Výklad pro Johanku Corey

9. prosince 2007 v 11:46 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz:
Ahojik, říkala jsem si, že můj dotaz asi nebude na tomhle báječnym webíku ojedinělý, ale po tom, co jsem namátkou zkoukla některé otázky, tak vidím, že se tady opět projevil náš starý známý puberťácký duch, ale což, vztahy a láska jsou přeci na světě nejdůležitější :) Můj dotaz je ovšem ze soudku, jaký na tyto stránky patří. Už nějakých 9 let jsem Sběrač...tedy čarodějka sbírající vědění, učení, příběhy, magické předměty atp. Díky mým znalostem mne mnoho "lidí z oboru" označuje za velmi silnou a velice schopnou čarodějku, nicméně moje sebevědomí tomu tvrdohlavě odmítá uvěřit. RÁDA BYCH TEDY VĚDĚLA, JAKÉ JSOU MOJE MOŽNOSTI VÝVOJE V MAGICKÝCH SMĚRECH. Jen malá úvaha pro ty zamilované blázínky (také mezi ně patřím): Samozřejmě též odolávám pokušení optat se na mého přítele Davida, nicméně už mi pár tarotových balíčků vysvětlilo, že láska je bezpodmínečná a nedá se vynutit, odhadnout, zakázat, či cokoli jiného. Člověk sám myslím cítí, jak se chce ke vztahu postavit a z toho pak plyne i harmonie partnerů a trvalost svazku. Je mi 20, takže už tam nějaká ta zkušenost bude ;)
Dagoon
Ahojky Johanko!
Tvůj dotaz mě potěšil a to z toho důvodu že jsi v tomto světě ( magie) docela známou celebritou :-D Teď už jen čekám dotaz od Morticie nebo samotné Darkprincess!
Takže karty k tvé otázce. I když jsi zkušená a máš mnoho vědomostí karty říkají že je ještě stále čas se učit. Abys byla přeborník, budeš muset tedy podstoupit ještě nějakou cestu za vědomostmi.
Zajímavé je však to že karty tě chtějí jako jednu z mála varovat! A to před tvým vztahem - vyskytnou se v něm vážnější problémy… Zřejmě se bude jednat o nějaký druh nevěry, lhaní a nebo zpronevěry… Každopádně se v této situaci nesmíš vzdávat! Poklidná komunikace s nejlepším přítelem nebo přítelkyní ti jen přidá na síle! Takže držím palec!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama