Výklad pro Zuzanku

9. prosince 2007 v 12:13 | Dagoon |  Výklady od Daga (staré)
Dotaz
Chtěla bych se zeptat na to, jak to bude do budoucna se vztahem s mým přítelem. Je to teď všechno nejisté. Seznámili jsme se na internetu a takhle to zatím nějak udržujeme. Mám ho moc ráda,ale tak trochu se bojím, že to brzo zkončí a ani se neuvidíme. O to mi taky hodně jde. Ještě jsme se neviděli. Zní to asi hodně zvláštně, ale je to tak. Taky by mě zajímalo, jak to bude s mojí kamarádkou. S námi dvěma. Poslední dobou jsme se dost nepohodly.
Předem moc děkuju.
Dagoon
Zuzano
Docela se divím tomu že ho máš rád ale přitom jsi ho ještě neviděla! Co Vám v tom brání? Dálka? Peníze? I to se dá obětovat za tu cenu že by jste se viděly… Tímto vztahem bych si já osobně nebyl moc jistý jelikož to není žádný vztah ale dobré internetové přátelství. Navíc si ani nejsi jistá jestli ti ,,nezahýbá,,. Radím ti vem věci do svých rukou a seznamte se live! Klidně se sejděte na půl cesty. Jedině tak zjístíš jaký je a jestli ti za to stojí.
Karty ti říkají že by jste měly do budoucna moc zapracovat a změnit spousty věcí pokud budfete chtít zůstat spolu… Bude vám to ale trvat. Nakonec si myslím že ti stejně neřkl o sobě všechno a že ti něco zatajil což by tě mělo jak se říká ,,dostat,,
U tvé kamarádky se kterou jses rozhádala mi nevyšlo moc dobrých karet. Spíše se jedná o nutnou změnu vašeho vztahu. Samozřejmě můžete se dát dohromady ale přeci jen dávej si na ni poror jelikož bude mít něco za lubem a už ti nebude tak ,,oddaná,, jako dříve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama