Výklad pro Lenku

26. prosince 2007 v 0:50 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
Ahoj,před pár dny jsem měla dotaz,ale nebyl mi zotpovězen,nenašla jsem odpověď na mou otázku.Moc bych si přála aspoň trochu nahlédnout co mě čeká v dalších dnech a měsících,nepřipadal mi můj dotaz dětinský,možná jsem dala málo údajů.Tak to zkusím znova,jsem vdaná 5.let a měli jsme dost velkou krizi,figuroval v tom další člověk.Mám dvě děti a celkem jsme zaopatřený.Zajímá mě jak se budou mé dny vyvýjet dál a jestli budem s manželem,nebo ne.Prosím o výklad,třeba mi ukáže mou cestu,nebo aspoň napoví,moc mi na tom záleží.
Dagoon
Lenko, Míšo a spol.
Dotazy ze staré stránky jsou tam. Nedávno jsem je tanm doplnil. Takže kdo měl dotazy na staré stránce ať se tam ještě podívá a pokud se nenajde ať mi písne. Odpovídal jsem však na všechny dotazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | 27. prosince 2007 v 19:28 | Reagovat

Ahoj Dagoo,ačkoli jsem se snažila najít výklad,tak marně,proto tě moc prosím,jestli by jsi mi nevyložil znova,moc mi záleží vědět co napovídají karty.Jestli budu s manželem a bude nám to fungovat,nebo jestli se stane něco zásadního a cesty se nám rozdělí.Moje srdce je dost rozdělené,chci se ujistit,že vše co dělám je správně,moc ti děkuji,budu se těšit na odpověď.Jinak zkoušela jsem dvě kouzla,nevím jak dlouho trvá než zapůsobí,teprve začínám,ale třeba nemám k tomu vlohy.Lenka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama