Rada pro Weroniku

26. prosince 2007 v 0:34 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Weronika, 19.12.2007 12:37

Ahoj,moc se omlouvám,protože můj dotaz se také týká lásky,ale já už jsem zoufalá. Už jsem psala na více takových poraden,včetně Daga a žádné odpovědi jsem se nedočkala a já opravdu potřebuji radu. Můj přítel se se mnou před pár měsíci rozešel a mě to moc bolí a strašně ho chci zpátky!Dělala jsem kouzlo Jak ho získat zpět ,ale nevyšlo to,nedávno jsem ho potkala a byl hrozně odměřený,tohle prostě nebyl on! Nevím jestli jsem třeba neudělala nějakou chybu při kouzlení. On tvrdí,že nic necítí,ale nevěřím mu,protože naše láska byla hrozně silná a není možné,aby se jen tak vytratila! Nevím co to s ním je,říká,že už je mu všechno jedno ale vidím na něm že je nešťastný. Chci,aby se vrátil,prosím o radu nebo nějaké kouzlo,já už vážně nevím co dělat. Jinak, jestli to pomůže,narození:Já:6.12.1987 a On 26.1.1972
JOHANKA COREY:
Astrologie:
TY: 6.12.87 - Slunce ve Střelci - oheň, čínský Zajíc, Měsíc v Blížencích, Venuše v Kozorohu
Slunce ve Střelci - jsi otevřená, povídavá, uvolněná, společenská a vtipná, někdy ti ujede nevhodné slovíčko, jelikož žiješ heslem co na srdci to na jazyku, ale upřímnost je tvoje velmi cenná vlastnost
Zajíc - diplomat, společenská, ráda si povídáš, okouzluješ vtipem a šarmem
Měsíc v Blížencích - značí náladovost, nerozhodnost, dvě strany citů (vášeň a zároveň romantika), měsíční blíženci bývají velice dobrými rodiči
Venuše v Kozorohu - máš ráda, když je ti partner odevzdaný, dokážeš ztropit cholerickou scénu, jsi spolehlivá, sexy, uznáváš tradice a někdy umíš být cynická
ON: 26.1.72 - Vodnář - vzduch, Myš, Měsíc v Blížencích, Venuše v Rybách
Slunce ve Vodnáři - snílek, génius, romantik, ale pedant, vodnáři nebývají příliš sexuálně nadaní
Myš - má rád jistotu, je inteligentní, dokáže být štědrý
Měsíc v Blížencích - stejné jako ty
Venuše v Rybách - snílek, potřebuje věřit, je romantický a citlivý, věrný a trpělivý
VY: sluneční znamení vám naznačují pozitivní vztah, jelikož máte oba mužský živel (oheň a vzduch), pokud se vyskytnou problémy, budete je řešit ihned a definitivně. U čínského horoskopu už to tak ideální není, myš může žárlit na to jak zajíc perlí ve společnosti svým přirazeným vtipem a jeho myšího inteligentního humoru si nikdo nevšímá. Měsíce souzní, máte stejný pohled na rodinu a výchovu dětí. Venuše - zde přebíráš vládu, jelikož jsi pevná a dokážeš být Rybě oporou, on se ti může odevzdat, jelikož to Venuše v rybách rády dělají (tady ovšem může vzniknou i boj o moc vzhledem k vašemu většímu věkovému rozdílu...).
Takto to tedy vidí astrologie za předpokladu, že byste byli spolu, vztah by byl zřejmě kladný a se šancí na budoucnost. Ovšem druhá strana zde je ta, že vy již spolu nejste... pokud se ti kouzlo nepovedlo, mohlo k tomu dojít z mnoha různých důvodů, například, že on již opravdu nic necítí a jakémukoli styku s tebou se brání (jiné důvody si můžeš přečíst na této stránce v článku "něco o magii od Lili"). Můžeš samozřejmě zkusit kouzlo, které ti pošlu, ale neměla bys dělat nic proti vůli jiného jedince, tedy ani takhle čarovat a nutit ho se vrátit. Nesmíš na problém pohlížet tak sobecky, jelikož co se jednou zvrátí, třikrát se ti vrátí a pak se třeba jednoho dne zamiluješ do jiného a tento přičarovaný člověk ti za to udělá ze života peklo. Doufám, že si rozumíme. Jinak, pokud ti to nějak pomůže, před pár měsíci mne také opustil přítel a okolnosti byly velice ošklivé. Nejsi v tom sama J
Kouzlo velebení Hathor (Egyptská magie lásky)
- má za úkol povolat k tobě milovanou osobu
- sesílej jej v úterý nebo pátek večer během dorůstajícího Měsíce
Potřeby: červená/růžová kónická/válcová svíce, olej Hathor či Vášeň (viz. dále), skořicové kadidlo, kadidelnice, hřebík, zápalky
Olej Hathor: 2,5ml avokádového + 1kapka mandragorového + 1k. pačuli + 1k.červeného myrtového + 2k. santalového oleje
Olej Vášně: 5ml kokosového + 1k. gardéniového + 2k. hyacintového + 1k.jasmínového + 2k. makového + 1. k santalového + 1k. fialkového oleje
Postup: Zapal kadidlo a zhluboka dýchej, uvolni se a soustřeď svou mysl na úkol, k němuž se chystáš. Vyryj jméno vytouženého nebo "má spřízněná duše" nebo "někdo výjimečný" na svíci spolu s hieroglyfem lásky, milovaného, srdce či jinými symboly lásky. Potři svíčku od knotu ke spodnímu konci olejem Hathor či Vášeň a odříkávej při tom zaříkadlo (viz.dále) a nabíjej svíci svým záměrem a představuj si sebe a onu vytouženou osobu společně.
Zaříkávadlo:
Velká Hathor, zlatá,
bohyně radosti a lásky,
potírám tuto svíci Tvým jménem.
Vyslyš mou modlitbu,
pomoz mi získat lásku (jméno vytouženého).
miluji ho víc než život sám,
musím ho mít,
myšlenky na něj mě stravují dnem i nocí,
prahnu po zvuku jeho hlasu,
mé srdce dychtí po jeho lásce,
mé tělo prahne po jeho doteku,
mé rty touží cítit jeho polibek,
má bedra spaluje vášeň.
Velká Hathor, paní oblohy,
vyslyš mou modlitbu,
přiveď teď ke mně (jméno vytouženého),
abych s ním mohla sdílet svou lásku
navždy a navěky.
Zapal svíci a odříkej 7x toto zaříkávadlo, při tom, zaměňte slovo "potírám" za "zapaluji", číslo 7 je velmi magické a také představuje sedmero Hathor (sudičky). Soustřeď se při tom na svůj záměr, ponech si ten pocit jak dlouho budeš chtít, můžeš také promluvit s Hathor spontánně od srdce o dalších citech, které k dané osobě chováš. Až budeš připravena, zhas svíčku (nesfoukávej!!!), zapal ji každý večer a odříkej 7x zaříkadlo, dokud svíce úplně nevyhoří. Jakékoli její zbytky zakopej do země nebo hoď do proudící vody. Poděkuj Hathor za vyslyšení tvé modlitby a věz, že má na srdci tvůj nejlepší zájem. (čerpáno z: Egyptská magie lásky, C.R. Dillaire)
V případě snahy o návrat přítele bych však nechala věci plynout a nepomáhala bych si vyloženě kouzlem, spíše amuletem nebo modlením k bohyni (Venuše, Afrodité, Innana, Isis, Ištar, Astarte, Bastet, + bůh Amor). Amulety: anagram lásky, amulet lásky, keltský milenecký pár, královský pentákl, amulet spřízněných duší, pentákl lásky, květina Afrodity, poslíček lásky, Venušin talisman, Venušin amulet, Manželský amulet, Kleopatřin amulet lásky. Můžeš také zapalovat svíce a meditovat (barvy: bílá, růžová, červená, rudá, fialová).
LILIANA:
Výklad:
1) co k tobě cítí?
Mírnost, 3 pentakly - v současné době jsou jeho city umírněné, může jít opravdu o vyprchanou vášeň nebo lhostejnost i určitou zatvrzelost. Potenciál na pozitivní city tu je, ale bude třeba to mezi vámi dát nejprve do harmonie a na vztahu zapracovat.
2) Co si přeje od vztahu s tebou?
10 mečů, 2 poháry - v určitém smyslu chce tento vztah ukončit - buď úplně nebo to, co mu nyní přináší. Také se ale může chtít dostat z krize a deprese, kterou mu to vše přineslo. Je tu však náznak, že by se obnově vztahu tak úplně nebránil.
Možná půjde hlavně o obnovu důvěry mezi vámi.
3) Jaká je příčina jeho odstupu (odměřenosti)?
7 pohárů, Měsíc - má v sobě zřejmě citový zmatek nebo nejistotu. Také to možná souvisí s tím, že se nechce nechat něčím oklamat nebo se zaplést do nějakých iluzí. Může být narušená i důvěra a upřímnost mezi vámi. Také tato reakce zřejmě souvisí s okolnostmi vašeho rozchodu (může cítit bolest a smutek nebo se snaží před city utíkat).
4) Jaká je šance, že se vztah obnoví?
Královna pentaklů, Rytíř holí - šance je, ale bylo by třeba vztah uzdravit, hodně na něm pracovat, znovu rozdmýchat vášeň.
5) Jak se bude vztah mezi vámi vyvíjet?
6 pohárů, Kolo štěstí, Slunce - je tu šance, že znovu obnovíte důvěru a přátelství a podaří se vám dostat vztah do harmonie. Bude hodně záviset na vašich činech - zda budou pozitivní - pak mohou ve vztahu probíhat změny k lepšímu. Vztah může být opět pozitivní i láskyplný - dejte tedy do toho optimismus a spolupracujte.
Celkově můžete vztah mezi vámi prohloubit (například pochopit některé věci i jeden druhého) a získat k němu moudřejší přístup.
6) Co udělat pro obnovu lásky?
Ty - eso pohárů - projevovat svoji lásku a city, pokusit se o obnovu
on - Milenci - měl by se pokusit přijmout to, co vás rozděluje ("stíny" vašeho vztahu) a možná se smířit i s tím, že jste každý trochu jiný (například v citech). Celkově by se měl ohledně vašeho vztahu rozhodnout svým srdcem.
Také jsem se podívala, proč se tvé kouzlo nezdařilo:
Možná si ho dělala příliš těsně po rozchodu a tak tu byl velký vliv negativních myšlenek a nedůvěry.
Z jeho strany to vypadá, že tvoji snahu odmítl přijmout - přemohla ho rezignace, touha to neřešit a utéct nebo vyčerpání ze vztahu
Na nový pokus by se to ale mohlo podařit. Samozřejmě vše bude záviset na tom, do jaké míry přijme lásku, kterou mu pošleš kouzlem. Také tu na druhou stranu může být upozornění, abys lásku nejenom od něj vyžadovala, ale také sama dávala (během rituálu ji posílala).
Kouzlo může zapůsobit i sexuálně.
Pokud se kouzlo zdaří a opět to vaši lásku obnoví, bude ale třeba na vašem vztahu zapracovat dál, jinak to bude jen krátkodobé (nebo hlavně na sexuální úrovni).
Důležité bude pěstovat porozumění, harmonii mezi vámi, sdělovat si své pocity a to, co vás ve vztahu trápí.
Čím ho můžeš naopak "odehnat"?
Může to být sklonem přehlížet problémy (nebo jeho pocity) a snažit se vše spravit za každou cenu.
Také se nevyplatí to brát příliš materialisticky a dívat se jen na vnější stranu vztahu (pokud bys k tomu měla sklony).
I přílišná podnikavost a citový nátlak může škodit - například přesvědčení, že musíš vyhrát a získat ho zpět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama