Výklad pro borůvku modrou

26. prosince 2007 v 0:28 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

BoruvkaModra@centru.cz, 17.12.2007 21:01

Ahoj,
práve dnes jsem narazila na tvoje stránky, ale samotřejme né náhodou, hledám malou pomoc, co se týče magie lásky, nemohla bych o tom dostat bližší info?
Mooc se mi líbí jeden kluk je trochu starší a je tomu zhruba 96h co jsem s ním tančila (dloho jsem ploužili :-) bylo to mooc hezké, pak mi nabídl že půjdeme pryč, ale nevím proč přeně to udělal jestli z důvodu toho že nechtel aby uvnitř k necemu došlo abych to na nem nepoznala, nebo proto aby se neco stalo. Mám spoutu pocitů a nevím které jsou ty sporávné, já bych si samozřejmě přála, ty co by se mi hodili víc, jako že chtel, aby se neco stalo.
Sestřenka se zabívá vykládáním karet, ale ještě né mooc dlouho a ta mi kdysi řekla že pokud ho budu chtít, budu ho muset svést já že on nikdy nezačne, ale že by nebyl, proti.
No a proto jsem vlastně tady chtela bych poradit, jestli bych mohla zkusit magii lásky, a jak na to jsem v tom úplný začátečník.
Věřte že bych ho mooooc chtěla už se mi líbí 2 roky, ale má přítelkyni tak nevím jestli se to v téhle situaci smí používat. a jestli by jste mi poradili nejaký konkrétní ritual nebo tak neco.
Myslím ale že i on by asi taky chtel, ale na 100% to nevím, proto se obracím na vás. Věřím že mi pomůžete a já budu štastná a on taky, ale to je ve hvězdách.
Neví co vše potřebujete znát a tak jen tak trocha informací
JÁ:Tereza- střelec, zajíc, narozená 10.12. je mi 20
ON:Tomáš- Býk, koza, narozen 18.5. je mu 28
Předem mooc díky za odpověd. Tereza
JOHANKA COREY:
TakžeJ 1. horoskop:
Ty: 10.12.1987
On: 18.5.1979
Dle čínského horoskopu to klape, jedno z nejlepších spojení je spojení diplomatického, společenského a okouzlujícího zajíce s citlivou a schopnou kozou. Horoskop sluneční už vám není tolik nakloněn, jelikož vztah střelec-býk bývá problematický. Vládne zde heslo "střelec chce být venku, býk chce sedět doma", střelec je volnomyšlenkář a ohnivý živel, býk je majetnický a zemsky stálý. Není to však tak tvrdé, jelikož On je býk ovlivněný blížencem, dokáže se tedy, pokud chce, přizpůsobit a také rád občas vyrazí do společnosti mezi známé, do dobré restaurace a podobně. I kdyby vztah nevyšel, jako střelec z něho vyjdeš s menší psychickou újmou než stabilní býk a půjdeš zkoušet střílet Amorovy šípy jinam. Pro střelce by neměl být problém udělat první krok, nebuď však příliš horlivá! (Nicméně můj přítel se narodil ve stejný datum a říká ať jdeš tvrdě na věc, ale on je v roce Tygra..., tak nevímJ ). Každopádně ploužákem ho jistě dostaneš, jelikož býci jsou citliví na okolí ramen a krku.
Tarot:
Ty jsi Síla podpořená Velekněžkou, on je Císař. V tom se odráží princip volnosti a svobody, který ti dává životní sílu a on jej bude chtít jako Císař zřejmě uvést do pozemské latě. Pokud v sobě však podpoříš chápání Velekněžky, které spočívá v přijetí sebe sama, budeš pak schopna být pod jeho nadvládou a zároveň zcela volná.
KouzlíčkoJ
Kouzlo velebení Hathor (Egyptská magie lásky)
- má za úkol povolat k tobě milovanou osobu
- sesílej jej v úterý nebo pátek večer během dorůstajícího Měsíce
Potřeby: červená/růžová kónická/válcová svíce, olej Hathor či Vášeň (viz. dále), skořicové kadidlo, kadidelnice, hřebík, zápalky
Olej Hathor: 2,5ml avokádového + 1kapka mandragorového + 1k. pačuli + 1k.červeného myrtového + 2k. santalového oleje
Olej Vášně: 5ml kokosového + 1k. gardéniového + 2k. hyacintového + 1k.jasmínového + 2k. makového + 1. k santalového + 1k. fialkového oleje
Postup: Zapal kadidlo a zhluboka dýchej, uvolni se a soustřeď svou mysl na úkol, k němuž se chystáš. Vyryj jméno vytouženého nebo "má spřízněná duše" nebo "někdo výjimečný" na svíci spolu s hieroglyfem lásky, milovaného, srdce či jinými symboly lásky. Potři svíčku od knotu ke spodnímu konci olejem Hathor či Vášeň a odříkávej při tom zaříkadlo (viz.dále) a nabíjej svíci svým záměrem a představuj si sebe a onu vytouženou osobu společně.
Zaříkávadlo:
Velká Hathor, zlatá,
bohyně radosti a lásky,
potírám tuto svíci Tvým jménem.
Vyslyš mou modlitbu,
pomoz mi získat lásku (jméno vytouženého).
miluji ho víc než život sám,
musím ho mít,
myšlenky na něj mě stravují dnem i nocí,
prahnu po zvuku jeho hlasu,
mé srdce dychtí po jeho lásce,
mé tělo prahne po jeho doteku,
mé rty touží cítit jeho polibek,
má bedra spaluje vášeň.
Velká Hathor, paní oblohy,
vyslyš mou modlitbu,
přiveď teď ke mně (jméno vytouženého),
abych s ním mohla sdílet svou lásku
navždy a navěky.
Zapal svíci a odříkej 7x toto zaříkávadlo, při tom, zaměňte slovo "potírám" za "zapaluji", číslo 7 je velmi magické a také představuje sedmero Hathor (sudičky). Soustřeď se při tom na svůj záměr, ponech si ten pocit jak dlouho budeš chtít, můžeš také promluvit s Hathor spontánně od srdce o dalších citech, které k dané osobě chováš. Až budeš připravena, zhas svíčku (nesfoukávej!!!), zapal ji každý večer a odříkej 7x zaříkadlo, dokud svíce úplně nevyhoří. Jakékoli její zbytky zakopej do země nebo hoď do proudící vody. Poděkuj Hathor za vyslyšení tvé modlitby a věz, že má na srdci tvůj nejlepší zájem. (čerpáno z: Egyptská magie lásky, C.R. Dillaire)
LILIANA:
Výklad:
Opravdu je sám od sebe zdrženlivý a opatrný, také proto, že by to pro něho znamenalo nechat za sebou vztah, ve kterém nyní je (jsou tu ale náznaky, že není úplně harmonický). Rozhodnutí (zda to za to stojí), snaha a úsilí je tedy na tobě - pokud si budeš věřit a budeš postupovat pozitivně, máš šanci na úspěch.
Na druhou stranu to vypadá, že by si bližší vztah navázat přál - ale může jít z počátku hlavně o "milenecký".
Celkově je tu šance na pěkný citový zážitek, vášnivý milostný vztah. Do budoucna je tu ovšem nebezpečí neshod nebo konfliktů - je to silná osobnost a může dojít mezi vámi k boji o moc, prosazování svého, případně i majetnickým sklonům.
Naději tento vztah ale má.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama