Tamata 3

2. ledna 2008 v 23:07 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz


Ahojky, holky moje. Mám vás moc ráda a tím, že jste mi moc pomáháte. Jak jsem si objednala ten anagram lásky, tak mi ještě nepřišel. Já vím, vánoce, svátky a pošta. Tak se modlím, jak jste mi poradily a jelikož jsem nesehnala ty olejíčky, tak jsem si u vás na stránkách našla jiné kouzlo na přivolání milované osoby. Myslíte, že to nevadí? Ještě jsem se vás chtěla zeptat.....Já hodně věřím věštění a tak jsem prošla rukama hodně kartářek. Jedna mi povídala, že mám negativní auru na vztahy a je pravda, že máme sestra i bratr problémy se vztahy. Prý za to může nějaký sebevrah z minulosti. Nabídla mi, že by ji mohla odbourat. Nikde jsem ale nesehnala jak to probíhá. Co si o tom myslíte? Zkoušela jsem i test o minulém životě a vyšlo 25bodů. Zajímá mě i hypnoza. Myslíte, že bych mohla mít předpoklady zajímat se čarodějnictví a magii více? Díky že jste. M


Johanka Corey:

tamata: předpoklady "zajímat se" má každý :) já bych na odbourání minulého života nešla, ale lili ti o tom poví víc a i o bezpečných metodách :) jinak aura bývá u sourozenců dost podobná, takže vaše problémy mohou mít spojitost. bude to chtít harmonizaci čaker a více práce na nitru a rodinných vztazích. harmonizaci čaker ti popíšu v mailu.

E'LEANOR:

Ahoj Tamato,
Co se týče toho kouzla na přivolání milované osoby, věz, že žádné kouzlo nemůže způsobit, aby se do tebe někdo zamiloval, muže jenom toho člověka nasměrovat tvým směrem, ale nezamiluje se do tebe, pokud už k tobě tedy nic necítí J nezapomeň, že co se jednou zvrátí, třikrát se ti vrátí, proto bych doporučila kouzlo nepoužívat, pokud si nejsi jista, že tě konkrétní osoba miluje, jinak by šlo o manipulaci.


LILIANA:

Nemyslím, že by sebevrah z minulosti byl hlavní příčinou potíží ve vztazích. Může se stát, že tvé vztahy ovlivňuje nějaká tragická událost z minulého života, ale většinou si hlavní příčiny vytvoříme v tomto životě. Zvláště pokud mají i sourozenci podobné problémy, viděla bych to spíše na to, že jste si v dětství vytvořili určité vzorce a programy (třeba je převzali od rodičů), které vám teď způsobují potíže.
Pokus se zamyslet se a sepsat si, jaké máš přesvědčení ohledně vztahů, partnerství, mužů. Jaký vztah mezi sebou měli rodiče? Převzala jsi od nich nějaké vzorce chování, které by ti mohly způsobovat problémy?
Negativní aura na vztahy znamená jinými slovy, že máš v sobě určitá negativní přesvědčení co se týče vztahů...protože naši auru ovlivňuje vše, na co myslíme, co cítíme a prožíváme, čemu věříme.
Pokud myslela negativní karmu na vztahy, tak tam se jedná právě o programy z minulých životů. Není však nutné, abys podstoupila regresní terapii, pokud nechceš. Všechny problémy můžeš vyřešit zde, v přítomnosti, protože se v našich životech opakují, dokud si je neuvědomíme a nevyřešíme.
Co se týče regresní terapie, tam je potřeba si vybrat dobrého terapeuta, nejlépe někoho, kdo už má dobrou pověst. Já osobně jsem podstoupila regresi několikrát a o nic nebezpečného nejde - ale jak říkám, hodně záleží na člověku, který tě do ní vede. Za nejbezpečnější a nejpříjemnější způsob nebo formu regrese se považuje regrese s duchovním průvodcem...nevím však, jestli je mezi terapeuty rozšířená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama