance na obnovu vztahu tu je, vše bude záležet na míře pozitivní energie mezi vámi, na radosti, optimismu a vzájemné spolupráci.
Vyplatí se tedy projevovat lásku a společně prožívat radost, ať vztah vypadá jakkoliv. Jak už jsem psala pomůže i pozitivní aktivita. To vše může vaši lásku opět obnovit.
Pokud se rozhodneš pro kouzlo, bude dobré ho zaměřit na vyléčení jeho obav okolo vztahu (strachu z neúspěchu a ztroskotání vztahu, negativní myšlení ohledně vztahů, na odvahu riskovat a jít do vztahu naplno).
Zde je možný způsob, jak mu pomoci - meditace nebo chceš-li kouzlo, které jsem přenesla pomocí channelingu (od duchovního průvodce):
Channeling 19.12. 2007
Tvůj přítel má obavy ze ztráty - nepomůžeš mu tím, že ho k sobě budeš přitahovat, ale že povzbudíš jeho ochotu "riskovat".
Představ si jeho osobu, jeho duši v láskyplné podobě - tak, jak ho miluješ. Spoj se s ním na úrovni srdce ve své fantazii. Nyní nenaléhej, aby přišel k tobě, ale přej si, aby dokázal rozpustit své obavy a strach a dal přednost lásce.
Představ si svým duševním zrakem tyto obavy kolem něho (mohou ti tam samy intuitivně naskočit v opravdové podobě) a pak si představuj, jak se tyto obavy a strach rozpouští - jak k tomu mraku obav tvého přítele přichází světlo shora (z jeho vlastní duše nebo "vyššího zdroje") a rozpouští je.
Zároveň se tím otevírá i jeho srdce a on se učí stále více milovat s důvěrou, jistotou a nezávislostí na svém strachu.
Nesnaž se příliš zasahovat, dělej tento "rituál" co nejvíce lehce a s radostí - jakmile pocítíš tlak nebo přílišnou snahu z tvé strany, odevzdej vše do rukou "vyšší moci" a nech problém plynout.
Celou záležitost na závěr také odevzdej síle, které věříš (Bohu, Bohyni, vyššímu já, Vesmíru, Lásce, andělům,...), ať vše vyřeší pro nejvyšší dobro vás obou.
Nemysli na váš vztah s obavami, naopak do něj stále vkládej ne bolestnou naději, ale co nejvíce radosti a lásky - ať je váš vztah v jakékoliv fázi a podobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama