Sen Maggotta

26. prosince 2007 v 1:11 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny
Dotaz
mám takový problém, nedávno jsem v noci prožil takový sen, ale nejsem si jistý jestli to byl sen, byl jsem svázaný a ležel jsem ja zeni přez tvář jsem cítil pavučiny, viděl jsem před sebou 4 temné postavy ale neviděl jsem jim do tváře cítil jsem velkou bolest po celém těle vedle v pokoji se svítilo a já nějak podvědomě věděl že tam jsou naši a možná i pár přátel , volalsem a prosil je o pomoc ale nikdo mi nepomohl pak už jen vív že jsem ležel spocený na posteli, zbytek noci jsem neusnul, jen jsem čekal kdy přijdou znovu .... chtěl bych vědět jestůi to mám brát jako varování nebo jestli to byl jen pouhý sen a rdálo se mi to příliš reálné icq: 497870173
Liliana
Viděla bych to spíš na sen nebo zážitek z astrálu...čas od času se mi něco podobného taky stane (i když ne tak intenzivní jako u tebe). Pravděpodobně to souvisí s tvým psychickým a energetickým stavem - zkus si uvědomit, jak jsi na tom v období tohoto zážitku byl.
Pokus se udržovat co nejvíc v harmonii a rozvíjej pozitivní energii (můžeš si udělat i zesílení nebo ochranu aury) - pak se ti podobné sny vyhnou nebo nebudou tak hrozné.
Varování to může být před něčím uvnitř tebe (nahromaděným strachem nebo negací). Můžeš si to zkusit rozebrat i symbolicky jako klasický sen - jak se to vztahuje na tvůj život (např. máš také pocit, že ti nikdo nepomůže? Cítíš se něčím svázaný? Vnímáš nějaké ohrožení?)
P.S. : Máš po tom nějaké následky (např. dlouhodobá únava), nebo to byla jen "jednorázová noční můra"?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama