Renomia

16. ledna 2008 v 1:05 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz


Renomia 3.1.2008 15:34

Dobrý den,
chtěla bych poprosit, jestli byste mi mohly pomoci s tím, co se týče mojí budoucnosti. Mám totiž zmatek s láskou, asi jako většina... Před nedávnem se se mnou po sedmi letech rozešel přítel. Krom něho jsem byla zamilovaná do jednoho kluka, jednalo se ale jen o takovou velmi platonickou lásku, jednoho kluka, se kterým se sice známe, ovšem nikdy jsme si nedovolili víc, než nějaký ten pohled a pár letmých dotyků, i když jsme oba věděli, že ten druhý cítí to samé...
Prosím proto, jestli co na to magie - zda má cenu čekat na bývalého přítele (kterého mám i přes dost hrozný rozchod pořád ráda) dáme dohromady, nebo jestli to mám zkusit s tím klukem (a poradit nějaké to kouzlo), či jestli je (vůbec) na obzoru někdo jiný a nebo zda mám prostě teď období, kdy nikdo není na cestě...
Děkuju.


JOHANKA COREY:

Z čistě psychologického hlediska, pokud začneš vztah s novým mužem, který se bude pomalu rozvíjet, je zde velká pravděpodobnost, že bývalému dojde, že už mu nepatříš a jak mu chybíš. Takže já bych nový vztah zkusila, pomalu a v klidu, aby se staré rány zahojily a možná, že bývalý to neskousne a bude tě chtít zpět...pak by přišlo na řadu rozhodování:

Anglické kouzlo lásky (Marcela Košanová)

Dívej se na Nový Měsíc (období novu a úplně nejužšího srpku začínajícího dorůstajícího Měsíce) přes pravé rameno a říkej anglicky:
New Moon, new moon, tell me
Who my own true love will be,
the color of his hair,
the clothes that he will wear,
and the happy day he will wed me.

Následující noc se ti bude zdát o budoucím muži (tedy o tom, se kterým z těchto dvou pravděpodobně budeš). Máš-li strach, že nemáš správnou výslovnost, můžeš to zkusit v češtině:
Řekni mi Nový Měsíci,
kdo bude můj z nejmilejších,
jaké barvy budou jeho vlasy,
jaký jeho šat,
prozraď mi ten šťastný den,
kdy si pro mě přijde.Tulipánové rozhodování (babská rada)
Zasadíš 2 cibulky tulipánů do dvou květináčků, před zasazením do cibulek vyryješ vždy první písmeno jména přítele, uvidíš, která rychleji a lépe poroste, to je podle květinové magie ten pravý :-)


LILIANA:

Tarot:

1) Jak se bude vyvíjet tvůj vztahový život v blízké budoucnosti (během půl roku)?

10 holí, 5 mečů, Král pohárů - Nejprve se můžeš potýkat s určitou negativitou, může tu být vyčerpání, únava nebo nebudeš vědět kudy kam. Pokus se proto nechat věcem volný průběh a také si stanovit ve vztazích určité priority (co je pro tebe důležité).
Možná budeš muset nějakou dobu pracovat i na svém sebevědomí, věřit si, nepodléhat pocitům prohry nebo nerezignovat hned před překážkami.
Po tomto "boji" tě však čeká odměna, protože máš velkou šanci, že najdeš muže, který tě bude milovat.

2) Tvůj bývalý přítel:
Jaká je šance, že se dáte dohromady?
7 holí - je zde hodně překážek a zábran, bylo by nutné o vztah bojovat
Co k tobě cítí?
Páže pentaklů - jeho vztah k tobě je i přes rozchod stále pozitivní, cítí k tobě přízeň, ale na druhou stranu to není nic hlubokého
Co si přeje?
Eso pentaklů - vypadá to, že si přeje váš vztah uzdravit, urovnat tak, aby byl dobrý a pozitivní. Rád by asi vyřešil vše negativní, co mezi vámi zůstalo.

3) Nová známost:
Jaká je šance, že spolu budete mít vztah?
Eso mečů - zde je překážka hlavně ve vašem myšlení. Proč si myslíte, že spolu nemůžete být? Je to závažný důvod, nebo jen vaše nepodložené obavy?
Co k tobě cítí?
Smrt - vypadá to, že si netroufá udělat změnu, odvážit se ke kroku do něčeho, co mu promění život.
Co si přeje?
10 mečů - mohl by si přát, aby nebyl "zbabělec"? Zřejmě by rád překonal své negativní myšlenky, strach nebo tendence rezignovat.

Co máš udělat?
Páže holí - zkus využít přiležitosti a povzbuď ho, vlož do toho svoji pozitivní energii. Vypadá to, že ty budeš ta rozhodující osoba, bude záležet hodně na tobě, co uděláš.

4) Jaká je šance, že potkáš někoho jiného, který bude stát za to?
Kolo štěstí - šance tu jsou...vždycky máš šanci najít partnera, který bude stát za to. Ovšem musíš svůj osud a štěstí také trochu popostrčit a vložit do toho nějakou tu snahu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johanka Corey Johanka Corey | E-mail | Web | 19. ledna 2008 v 18:49 | Reagovat

Omluva: anglické kouzlo lásky je od U.York z knihy Měsíční znamení, nikoliv ze Slabikáře M.Košanové.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama