Výklad pro Lilianu

9. prosince 2007 v 11:25 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
Ahoj, tak mě tak napadlo, že bych si tě mohla otestovat :-)) (to prosím tě neber vážně) ... na oplátku ti nabízím svůj výklad, kdybys někdy potřeboval.
Protože někdy pomáhá výklad někoho nezaujatého, zeptám se tedy na populární otázku :-) :
Co mám udělat pro to, abych v nejbližší možné době potkala partnera svého srdce (pod tím shrnuji své představy o něm a partnerské lásce - především je pro mě důležité hluboké přátelství a spříznění duší a samozřejmě vzájemná přitažlivost) ?
Napiš mi prosím, jaké karty jsi vytáhl.
Díky moc.
Dagoon
Ahoj Liliano
Předem musím říct že máš nádherné jméno! Moje mamka se jmenuje stejně a tak jsem si při čtení prvních písmen myslel že mi píše ona
Tvá otázka je opravdu velice populární - zřejmě nejčastější která zde je!
Podle karet ti už je jeden souzen - nevím jestli to bude ten nejideálnější ale je ti souzen osudem. A co by jsi pro to měla udělat? Velmi jednoduché a to je to že by ses měla zviditelnit. Dát si inzerát třeba na internet že hledáš partnera. A ono už se to semele samo. Myslím že nebudeš muset čekat dlouho. Ten partner bude tvůj ,,dar,, který ti posílají z nebes. Pak už je jen na tobě jak se budeš rozhodovat dále.
Teď využiju tvé pomoci :
Mohla by ses mi mrknout na karty s velice jednoduchou otázkou? Našel jsem si teďko jednu známost a nevím jak to bude pokračovat dál. Oba dva máme k sobě stejné sympatie a líbíme se. Chtěl bych se tedy zeptat jestli spolu budeme do budoucna mít vážný vztah a na jak dlouho? Děkuji předem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama