Deidy-kun

16. ledna 2008 v 1:28 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny
Dotaz

deidy-kun, 11.1.2008 18:53

milé čarodějky
potřebovala bych vědět proč se mi vůbec mstili mí kamarádi Tomáš Donoval a Michal Drhlík. A jak jim to dopadne s jejich filmem poučení pro všechny . A prosím není nějaké kouzlo usmíření anebo na zmizení panovačnosti ? moc vám předem děkuju .
plus :
nemohli se do nich převtělit nějací démoni ? Já totiž vidím duchy . Vím že to zní bláznivě ale vidím je. viděla jsem moji babičku která je mrtvá.Prosím pomozte !

JOHANKA COREY:

Zrušení kletby (mohlo by se ti hodit)

Budete potřebovat:
1 černou svíci (tenkou, menší)
1 černou misku (stačí malá)
Posvěcenou vodu

Postup je následující:
Vezměte černou misku a na její dno upevněte černou svíci několika kapkami vosku.Misku dolijte po okraj svěcenou vodou. (Tak, aby knot svíce zůstal nad hladinou) Poté si sedněte a na chvíli se uvolněte. Vizualizujte zlé kouzlo na vás seslané, jak se přemisťuje do svíce.Tuto následně zapalte a pozorujte plamen.Představujte si, jak se kouzlo zhmotňuje v plameni svíčky a postupně se ponořuje veškerá síla kletby do plamene.Svíce se bude postupně zmenšovat a plamen bude klesat k hladině, během procesu budete chtít, aby kouzlo zmizelo, odešlo a už se k Vám nikdy nevracelo. Svíce by měla hořet tak dlouho, dokud voda nepohltí její plamen a nepohltí zlé kouzlo do sebe.Tímto je kouzlo zrušeno pro Vás, zůstalo ve svíci a vodě. Svíci i vodu by jste měli pohřbít do země. Při vkládání do země si představte jak se kouzlo v zemi ztrácí a jeho energie se vytrácí.

Kouzlo na usmíření 1 (z internetu)
Pokud jste se s někým pohádali a chtěli by jste se usmířit a nebo se alespoň omluvit i lidem, se kterými z nějakého důvodu nemůžete být v kontaktu, lze použít toto jednoduché kouzlo, díky kterému se o této záležitosti jistě spolu začnete bavit,nebo pokud spolu nejste v kontaktu, dostane se k němu Vaše poselství duchovní cestou.

Budete potřebovat
2 světle modré, nebo bílé svíce(malé!)
Dopisní papír a obálku

Nyní můžete začít,postup je velmi jednoduchý. Na chvíli se zamyslíte a představíte si rozhovor s bytostí, které chcete něco sdělit, vezmete papír a napíšete jej jako běžný dopis, ale přesto - napište do něj všechno. To co mu skutečně chcete říct třeba už dlouhou dobu a k čemu nenacházíte odvahu. Jakmile dopis dopíšete, postavte na něj svíci, na kterou nakreslíte jednoduchý znak šipky, směřující nahoru. Až svíce v klidu dohoří ( proto malou, aby jste nebyli třeba vzhůru půl noci:o), vezměte dopis a vložte jej do obálky, kterou nadepište, jako by jste ji chtěli odeslat. Obálku zalepte a na zadní stranu nakreslete pentagram.I na dopis položte svíci a na ni nakreslete zjednodušený znak letící obálky. Až svíce dohoří,
bude kouzlo téměř hotovo. Ke konečnému úspěchu ji položte na místo, kde na ni uvidíte a nechte ji tam tak měsíc, poté ji neporušenou spalte.
Jen pozor, aby ji někdo skutečně neodeslal a nebo nečetl =)


Kouzlo na usmíření 2 (z internetu)
Potřebuješ: trochu odstáté vody, kousek oranžového šátku, tělový pudr, 3 křemeny.
Jak na to: Omyj 3 křemeny v odstáté vodě, popraš je tělovým pudrem poté, co jsi je oranžovým šátkem usušila do sucha. Při tom řekni tato slova: "Hádka je menší a menší, zlá slova zmizí jako mráčky ve větru." Potom ber jeden po druhém a během toho, co je budeš brát do ruky, se koncentruj, abys ze svého těla dostala všechen stres a hádky. V momentě, kdy pocítíš, že se ve tvém těle rozhostil klid a mír, řekneš následující slova: "Tohle přání nás spojí, všechny rány z hádek, ať kouzelně se zhojí." Kouzlo i hádku ukončíš tím, že kameny zabalíš do kapesníku a hodíš do řeky.

Pro usmíření (z DarkPrincess)
Použij jakékoliv víno a potají v něm vař 1 minutu tmavý kamínek, nejlépe obsidián. Řekni:
"Vytáhni zlost a hněv z jeho těla,
ať mne má znovu za přítele."

Víno nech vychladnout a nad nádobou udělej dva pravotočivé kruhy. Pak do jeho hladiny prudce foukni. Čarovné víno použij k tomuto účelu do dvou dnů, pak budeš muset postup opakovat, protože jeho síla za tu dobu z odvaru vyprchá.LILIANA:

Já myslím, že to žádní démoni nebyli :-) Nesvádějme na démony to, za co mohou lidé ;-)
Vypadá to, že se ti mstili z nějakých obav, možná se cítili z nějakého důvodu pokoření, něco si vzali moc osobně. Takhle obecně se mi na to ale vykládá špatně.
Pro usmíření byste si vše měli rozumě vyříkat, ujasnit si názory a příčiny (proč se to vlastně stalo...možná to bylo určité nedorozumění).

Jejich film by měl dopadnout dobře, z výsledku budou mít zřejmě radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deidy-kun deidy-kun | Web | 17. ledna 2008 v 15:36 | Reagovat

Díky :) je to úplně stejně a do toho filmu mě zase přijali :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama