Afrodite - doplnění

10. ledna 2008 v 18:49 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz

afrodite, 8.1.2008 13:39

Ahoj už jsem často dělala kouzla lásky na kluky kteří se mi líbily ale žádné nefungovalo...myslíte že problém je v tom že prostě ,,nefunguji" ?nebo v tom že se to nemá stát že si nejsme ,,souzeni"?mohli bysme mi kdyžtak poradit kouzlo které by fugnovalo a nebylo moc náročné?

VERONIKA

Možná nefungovaly kouzla proto, že ses na to pořádně nesoustředila, je to hodně důležitý, i umět vizualizovat(tzn.umět si představit už konečný výsledek), stačí taky o tom kouzlu zapochybovat a nemusí vyjít, musíš prostě tomu věřit a chtít, aby se to tak stalo. Taky to nebude hned, nějaký čas to potrvá a pak to vyplyne jakoby přirozeně ze situace. Pokud o nějakého kluka budeš mít zájem, ale on bohužel ne, raději bych se být tebou zaměřila na někoho jiného, protože "nutit" někoho kouzlem, abys ho k sobě připoutala se může obrátit i proti tobě, třeba kdyby ti to vyšlo a ty toho kluka měla, tak nakonec zjistíš, že se k sobě ani nehodíte apod.JOHANKA COREY:

Ahojky, posílám ti kouzlo, které na webu doporučuji asi nejčastěji, tak snad pro tebe nebude složité. Jinak si přečti článek "něco o magii od Lili", najdeš ho buď na darkprincess blogu nebo na našich covenových webkách bohynesimsalabims.webgarden.cz :-)

Kouzlo velebení Hathor (Egyptská magie lásky)
- má za úkol povolat k tobě milovanou osobu
- sesílej jej v úterý nebo pátek večer během dorůstajícího Měsíce

Potřeby: červená/růžová kónická/válcová svíce, olej Hathor či Vášeň (viz. dále), skořicové kadidlo, kadidelnice, hřebík, zápalky
Olej Hathor: 2,5ml avokádového + 1kapka mandragorového + 1k. pačuli + 1k.červeného myrtového + 2k. santalového oleje
Olej Vášně: 5ml kokosového + 1k. gardéniového + 2k. hyacintového + 1k.jasmínového + 2k. makového + 1. k santalového + 1k. fialkového oleje

Postup: Zapal kadidlo a zhluboka dýchej, uvolni se a soustřeď svou mysl na úkol, k němuž se chystáš. Vyryj jméno vytouženého nebo "má spřízněná duše" nebo "někdo výjimečný" na svíci spolu s hieroglyfem lásky, milovaného, srdce či jinými symboly lásky. Potři svíčku od knotu ke spodnímu konci olejem Hathor či Vášeň a odříkávej při tom zaříkadlo (viz.dále) a nabíjej svíci svým záměrem a představuj si sebe a onu vytouženou osobu společně.

Zaříkávadlo:
Velká Hathor, zlatá,
bohyně radosti a lásky,
potírám tuto svíci Tvým jménem.
Vyslyš mou modlitbu,
pomoz mi získat lásku (jméno vytouženého).
miluji ho víc než život sám,
musím ho mít,
myšlenky na něj mě stravují dnem i nocí,
prahnu po zvuku jeho hlasu,
mé srdce dychtí po jeho lásce,
mé tělo prahne po jeho doteku,
mé rty touží cítit jeho polibek,
má bedra spaluje vášeň.
Velká Hathor, paní oblohy,
vyslyš mou modlitbu,
přiveď teď ke mně (jméno vytouženého),
abych s ním mohla sdílet svou lásku
navždy a navěky.
Zapal svíci a odříkej 7x toto zaříkávadlo, při tom, zaměňte slovo "potírám" za "zapaluji", číslo 7 je velmi magické a také představuje sedmero Hathor (sudičky). Soustřeď se při tom na svůj záměr, ponech si ten pocit jak dlouho budeš chtít, můžeš také promluvit s Hathor spontánně od srdce o dalších citech, které k dané osobě chováš. Až budeš připravena, zhas svíčku (nesfoukávej!!!), zapal ji každý večer a odříkej 7x zaříkadlo, dokud svíce úplně nevyhoří. Jakékoli její zbytky zakopej do země nebo hoď do proudící vody. Poděkuj Hathor za vyslyšení tvé modlitby a věz, že má na srdci tvůj nejlepší zájem. (čerpáno z: Egyptská magie lásky, C.R. Dillaire)

V případě snahy o návrat přítele bych však nechala věci plynout a nepomáhala bych si vyloženě kouzlem, spíše amuletem nebo modlením k bohyni (Venuše, Afrodité, Innana, Isis, Ištar, Astarte, Bastet, + bůh Amor). Amulety: anagram lásky, amulet lásky, keltský milenecký pár, královský pentákl, amulet spřízněných duší, pentákl lásky, květina Afrodity, poslíček lásky, Venušin talisman, Venušin amulet, Manželský amulet, Kleopatřin amulet lásky. Můžeš také zapalovat svíce a meditovat (barvy: bílá, růžová, červená, rudá, fialová).

LILIANA

Jak už jsem napsala do komentářů, úspěšnost kouzla si můžeš kazit negativními myšlenkami, nedostatkem víry nebo sebevědomí apod. Pokud všechny "zásady magie" splňuješ, a přesto se ti nedaří, může to být tím, že si vybíráš zrovna kluky, kteří o tebe nemají zájem. Kouzlem můžeš upoutat jejich pozornost, ale jejich lásku si bohužel nepřičaruješ. Zkus si tedy v tom případě přitáhnout do svého života "novou lásku" - kluka, který o tebe bude stát a se kterým můžeš být šťastná.

E'LEANOR

Naprosto souhlasím s Lili, můžeš si je, pomocí kouzla, přitáhnout svým směrem, ale to je všechno. Nic nedokáže způsobit, aby se do tebe někdo zamiloval. Proto bych ti doporučila, abys se zaměřila spíše na kouzla na přivolání lásky než na kouzla na vyvolání lásky u konkrétní osoby, v tomto případě totiž nejde o nic jiného než o manipulaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dana Dana | E-mail | 16. dubna 2008 v 19:24 | Reagovat

Opustil vás někdo koho milujete a chcete ho získat zpět? Pomohu vám Pište mail nebo sms 607540168

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama