Markétka

28. ledna 2008 v 20:21 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz

Markétka..., 22.1.2008 19:25
Ahoj,potřebovala bych také trocha poradit.. Chtěla bych se zeptat,co mě čeká v lásce..,mám přítele už skoro 4 měsíce a zajímalo by mě,jak se to mezi námi bude dál vyvíjet..Nikdy sem s nikým tak dlouho nevydržela.. Má to nějakou budoucnost..??? A taky se mi občas stávají zvláštní věci..mám různé předtuchy a myslím,že sem si tím i párkrát zachránila život..mám své schopnosti začít nějak vyvíjet,a jak?? Mám z toho asi trochu respekt,že bych mohla asi i něco dokázat.. Je mi to asi trapné..ale pomozte mi,já opravdu nevím jak dál..Nemám peníze na drahou kartářku a mnohé z nich jsou i podvodnice.. Děkuji.. Moje datum narození je 3.6.1989 okolo 9:20h

JOHANKA COREY:

ASTROLOGIE:
3.6.1989 okolo 9:20h
ascendent - lev = 1.dům - jsi ve skrytu duše obrovsky silná osobnost
Slunce - blíženci - 11.dům přátelé: jsi společenský tvor, velice milá a vtipná, ale neplatí u tebe co na srdci, to na jazyku, spíše naopak, dokážeš říkat jedno a myslet si druhé, umíš být diplomat a zakrýt spoustu svých negativních pocitů, které podle tebe nemají vyplavat na povrch.
Měsíc - blíženci - 11.dům přátelé: svoje city umíš sdělit, ale stále si zachováš kamennou tvář, pouze před nejbližšími přáteli se otevřeš, můžeš působit rezervovaně.
Merkur - býk - 10.dům kariéra: dobré znamení, jsi cílevědomá, umíš bojovat o peníze svojí výřečností, šarmem a společenskostí.
Venuše - blíženci (ovlivněni rakem) - 11.dům přátelé: jsi uvnitř velice citlivá, ale můžeš být také velice přelétavá, protože stále hledáš toho, kdo by tě opravdu dokázal pochopit. Více se otevři, pak to bude mít partner snadnější.
Mars - rak - 12.dům tajemství, okultismus, osamocení: svoji intuici rozhodně rozvíjej, ale netlač na pilu, můžeš mít sklony se za magií drát příliš a přivést se tak do samoty.
Jupiter - blíženci - 11.dům přátelé: přátelé tě dělají šťastnou, jsi extrovert.
Saturn - kozoroh - 6.dům práce, nemoci: dávej si pozor na přepracovanost a zbrklost, možná se občas příliš rozčiluješ a tím se podvědomě ničíš.

DOPORUČENÍ: Svoji intuici rozhodně rozvíjej, je to velice dobrá vlastnost, můžeš to zkoušet s různými pomůckami (karty, kyvadlo, tarot, runy apod.) nebo pomocí meditací atd. Myslím, že váš vztah závisí mimo jiné především na vás dvou, a pokud jsi opravdu zamilovaná (což mi naznačila karta Marie), pracuj na tomto vztahu, se svojí intuicí se budeš umět vcítit do partnera, přeji hodně štěstí :-)


LILIANA:

Tarot:

Jak se bude váš vztah vyvíjet?

Svět - má šanci se vyvíjet pozitivně, harmonicky. Vše bude samozřejmě záležet na vás, jestli na něm budete chtít dál s láskou pracovat a nebo se třeba ze zvyku začneš poohlížet po něčem dalším, protože potřebuješ změnu :-)

Síla - vypadá to, že mezi vámi je i bude docela silná přitažlivost - fyzická i duševní. Měli byste ji tedy stále pěstovat a ve vztahu být tvořiví. V kartě je hodně silná vnitřní energie, která vám pomůže vztah udržovat a pěstovat. Pozor však abyste svoji sílu neužívali proti tomu druhému a nesklouzly do soupeření o moc.

Rytíř holí - opět to vypadá na aktivní, vášnivý a pozitivní vztah...jen zase pozor na přemíru ohně :-) Nejednejte impulzivně, ale raději si vše nejprve nechte projít hlavou.

Do jaké podoby se vztah pravděpodobně vyvine?
Hvězda - pokud vaší lásce dáte šanci a naději, mohl by váš vztah být velice krásný a obohacující.

Shrnutí: 10 - Kolo štěstí/Mág: Své štěstí ve vztahu máte ve svých rukou - vše bude záležet na vašich činech a rozhodnutích. Máte všechny předpoklady a schopnosti na to, abyste si to "kolo štěstí" nezastavili. Pěstujte hodně pozitivní komunikaci, sebevědomí a pozor na snahu toho druhého "manipulovat".


Jak máš rozvíjet své schopnosti?

Měsíc - důvěřuj své intuici a vnitřnímu hlasu. Zaměř se na ně, sleduj a zkoumej je. Také by ses mohla zabývat více svými sny, zavést si deník snů - jejich prostřednictvím tě přijde mnoho užitečných informací o tvém nitru i okolí.
Můžou tě i zaujmout nějaké meditační techniky a cvičení, které tě přivedou blíže k tvému nitru, tvým pocitům a vnitřní moudrosti.

Soud - Své předtuchy a vize bys však také měla moudře posuzovat a zkoumat, abys třeba zbytečně nepanikařila, když něco na první pohled vypadá "zle". Ano, dej jim prostor, podporuj je, příliš kriticky je nesuď, spíše rozlišuj, o co přesně jde.
Tato karta jinak také opět ukazuje na možnost využít hlubinné techniky. Možná tě bude zajímat poslání tvé duše nebo i vliv minulých inkarnací.

Král pentaklů - přes to vše bys měla stále zůstat nohami na zemi a své schopnosti zapojovat do každodenního života, aby tě zde pomáhaly. Neboj se praktických cvičení.

Shrnutí: 11-Spravedlnost/Velekněžka: Využij moudře, rozumně a prakticky své schopnosti, podporuj svoji intuici. Realizuj své sny a přání v této oblasti, protože na to máš :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Táňa Kubicová Táňa Kubicová | 28. ledna 2008 v 21:48 | Reagovat

4

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama