Rušící rituál

26. prosince 2007 v 0:30 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Lulu.cz, jarama.cz, 18.12.2007 14:25

dobrý den!
Máme takový menší problém. Rády bychom se zasvětily, ale máme trochu strach. Tak jsme se chtěly zeptat... Slyšely jsme o rušícím rituálu. Otázka je jestli existuje a jestli by ste nám ho mohly naopsat.
Velmi děkujeme za odpověd
Lulu a Jarama
JOHANKA COREY:
O protikouzlu na zasvěcení jsem tedy v životě neslyšela. V tom je ten vtip - že je to trvalé rozhodnutí. Zasvěcení se však dá pozměnit (např. když se zasvětíte jedné Bohyni a chcete se pak věnovat jiné). Pozměnění je možné vždy rok a den po minulém zasvěcení. Další možností je samozasvěcení, které je některými coveny považováno za neplatné, takže pokud vstoupíte do takového covenu, projdete jiným, "platnějším" zasvěcením.
VERONIKA:
Pokud se chce člověk naplno věnovat magii a nechat se buď zasvětit, nebo se zasvětit sám, měl by o tom něco vědět, mít přečtenou nějakou literaturu, pořádně si to promyslet atd., protože je to rozhodnutí na celý život a nedělá se "jen tak"
LILIANA:
Ujasněte si, z čeho vlastně ten strach máte a jestli není zbytečný...možná byste měly ten strach nejdříve vyřešit a až poté se zasvětit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama