Výklad pro DarkPegas

9. prosince 2007 v 11:36 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
Ahoj Dagoo chtěl bych se tě zeptat jestli mužu být dobrým mágem a pokud jo tak na jakou stranu se mam dat (na světlou nebo temnou)
víru v kouzla mam celkem silnou, ale všichni v okolí (kámoši)
co bych s nima ty kouzla zkusit chtěl mě skoro vůbec neposlouchaj
a nwm co s tim dělat.....jo a ještě jestli bych se moh stát dobrým nekromantem....nebo obraným a léčivým mágem....jo ještě jestli pokud si člověk vymislí svůj znak jestli ho dokáže ubránit třeba před démony...... PS: díky Předem.......a měj se hezky...Zdraví tě DarkPegas :o)
Dagoon
Dark Pegas
Mágem se stát můžeš - je však zcela na tobě která magie ti vyhovuje nejvíc... I když magie jako taková je jen jedna. Opravdu jaký styl čarování ti vyhovuje takovým se zabývej!
Teď k tvým kamarádům - pokud tě neposlouchají zeptej se jich na důvod. Pokud budou mít pádné vysvětlení promysli si jej a zamysli se nad ním. Potom se zamysli jestli náhodou ty neděláš něco špatně. Pokud ti nevěří a posmívají se ti nech je při tom... Jednou až uvidí co jsi dokázal uvěří ti. a pokud ani to nepomůže nech je být. Z křesťana neuděláš satanistu...
Pokud si vymyslíš nějaký znak může tě ochránit ale pro případ nouze měj u sebe i jiný ochranný symbol který by ti v případě nouze pomohl...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama