Neira

10. ledna 2008 v 18:45 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz

Neira, 5.1.2008 16:46

ahoj
mám jen prosbu, abyste mi nějak vyložili tohle
pokouší se se mnou asi spojit nějaký duch. stává se mi, že slyším hlasy, jsou mi povědomé a přitom nevím kdo to je. nedokážu si ty hlasy zpětně vybavit.
dneska jsem se podvědomě snažila promluvit si s tím duchem nebo já nevím co to bylo a objevilo se mi tohle:
slyšela jsem zvuk, ale nevím jaký. potom jsem viděla zlatý prsten s fialovým kamínkem. potom malý nečitelný červený text. rychle se v něm střídaly věty. pod tím na chvíli byla bílá hlava pantera. pokoušela jsem se tomu stvoření říct, že tomu nerozumím. věty se zastavily, ale pořád se to nedalo přečíst. pak se mi zjevilo p. opakovala jsem v duchu p, ale bylo tam pořád. pochopila jsem, že to je naopak. takže teda d. řekla jsem v duchu d a objevilo se další písmeno o. takže jsem tedy řekla do. potom tam bylo něco jako m. pak se to začalo mlžit a zmizlo to. bohužel se špatně na takové věci soustředím, takže mi vše zmizlo :(. domyslela jsem si že to dom mělo byt asi doma a nebo něco na ten způsob, ale pořád ničemu nerozumím. Prosím vás, můžete mi to nějak vysvětlit? díky

LILIANA:

Ahoj Neiro,
bytost, která se tě pokouší kontaktovat nemusí být nutně duch (duše zemřelého člověka), ale může se jednat i o tvého duchovního průvodce nebo jinou podobnou bytost.
Je vidět, že se s tebou snažil hovořit v obrazech a psaném textu - udělala jsi výbornou věc, že sis po něm vyžádala zpomalení. Máš však pravdu, že je to docela náročné, udržet soustředění a zjistit tak všechna písmenka vzkazu.
Doporučila bych ti následující: pokus se komunikaci převést na úroveň "hlasu". Ta bytost a nebo ty komunikujete hlavně obrazově, což je na soustředění náročnější. Pokud by se ti podařilo její poselství jakoby slyšet (ve formě "vnitřního hlasu", telepaticky), mohlo by to být jednodušší.
Další možnost je automatické písmo. Sedni si s papíry a tužkou, uvolni se a nalaď se na tu bytost, která chce komunikovat. Vysvětli jí, co chceš udělat - že si chceš nyní zapsat její poselství, aby ti tedy svůj vzkaz pomalu a srozumitelně diktovala. Možná jí bude chvilku trvat, než se jí podaří se správně vyjádřit, buď proto trpělivá. Tímto způsobem buď začneš plynule psát celé věty (jakoby automaticky) a nebo se budete držet toho diktování po písmenech.
Nezapomeň se jí zeptat, kdo je, případně jestli přichází ze Světla (abys věděla, jestli se jedná o nějakou duši nebo duchovní bytost).
Další možnost k tomu diktování písmenek je tzv. Spiritistická tabulka (tabulka Ouija):
http://catrin.blog.cz/0606/spiritisticka-tabulka
http://elatoro.webgarden.cz/spiritisticka-tabulka

Můžeš také tuto bytost požádat, aby tě své poselství předala ve snu.

Co se týče obrazů, které se ti objevily, je možné, že se jednalo o symbolický jazyk. Významy podle Slovníku symbolů (Udo Becker):
prsten - symbol spojení, svazku, věrnosti, příslušnosti k určitému společenství, někdy i vyznamenáním, souvisí i s magickou sílou kruhu
zlato - vnímáno jako nejušlechtijelší kov, symbol stálosti, věčnosti, dokonalosti, je přiřazováno ke slunci a ohni, často symbolem esoterického poznání, v křesťanské symbolice je symbolem nejvyšší ze ctností - lásky, u alchymistů souvisí s hledáním. Také je symbolem pro peníze, majetek, spoutanost se světem a z negativních lakotu.
fialový kámen - zřejmě odkazuje na duchovní oblast (fialová je duchovní barva)
panter - byl zvířetem Dionýsa, symbol plození a znovuzrození nebo smrti a vzkříšení

Celkově to vypadá, že se jedná o duchovní symboly...bylo by dobré zjistit, o jakou bytost se jedná a co je účelem jejího vzkazu - jestli se ti snaží předat nějakou duchovní radu, moudrost nebo symboly souvisí s něčím, co se týká této bytosti osobně (možná chce s tvojí pomocí dořešit nějakou pozemskou záležitost, a tak se osvobodit, aby mohla jít "domů").


JOHANKA COREY:

- pokusím se možná trochu odvážnou alternativu a podívám se do snáře :-)
1. zlatý prsten s fialovým kamínkem - jsi výjimečný člověk, kdosi tě miluje a obdaruje, získáš dobrého přítele (pomůže ti)
2. nečitelný červený text - radost, láska, zdraví; + text jako psát životopis
3. bílá hlava pantera - přemůžeš nepřítele; smrt, konec nadějím; + panter (toto heslo se mi nepovedlo nalézt v žádném snáři ani tasseografickém slovníku, ale rozhodně jej nepodceňuj, kočkovité šelmy mívají vždy velký význam, možná napomůže heslo "kočkodan" - pozor na lži a podvody)
4. domov - čeká tě spokojená budoucnost

Duch říká něco ve smyslu:
1. vybral jsem si tě jako dobrého člověka, kterého obdaruji a budu mu přítelem
2. můj život, byl jsem dobrým člověkem
3. pomoz mi přemoci nepřítele, jenž zničil můj život - klíč je "panter"
4. jedině tak dojdu klidu

Pokud tě intuitivně napadne jiná interpretace, ber ji jako přednější - ty tomu duchovi rozumíš lépe, protože si tě k tomu vybral.

- doporučuji ti kyvadlo, karty, něco, skrze co by se duch mohl lépe vyjádřit
- ač je to zrádná a odsuzovaná metoda, možná by stálo za to zeptat se spiritistické tabulky (toto ovšem doporučuji velice nerada a pokud by ses do toho pouštěla, nepodceňuj ochranu - kruh, bílé svíce, nůžky nad dveře, ometení prahu, i ten blbej česnek se může hodit - nechej k sobě přijít jen a pouze toho, kdo ti neublíží a s kým chceš mluvit)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neira Neira | 12. ledna 2008 v 12:40 | Reagovat

tak teda děkuju, akorát mě mrzí že většinu z těch věcí nemám, ale nějak to zkusím, díííík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama