Výklad pro Borůvkumodrou

26. prosince 2007 v 0:53 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
Ahoj,
práve dnes jsem narazila na tvoje stránky, ale samotřejme né náhodou, hledám malou pomoc, co se týče magie lásky, nemohla bych o tom dostat bližší info?
Mooc se mi líbí jeden kluk je trochu starší a je tomu zhruba 96h co jsem s ním tančila (dloho jsem ploužili :-) bylo to mooc hezké, pak mi nabídl že půjdeme pryč, ale nevím proč přeně to udělal jestli z důvodu toho že nechtel aby uvnitř k necemu došlo abych to na nem nepoznala, nebo proto aby se neco stalo. Mám spoutu pocitů a nevím které jsou ty sporávné, já bych si samozřejmě přála, ty co by se mi hodili víc, jako že chtel, aby se neco stalo.
Sestřenka se zabívá vykládáním karet, ale ještě né mooc dlouho a ta mi kdysi řekla že pokud ho budu chtít, budu ho muset svést já že on nikdy nezačne, ale že by nebyl, proti.
No a proto jsem vlastně tady chtela bych poradit, jestli bych mohla zkusit magii lásky, a jak na to jsem v tom úplný začátečník.
Věřte že bych ho mooooc chtěla už se mi líbí 2 roky, ale má přítelkyni tak nevím jestli se to v téhle situaci smí používat. a jestli by jste mi poradili nejaký konkrétní ritual nebo tak neco.
Myslím ale že i on by asi taky chtel, ale na 100% to nevím, proto se obracím na vás. Věřím že mi pomůžete a já budu štastná a on taky, ale to je ve hvězdách.
Neví co vše potřebujete znát a tak jen tak trocha informací
JÁ:Tereza- střelec, zajíc, narozená 10.12. je mi 20
ON:Tomáš- Býk, koza, narozen 18.5. je mu 28
Předem mooc díky za odpověd. Tereza
Dagoon
Borůvko modrá
Na kouzla lásky se zeptej v magické poradně - je na to přímo specializovaná. I když kouzla lásky ony nechtějí dávat. A Vím taky proč.
Kouzla lásky mají svá pravidla a neměla by se dělat na určité osoby a zvláště né na zadané!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama