Výklad pro Carolu

26. prosince 2007 v 0:52 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Na tvůj vztah s mužem a tebou jsem se díval.
Co k němu cítíš ty: Sama se ve svých citech k němu nedokážeš přesně rozhodnout. Podle karet se však nejedná o cit lásky ale pouze o přátelství. Máš o něj strach a chceš pro něj jen to dobré.
Co k tobě cítí on : Kamarádství. Je smutný že tě ztratil a ví o tom že už to nepůjde dát zpátky. Mrzí ho i o že svým způsobem přišel i o děti.
Váš vztah do budoucna : Nic kromě kolísavého přátelství už od vztahu nečekej. Je tam taky nutnost zakončení toho vztahu a začít žít nový život.
Četl jsem si pár příspěvků od tebe na magické poradně - hledáš si práci?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carol Carol | 27. prosince 2007 v 13:47 | Reagovat

Ahoj Dagoone,hledám si práci,ale jen takovou která mě bude naplňovat a taky bude patřičně ohodnocená,ten první konkurs mě docela zarmoutil i přesto,že mě vybrali jako akční ženu,čekali(místo práce recepční jak deklarovali)že budu lítat s letákama a nabízet lidem paušály s mobilama,to bych opravdu nemohla,sama před takovýma lidma utíkám,no snad se něco vyvrbí,do dubna sice už není daleko,ale počkám co vymyslí manžel se svou 29 letou  dcerkou.Teď třeba vyčítala rodčům,že ji nenechali jako malou pokřtít,ikdyž mě to sžírá,protože jí nejde o podstatu křtění,ale chce mít nade mnou navrch,co na to,ať jede,pak si vymyslí zase něco a tak to půjde dokolečka jak v začarovaném kruhuTaky se teď trochu koukám na sytém v covenu,co bych také mohla pro sebe udělat více,než si sama sebe začít více vážit a zkoumat nové.

Zatím pá,Carol.

2 Carol Carol | 8. února 2008 v 12:15 | Reagovat

Ahoj,to už jsem ti vlastně napsala, jsem ráda,že jsi znovu na blogu,jsou ,ale některé osůbky trochu přihloupavé viď?

Mě teď zavraždili mou spolužačku,možná jsem už o tom psala,je to ještě moc bolestivé,zabila ji vlastní sestra,ještě se se mnou nepřišla rozloučit,Liliana mi ale napsala postup jak to mám udělat,jen nemám vnitřní klid.

Já ve svém životě trochu přehodnotila,no je to o poznání lepší,ale stále jsem podezíravá,to víš kdo tě jednou zklame,nemůžeš už mu věřit na 100%.

Tak jo,zapálila jsem si vykuřovadlo a tak trochu koukám na blog a loudím rady,zatím pá Carol.

3 Carol Carol | 5. března 2008 v 6:24 | Reagovat

Ahoj Dagone,no náš vztah se teď uklidnil,doufám,že to není klid před bouří,pá Carol.

4 Carol Carol | 5. března 2008 v 20:08 | Reagovat

No a asi je,snad to zvládnu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama