Výklad pro Kim

26. prosince 2007 v 0:28 | Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

kim, 16.12.2007 20:45

Dobrý den,
Prosím vás o pomoc a o radu. Je mi 27. Donedávna jsem spokojeně žila ve vztahu s moc fajn chlapem. Byla tu i naděje, že to celé skončí svatbou. Až do chvíle kdy mi cestu, myslim že i osudově zkřížil jiný muž. Ráda bych se zeptala, zda ten dotyčný v mém životě opravdu něco znamená. Já se totiž zamilovala. tedˇ ,,lezu po zdi,, a nevím jak dál. zoufale prosím o vaši pomoc. S díky Kim
ano prosím...kouzlíčko:-)vlastně kvůli tomu jsem s tím i začala,jen jsem chtěla vědět jestli to má smysl. Mluvil o budoucnosti nás dvou, nevím proč ale při pohledu do jeho očí jsem uvěřila.Pak ale najednou zavolal že brzdíme a už se neozval. Něco mi říká že mě chtěl něčeho uchránit.Nevím.Chtěla bych trochu posílit jeho city a přivést ho znovu ke mě.Díky za jakoukoliv pomoc.
LILIANA: Výklad 16/17. 12. 2007
Co v tvém životě tento muž znamená (bude znamenat)?
Král holí - opravdu může jít o "osudového muže" v tom smyslu, že tě to k němu přitahuje, je a bude pro tebe významný a bude mít na tebe vliv
Co k tobě cítí?
Měsíc - v současnosti cítí uvnitř nejistotu, obavy, může mít strach před hlubokými city nebo bolestí, kterou by vztah mohl přinést (můžou tu být i negativní zkušenosti z minulosti).
Co si ohledně vašeho vztahu přeje, jaké má záměry?
Královna pohárů - vypadá to, že si tě přeje milovat nebo ti projevit lásku, ale zřejmě se bojí i záplavy citů.
Možná by chtěl spíš postupovat pomaleji, víc "prakticky" nebo "rozumně". Může mít problémy s vyjadřováním nebo projevem emocí.
Je možné, že ho něco v postupu vašeho vztahu zastrašilo (třeba právě ty přílišné city) a on má snahu se před tím vším schovat.
Proč chce brzdit?
Blázen - zřejmě nerad riskuje a pouští se do něčeho neznámého a nového - připadá mu, že se do toho hrne moc rychle a má strach, že ho to "poblázní" a ztratí kontrolu.
Může to být typ člověka, který se brání tomu se odpoutat, odvázat a užívat si "jen tak".
Jak se bude váš vztah vyvíjet?
Poustevník - bude třeba překousnout období určitého odstupu a izolace, který bude vycházet z jeho strany. Může mít trošku sklony k samotářství nebo vyžadovat dostatek času, prostoru a samoty, aby vše mohl rozmyslet a zvážit.
7 pohárů - to může vést k vytváření iluzí a fantazií, které (možná hlavně tobě) mohou způsobovat trápení. Bude důležité na nic si nehrát, neklamat se a být k sobě upřímní. Zároveň si také nevytvářet negativní představy a scénáře - ale vždy vycházet z reality.
3 meče - pokud se tyto iluze překonat nepovede, je tu nebezpečí trápení na základě negativních myšlenek a tím pádem zklamání ze vztahu.
Do jaké podoby se vztah pravděpodobně vyvine?
Eso holí - Vše bude záležet na vašich akcích a energii, ale je tu šance na vřelý, pozitivní vztah, který vám bude dodávat sílu a inspiraci.
Co máš udělat?
7 holí - pokusit se bojovat, projevit odvahu a nevzdávat se. Tento vztah může být podrobený nějaké zkoušce, která tyto vlastnosti bude vyžadovat. Zároveň však neprosazuj své za každou cenu, trpělivost a trošku odstupu také přinese pozitivní výsledky.
Co ti to přinese, když do tohoto vztahu půjdeš?
Soud, 4 meče, 7 pentaklů - bude to výzva, abys jednak uzavřela svoji minulost (vztah, ve kterém jsi doposud byla), a dále to bude chtít hodně pochopení, klidu a trpělivosti - zřejmě hlavně k potřebám a postoji nového partnera (ten právě určitý odstup, prostor nebo poklidný vývoj vztahu může potřebovat).
Co jeho zdržuje od vztahu?
2 meče, Vůz, 10 holí - vypadá to, že má v sobě nyní trochu zmatek, perou se v něm protikladné síly. Rád by pokračoval a rozhodoval se v klidu, cítí potřebu dát se nejdříve do harmonie. Nyní je toho na něj zřejmě moc a může být pod tlakem.
Jak máš postupovat?
3 hole, Král pentaklů, Královna pentaklů - bude dobré vyvinout pozitivní snahu, vložit do toho svoji energii. Zároveň se však trochu "uzemnit" a zaměřit se více na "praktickou stránku" nebo na nějaké konkrétní, "obyčejnější" kroky a projevy lásky (může to být starost o toho druhého, pomoc s něčím, laskavý zájem,...)
Také bude důležité uplatnit trpělivost a možná v partnerovi povzbudit jistotu.
S tvým dosavadním přítelem bys mohla být šťastná a spokojená, utvořit harmonický vztah, ale nyní už by se ti tam zřejmě pletl tento nový muž a to by v tobě vyvolávalo trápení nebo výčitky.
Tvůj nový vztah bude ale chtít nějakou tu snahu a práci...jeho konečná podoba je zatím nejistá - vše bude záviset na tom, co uděláte, jak budete tento vztah pěstovat.
Ze strany toho tvého nového přítele je tu nejistota, váhavost, nechce do vztahu jít po hlavě a "zamotat se do toho".
Možná mu chybí sebevědomí, důvěra nebo odvaha.
JOHANKA COREY:
Runy: min. Bůh, přít. Cesta, bud. Bohatství
Já to vidím tak, že původní přítel k tobě chová silnější city než ten nový, váš vztah nyní trpí překážkami na cestě za štěstím, ale pokud vytrváte, čeká bohatství po materiální stránce, o citech zde však není zmínka. Jiný pohled na výklad může znamenat nástup Boha ve dnech minulých jako onoho nového muže, který teď hledá cestu, která dobře dopadne, získáš co chceš; vždy se však přikláním spíše k tomu, co mi intuice naznačí jako první.
Kouzlíčko J
Kouzlo velebení Hathor (Egyptská magie lásky)
- má za úkol povolat k tobě milovanou osobu
- sesílej jej v úterý nebo pátek večer během dorůstajícího Měsíce
Potřeby: červená/růžová kónická/válcová svíce, olej Hathor či Vášeň (viz. dále), skořicové kadidlo, kadidelnice, hřebík, zápalky
Olej Hathor: 2,5ml avokádového + 1kapka mandragorového + 1k. pačuli + 1k.červeného myrtového + 2k. santalového oleje
Olej Vášně: 5ml kokosového + 1k. gardéniového + 2k. hyacintového + 1k.jasmínového + 2k. makového + 1. k santalového + 1k. fialkového oleje
Postup: Zapal kadidlo a zhluboka dýchej, uvolni se a soustřeď svou mysl na úkol, k němuž se chystáš. Vyryj jméno vytouženého nebo "má spřízněná duše" nebo "někdo výjimečný" na svíci spolu s hieroglyfem lásky, milovaného, srdce či jinými symboly lásky. Potři svíčku od knotu ke spodnímu konci olejem Hathor či Vášeň a odříkávej při tom zaříkadlo (viz.dále) a nabíjej svíci svým záměrem a představuj si sebe a onu vytouženou osobu společně.
Zaříkávadlo:
Velká Hathor, zlatá,
bohyně radosti a lásky,
potírám tuto svíci Tvým jménem.
Vyslyš mou modlitbu,
pomoz mi získat lásku (jméno vytouženého).
miluji ho víc než život sám,
musím ho mít,
myšlenky na něj mě stravují dnem i nocí,
prahnu po zvuku jeho hlasu,
mé srdce dychtí po jeho lásce,
mé tělo prahne po jeho doteku,
mé rty touží cítit jeho polibek,
má bedra spaluje vášeň.
Velká Hathor, paní oblohy,
vyslyš mou modlitbu,
přiveď teď ke mně (jméno vytouženého),
abych s ním mohla sdílet svou lásku
navždy a navěky.
Zapal svíci a odříkej 7x toto zaříkávadlo, při tom, zaměňte slovo "potírám" za "zapaluji", číslo 7 je velmi magické a také představuje sedmero Hathor (sudičky). Soustřeď se při tom na svůj záměr, ponech si ten pocit jak dlouho budeš chtít, můžeš také promluvit s Hathor spontánně od srdce o dalších citech, které k dané osobě chováš. Až budeš připravena, zhas svíčku (nesfoukávej!!!), zapal ji každý večer a odříkej 7x zaříkadlo, dokud svíce úplně nevyhoří. Jakékoli její zbytky zakopej do země nebo hoď do proudící vody. Poděkuj Hathor za vyslyšení tvé modlitby a věz, že má na srdci tvůj nejlepší zájem. (čerpáno z: Egyptská magie lásky, C.R. Dillaire)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama