Výklad pro Malou Ziri

9. prosince 2007 v 12:20 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Doaz
Dagoone díky.Sice ta zpráva pro mě byla bolestná. Opravdu se rozhodl pro tu druhou. Nicméně s tím dítětem...no byla by to pro něj asi největší možná pohroma. Ale to už je jeho osud, který se s mým už neváže.
Rozchod nakonec překonávám docela dobře, ačkoli první chvíle byli opravdu drastické. Otevírám znova plány jaké jsem měla a vztah mi je nedovoloval uskutečnit. Čeká mě teď velice náročný rok.Zajímá mě jen to jak karty vidí mé úspěchy.
Hlásím se na několik VŠ a na všechny je težké se dostat, myslím si že jsem na dobré cestě, opravdu tomu věnuji hodně úsilí.
Čekají mě v příštím roce tedy úspěchy?
Přijde nějaký vztah, který by mě naplňoval a byla bych v něm šťastná?
A hlavně zlepší se můj, nepříliš dobrý, zdravotní stav?
Díky moc
Dagoon
Malá ziri
V příštím roce tě čeká toto:
Měla by se oběvit nová láska ale nebudeš si tak jistá jestli máš do toho opět jít. Ovšem netrap se - během příštího roku nezůstaneš sama. Mohlo by se jednat dokonce i o společné bydlení a rodinu - takže se máš na co těšit.
Pracovně by se ti mělo hodně dařit - což může znamenat že by ses na tu školu dostat mohla jelikož tu máš opravdu pozitivní karty. Tím že jsem napsal práci jsem myslel školu jelikož škola bude tvou novou ,,prací,,. Ale i tehdy na tebe padnou těžké chvilky.
Je velmi možné že by jsi měla i v příštím roce otěhotnět! Takže pokud mimi chceš máš se na co těšit a pokud ho nechceš tak si dávej pozor!
Jinak ti všeobecně karty věští že příští rok by jsi měla mít úspěšný a šťastný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama