Táňa Kubicová

16. ledna 2008 v 1:11 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz


Táňa Kubicová, 8.1.2008 19:32

Milá děvčata prosím o výklad karet o mé nejbližší budoucnosti díky


LILIANA:

Tarot:

Současná situace:

7 pohárů - možná máte nyní v sobě určitý citový zmatek, ten může být způsobený buď nějakými iluzemi, představami, které si vytváříte (a které vám způsobují trápení) a nebo nejasnými cíly

Císař - můžete mít zároveň touhu nebo snahu zrealizovat své plány a cíle nebo nalézt směr ve svém životě, ráda byste něco dokázala. Také si můžete přát ve svém životě stabilitu a jistotu, nalézt určitý řád.

Blízká budoucnost (3 měsíce):

9 mečů - pozor na negativní myšlení, trápení se myšlenkami, sebekritikou...to může vést až k depresi. Podívejte se na své problémy s moudrostí - určitě existuje cesta ven.
8 mečů - tyto obavy a negativní myšlenky vás mohou dostat do bludného kruhu. Vytvořte si nadhled a odstup. Své vězení si vytváříte vy sama, a proto z něj můžete zase vyklouznout. Je možné, že chvíli nebudete vědět kudy kam, ale pokud v sobě zažehnete naději, cestu určitě objevíte.

Dlouhodobější budoucnost (půl roku):

Královna pohárů - toto těžší období však překonáte a do vašeho života přijde zase spokojenost, obnovení harmonie i lásky. Zřejmě naleznete to, co vás bude naplňovat...a nebo prostě získáte pozitivní, láskyplný vztah sama k sobě a budete si užívat života.

Král pentaklů - může se jednat o nějakou osobu (zřejmě muže), která vám bude oporou, jistotou. Jedná se o laskavého, starostlivého, pracovitého, úspěšného člověka.
Nebo to může znamenat to, že vám samotné se bude dařit úspěšně podnikat a realizovat své nápady, získat v životě stabilitu a jistotu.


Shrnutí (součet hodnot všech karet): 10 - Kolo štěstí/Mág: Své štěstí a osud máte ve svých rukou. Máte šanci, schopnosti a sílu jít za svými sny, cíly a uskutečnit je.
Zachovejte si optimismus i tváří v tvář proměnám vašeho života. Přivítejte změny a nové cykly...a věřte ve své štěstí i úspěch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama