Lia

21. ledna 2008 v 1:55 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz


Lia, 20.1.2008 15:52
prosím mohli byste se podívat co mě čeká v životě? jen obecně! všichni mi podrážejí nohy a já chci umřít! nar. 8.12.1993 kolem 8 ráno prosím už nemůžu

JOHANKA COREY:

ASTROLOGIE:

ascendent - střelec, 2.dekan (oheň)
Slunce - střelec, 1.dům (já, energie, život)
Venuše - střelec, 1.dům (já, energie, život)

Vzhledem k tvému nízkému věku nemohu udělat velký horoskop, jelikož nemám potřebné astrologické tabulky, ale z toho,c o jsem získala ti mohu říci následující:
Jsi zřejmě velice temperamentní dívka, naplno prožíváš každou zamilovanost i lásku, někdy v tvém životě přicházejí chvíle, kdy prostě "střílíš" do okolí po všem co tě může udělat šťastnou. Jsi nápaditá, ale neposedná a u nápadů dlouho nevydržíš. Slunce i Venuši máš v domě svého já, můžeš tedy působit někdy trochu sebestředně, ve vztazích možná myslíš především na sebe, ale to je jen předpoklad, který se mohl nebo může během tvého života změnit. Jsi typický střelec, ohnivá, bláznivá, odvázaná, do všeho jdeš naplno.
+Dále abych tě trochu rozveselila, jsem ti na stránkách www.ruda.atriumstyl.cz/horoskop zjistila tyto informace a vypočítala další horoskopy:

Střelec
Příznivé dny: pátek, sobota, neděle
Nepříznivý den: pondělí
Čísla: 4, 5, 9, 14, 37
Kameny: ametyst, avanturín, chalcedon, chryzokol, chryzopras, lazulit, opál, safír, sodalit, tanzanit, topaz
Barva: fialová
Zvířata: páv, slon, pes, kůň, jelen, srna
Rostliny: dub, buk, jasan, lípa, vavřín
Charakter: cholericko-sangvinický


další horoskopy
Cyklický - Doba dlouhých nocí
Keltský - Habr
Egyptský - Anubis
Čínský - Kohout
Aztécký - Jelen
Indiánský - Sova
Indický - Dhanus
Rómský - Sekyra

TAROT:

Ty: Nadvláda (2 hole) - Možná chceš až příliš volnosti a spoléháš se především na sebe, nechceš být pod nadvládou rodičů či jiných lidí, ale spíše se osamostatnit a vládnout svému životu sama a po svém.
Blízká budoucnost: Eso Mečů - budeš jako vítr, pokud dostaneš impuls od svých rodičů, vědomě budeš rozlišovat, oddělovat a uspořádávat svůj život, vneseš do něho nový řád.
Proč vznikají tvé problémy? Rozkoš (6 pohárů) - tvoje touha po volnosti a užívání si může možná rodičům a i kamarádům či klukům občas zvedat mandle. Možná se příliš rychle hrneš do nějakého vztahu, či dokonce více vztahů...

+Pokud si budeš chtít trochu zavěštit sama, nebo budeš potřebovat rychlou pomoc karet, zkus jeden z odkazů na této stránce: http://bohynesimsalabims.webgarden.cz/vyklady-karet-lili :-)


LILIANA:

Tarot:

Tvá karta osobnosti a duše: 6 - Milenci

Osobnostní karta určuje základní znaky naší osobnosti, tj. jak se projevujeme ve vnějším světě, jak působíme na ostatní.
Karta duše určuje náš vnitřní potenciál, vnitřní hodnoty, které bychom měli umět v životě projevit.

VI = Milenci (Zamilovaní)
Milenci se stávají osobnostní kartou nebo kartou duše, jestliže datum narození dává po sečtení číslic číslo 6.
Osoby, které jsou narozené pod vládou této tarotové karty, mají nadání motivovat a inspirovat druhé a to z pozice lásky.
Rádi spolupracují s druhými, jakákoliv spolupráce je pro ně zcela přirozená a působí jim obvykle radost. Tito lidé snadno navazují vztahy a jejich velkým talentem je komunikační talent.
V životě budou často stát před rozhodnutím ze dvou možností, které jim však nebude činit větší potíže (pokud se budou rozhodovat srdcem). Také přijdou období, kdy pocítí touhu být sami a v těchto chvílích se budou nejčastěji oprošťovat od manipulace druhých.
Jejich jedinou životní výzvou je: zdokonalovat se a rozvíjet nadále nadání komunikace.Míra tolerance na stres podle tarotu (počítá se z datumu narození):

Mez psychické zátěže: 8 - Síla/Spravedlnost ...vypadá to, že máš střední až vysokou snášenlivost stresu. Přestože máš nyní problémy, určitě tě to neporazí, když dokážeš načerpat energii ze své vlastní vnitřní síly, z toho, co tě baví a přináší radost, ze svých snů.
Možná ti nejvíce vadí, když někdo utlačuje tvoji vlastní osobnost nebo vůči tobě jedná nečestně a nespravedlivě. Ty to však zvládneš. Podívej se na své problémy trochu s nadhledem a odstupem, neber si útoky druhých příliš osobně - možná také jednají pod stresem a nechtějí ti ublížit. Zkus to s nimi místo toho rozebrat logicky, promluvit si o tom a vyřešit to co nejlépe.

Mez fyzické zátěže: 6 - Milenci... co se týče fyzické zátěže, máš nízkou mez snášenlivosti, a proto by ses neměla dlouhodobě fyzicky přetěžovat. Ojedinělou nadměrnou zátěž však zvládneš.

Schopnost odolávat stresu obecně: 14- Mírnost...celkově máš vysokou snášenlivost stresu, takže nevěš hlavu, problémy tě nemají šanci porazit, pokud se jim sama nepoddáš.

P.S.:
Ten, kdo ti v životě OPRAVDU hází klacky pod nohy, jsi ty sama! Pokud něco vážně budeš chtít, budeš pro nějaký cíl zapálená a vnitřně přesvědčená, že je správný, půjdeš za ním i přes nepřízeň okolí.
Pokud ti nějaké tvé nápady nebo plány okolí kritizuje a kazí, zamysli se nad tím, jestli tím ve skutečnosti trochu neodráží tvé vlastní skryté pochybnosti nebo obavy. Jseš si sebou nebo svými cíli 100% jistá?
Jako osudové číslo máš 6 - Milenci - a to ti může někdy způsobovat nerozhodnost, váhání, rozpory.
Řiď se hlavně svým srdcem...ale použij i moudrost (rozum), aby ses nehnala po hlavě do něčeho, co by ti uškodilo

Roční karta:
Pro tento rok máš podle výpočtu kartu 12 - Viselec:

Tento rok by se měl stát rokem zvratů. Jestliže se cítíš jakoby v pasti, bude moudré, aby ses vzdala něčeho, o čem si byla až doposud přesvědčená, že je pro tvůj život důležité. Zřejmě tomu tak úplně nebude, protože při změně postojů, názorů a myšlení zjistíš, že se to "něco" (co tě svazovalo) uvolnilo, velmi sis ulevila a život jde dál.
Tato karta symbolizuje průchod do nových světů - jsi unavena ze starého a jsi ochotna se starého světa vzdát, protože tušíš, že přijde něco mnohem lepšího.Výklad:


1) minulost nebo to, co právě končí

Spravedlnost - možná ses před nedávnem rozhodovala o svém životě a cílech. Také mohla být tvá minulost spojena s kritikou a přísností druhých (případně i sebekritikou).
Mohlo to být období, kdy jsi hodně zaměstnávala svůj rozum.
Pokud jsi doposud nebyla v rovnováze, nyní by se mělo vše uklidňovat a tvůj život by měl dostat nějaký řád i více klidu.
I tvé problémy s druhými by se měly postupně vyřešit. Chce to udržovat si čestné jednání, slušnost, ohleduplnost a zvažovat své činy a chování. Určitě se vám podaří najít vhodné řešení.

2) síly přítomnosti

Páže holí - nyní se před tebou zřejmě otvírají různé příležitosti a výzvy. Bude na tobě, jak k nim přistoupíš a jestli je využiješ tak, aby přinesly své ovoce. Jdi do těchto příležitostí s chutí a nadšením, s pozitivním přístupem se vše lépe zvládne.
Nyní máš možnost uplatnit své schopnosti prakticky.
Pozor na pesimismus a případně sobeckost (pokud někdy vidíš jen své vlastní zájmy).

3) prospěšné a rušivé vlivy zvenku

Rytíř pentaklů - prospěšným vlivem může být to, že tě někdo nebo něco trochu "krotí", abys do určitých věci nešla po hlavě, ale postupovala trpělivě a krok za krokem, s rozvahou a rozmyslem. Také můžeš být zvenku podporována ve své vytrvalosti a schopnosti uskutečnit své cíle.
I to, že tě háží klacky pod nohy, může být na druhou stranu prospěšné v tom, že se naučíš obstát, překonat překážky a rozvinout vlastní cílevědomost.

Eso holí - rušivým vlivem může být energie a chtění tvého okolí, možná se tě snaží ovlivňovat a někam dotlačit, případně manipulovat. Tato energie okolí může někdy přebít tu tvoji a ty se začneš cítit pod tlakem.

4) co je potřeba udělat, co je důležité

10 mečů - je pro tebe velmi důležité zbavit se negativního myšlení, rezignace a sklonu k depresi! Nic není ztraceno - karta ukazuje, že hůř už nebude. Pokud cítíš, že si nyní na dně, znamená to na druhou stranu, že se už brzy odrazíš nahoru a zase bude lépe.
Nyní nic důležitého nerozhoduj a neřeš. Pokus se překonat své negativní myšlenky a dostat se opět do harmonie. Čerpej ze své vnitřní síly a najdi si to, co tě baví a udělá radost.

5) budoucnost nebo co právě začíná

9 mečů - tady karty opět varují před negativním a destruktivním myšlením, které by mohlo pokračovat, kdyby sis ho stále udržovala. Přestaň trestat sama sebe a srážet se svými vlastními myšlenkami a kritikou a nebo se nenech srážet od druhých!
Raději se obrať ke své intuici, vnitřní moudrosti nebo fantazii, aby ti poradily, co máš dělat.
Pokud už jsi v depresi, neber vše jako katastrofu, ale zkus to období využít k tomu, aby ses zamyslela nad svým životem, přehodnotila ho, probrala své cíle a přání - co vlastně chceš, po čem toužíš, co ti chybí. Pak bude mít deprese nějaký smysl a může ti paradoxně pomoci.

6) téma, které tě bude nějakou dobu zaměstnávat

Blázen - nějakou dobu se budeš zabývat právě tím, jak znovu získat volnost a lehkost, jak dosáhnout radosti a svobody v životě.
Najdi si něco, při čem se můžeš trochu odvázat a vyblbnout. Ale pozor, aby ses bezhlavě nevrhla do nějaké "hlouposti".
Ber vše s nadhledem a humorem - zkus si ze svých problémů udělat srandu.

7) síly budoucnosti (v rozmezí 3 let)

7 mečů - nejprve na tebe čekají výzvy života, bude třeba obstát ve zkouškách a překonat pár překážek. Pokus se vždy jednat podle svého vnitřního přesvědčení. Možná se občas budeš muset uchýlit k menší lsti nebo klamu, ale nemělo by se z toho stát pravidlo. Raději použij diplomacii. I když se v tomto období vyskytnou věci, které ti nebudou příjemné nebo narazíš na nepřízeň okolí, vše dokážeš zvládnout.
Jdi svou vlastní cestou a neboj se uplatňovat své nápady.
Pozor na pesimismus, pochybnosti a obavy. Měla by ses vyhnout tzv. sebesabotáži - to je stav, kdy přesně víš, co bys měla udělat, ale najdeš si důvod, proč to nevyjde a proč to udělat nemůžeš.

6 mečů - v dalším období už zřejmě vyrazíš k "novým břehům" - to znamená, že do tvého života přijdou nové příležitosti a ty sama pravděpodobně změníš trochu myšlení a na určité věci se budeš dívat jinak, víc optimisticky.

Král pohárů - a nakonec tě čeká láska :-) Opravdu můžeš potkat muže svých snů, citlivého a milujícího partnera.
Také to znamená, že ty sama konečně najdeš v životě radost a také to, co tě bude opravdu bavit.

8) rady a pokyny pro tvé chování

Síla - nevzdávej se, protože máš velkou vnitřní sílu. Jdi za svými sny a cíli a dokonči to, co jsi začala. Pěstuj svoji odvahu. Také využívej své talenty, tvořivost a schopnosti. Máš na to, abys byla úspěšná - pokud tomu nevěříš, posiluj svoji sebedůvěru (třeba tak, že se pustíš do věcí, kde svoji sebedůvěru a sílu uplatníš).
Nenech se příliš vtahovat do konfliktů a neprosazuj za každou cenu svou, když ti to jen ubere energii.

9) další rady a pokyny

9 holí - opět je tu rada, abys rozvíjela svoji vnitřní sílu a také tvořivost. Možná cítíš, že máš v určitých oblastech zábrany nebo se cítíš jakoby zablokovaná. To jsou ale jen tvé obavy nebo negativní přesvědčení, které by ses měla pokusit odstranit. Důvěřuj ve své vlastní síly a schopnosti.
Pozor na určitou zatvrzelost nebo lpění na názorech nebo přesvědčeních, které ve skutečnosti už nejsou smysluplné a dobré.
Pokud tě třeba trápí potlačený vztek, najdi si pozitivní způsob, jak ho vybít a uvolnit (nějakou aktivní nebo tvořivou činností).

10) překážky, které musíš překonat nebo obejít

Měsíc - zřejmě svoji vnitřní nejistotu, obavy nebo potlačené pocity, které v tobě vyvolávají smutek až depresi.
Ne vše, co vidíš nebo si myslíš, je však skutečné - někdy se můžeš chytit do pasti klamu a iluze a utápět se v nich.
Měla bys hodně dát na svoji intuici a také následovat své vnitřní sny a přání.

11) výsledek

6 holí - máš velkou šanci být úspěšná a nad svými problémy zvítězit. Chce to jen pěstovat sebedůvěru a optimismus. Přijímej překážky jako výzvy a jdi statečně svoji cestou a za svými cíli. Pokud do toho vložíš svoji energii, snahu a nadšení, vše se ti povede.
Opakuj si, že jsi silná a úspěšná.


Shrnutí (součet hodnot všech karet): 13 - Smrt/Císař: Něco zastaralého v tvém životě se musí ukončit, aby mohlo vzniknout něco nového. Otevři se změnám a zbav se všech postojů, myšlenek a názorů, které ti už nepřináší užitek. Tento "úklid" od starého ti přinese do života nový řád a pořádek a ty mnohem lépe uvidíš svoji cestu. Máš všechny předpoklady uskutečnit své cíle - postupuj důsledně a vytrvale, i když se někdy budeš muset přizpůsobit změnám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama