Výklad pro Bohunku

9. prosince 2007 v 12:22 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
Ahojky Dagy, našla jsem tě dnes na internetu na těchto stránkách . Nevím zda li potřebuješ k zodpovězení mé otázky i mé datum narození.,ale napíšu ho také , poslední dobou se zajímám o karty, ne , že bych vykládala, ale zajímají mě, chtěla bych vědět , jestli budu dalších pět let zase bez vztahu, já si o sobě myslím , že jsem docela přátelská ,al eta samota už se nedá vydržet. Prý jsem zahleděná jen sama do sebe a jsem sobecká , ale to si vůbec n emyslím . Mé datum narozenin je 1.5. 1983. Konkkrétní otázka tedy je , jestli budu nadále tak dlouho sama??? Děkuji s pozdravem B.
Dagoon
Bohunko
Mám pro tebe špatné zprávy - v kartách se mi neoběvil žádný dlouhodobý nebo vážný vztah. Takže asi ještě cjvilku sama budeš muset být! Místo chlapa se ti však do domu pohrnou finance! Takže napřáhni ruce dokořán - bude se jednat o větší obnos.
Díval jsem se na ten tvůj problém dále… Partnera by jsi nakonec měla najít i když si jím nebudeš tak jistá. Sice s ním budeš šťastná ale nebude to zřejmě na 100%. Do budoucna je ti ale předurčen vztah - osudový vztah! A měla by jses tedy na co těšit! Takže neztrácej hlavu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama