Luci

28. ledna 2008 v 22:21 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz

luci, 20.1.2008 09:22

muj manzel ma pravni problemy ,ktere maji dopad na existenci moji a nasich deti,na celou nasi rodinu,prosim o radu a pomoc,za odpoved moc dekuji.


LILIANA:

Tarot:

Situace (manželova)

Svět - vypadá to, že jsou zde i přes problémy dobré vyhlídky do budoucna, mohlo by dojít k vývoji, který vše posune na novou, lepší úroveň. Zřejmě si váš manžel věří a nebo doufá v pozitivní vývoj.

Jak se bude jeho případ vyvíjet?

Síla - bude zde třeba zapojit hodně vnitřní síly, snahy a také možná využít někoho vlivného, případně svoji vlastní moc uplatnit

Vůz - případ bude chvíli nerozhodný, budou zde stát dvě síly proti sobě, je možné, že se bude jednat o určité právní "přetahování"

2 pentaklů - je tu šance, že by se celá záležitost mohla dostat do rovnováhy. Možná se podaří dosáhnout nějakého kompromisu a vyhovujícího řešení.

Jak vše pravděpodobně dopadne?

Soud - vypadá to, že bude muset čelit soudu a případně jeho rozhodnutí. Bude třeba vydržet, protože zde můžou nastat komplikace, spory a chvíli se vše bude vléct. Nemusí být s výsledkem úplně spokojený.

Nevypadá to však, že by to pro vás měla být nějaká katastrofa. Bude to hlavně záležet na vás, jestli to celé váš vztah oslabí a naruší, nebo budete držet při sobě. Ani po finanční stránce to nevypadá zas tak zle. Zřejmě budete muset trochu šetřit a chvilku se uskromnit, ale jsou zde přiležitosti a šance, jak si existenci zajistit - nepropadejte proto negativním myšlenkám, zkuste místo toho zapojit své nápady a schopnosti, jak by se z toho dalo dostat...řešení vždy existuje, jen je třeba být mu otevřený.

Shrnutí: 12-Viselec/Císařovna: Tato záležitost se chvíli zřejmě nepohne z místa - až po důkladném přehodnocení či nápravě se zase začne dařit.

Rada - co by měl dělat on, aby to pro něj dopadlo co nejlépe?

3 hole - případ bude určitě vyžadovat jeho energii, pozitivní snahy a úsilí vše vyřešit. Měl by se pokusit udržovat se co nejvíce v harmonii a věřit v úspěch.

3 poháry - měl by do celé záležitosti zapojit i své srdce a nezapomínat při tom všem na vnitřní hodnoty. Určitě se vyplatí jednat pozitivně a opět věřit v úspěch. Neměl by podléhat obavám a strachu - to může jen přitáhnout negativní okolnosti.
Určitě mu pomůže i dobré citové zázemí a podpora.

9 holí - opět karty ukazují, že by neměl podléhat obavám, i když zde budou větší překážky. Má na to, aby vše zvládl a překonal.

Srhnutí: 15 - Ďábel/Milenci: Manžel by se měl osvobodit od strachu, vnést do celého případu více světla a v celé věci se také řídit i srdcem.

Co bys měla dělat ty?

Ďábel - i ty by ses neměla zaleknout nebezpečně vyhlížející situace nebo překážek, které se objevily. Možná se cítíš v pasti okolností - vždy máš však možnost se z těchto "okovů" dostat a nalézt řešení.
Zachovej chladnou hlavu a určitý nadhled.

4 poháry - nepropadej beznaději, i z toho mála, co máš, se dá vyjít, a i přes tyto velké problémy si můžeš zachovat osobní štěstí. To, co především vytváří naše štěstí, nejsou životní okolnosti, ale náš postoj k nim.

Královna mečů - důvěřuj sama sobě a svým schopnostem, zkus něco podniknout, co rodině pomůže, využij příležitostí.
Místo negativních scénářů a kritiky zapoj svoji moudrost, srdce a schopnost najít řešení.

Shrnutí: 19 - Slunce/Kolo štěstí/Mág: Udržuj si optimismus a naději. I když se ti zdá, že zde vládnou síly mocnější než ty, ve skutečnosti můžeš vše vlastními činy, myšlením a rozhodnutím ovlivňovat a vzít osud do svých rukou. Máš sílu i obratnost se s touto záležitostí vyrovnat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama