To Halldir

26. prosince 2007 v 1:08 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
jana, mail, 9.12.2007 12:58
ahoj.Chtěla bych se zeptat jestli neznáte rituá nebo lektvar na hubnutí a zrychlení vlasů.Děkuji za odpověd.Spěchá
:DDDDDDDD roooofl holcicko-decko ty vazne vis o tehle vecech nic, pouzivat magii k tak naprosto pozemskym a nizkym blbostem je zneuziti a ponizeni starodavneho uceni jako takoveho...
pro komentare icq: 343459233
Liliana
No, tak s tím bych tak docela nesouhlasila :-) Používat magii k péči o tělo a zdraví je naprosto v pořádku. Vždyť jsou přímo i obory magie (přírodní magie nebo léčitelství), které to mají v popisu práce a rozhodně se nejedná o nějaké pozemské blbosti ;-)
Jednou žijeme tady na Zemi v hmotném světě, a proto bychom měli používat všechny naše schopnosti a moc, abychom ten život měli co nejlepší. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by používání magie za účelem péče o tělo bylo nějaké zneužívání nebo dokonce ponížení...
A ještě něco...magie je úplně přirozená věc, není to žádné posvátné umění vyhrazené vyvoleným...jen jsme na to zapomněli...je to síla, která nám patří a kterou máme právo ovlivňovat naši realitu podle vlastního rozhodnutí.
Dagoon
Liliano
Napsala jsi to Halldirovy moc pěkně! Máš pravdu jelikož magie by se využívat měla a je už jedno jestli pro péči o tělo, ducha či mysl! Jsi skvělá a do magické poradny se jistě hodíš!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama