Vi

27. ledna 2008 v 19:50 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz

Vi, 25.1.2008 15:03

Ahojky všechny zdravím jak holky tak pisatelé:o)Chtěla bych poprosit o nějaký výklad nebo něco podobného pořád mám hrozné sny, např. se mě zdálo že někdo na mě něco volá je tma a já před tou osobou utíkám ale v hlavě mě uvízlo datum 13.3 a nevím proč,a mám s toho obavy, zdálo se mě to asi tak před měsícem. Myšlenky taky a ani nevím proč ,,,auru mám světlou takže by tam nemělo byt nic zlého ,no ale každý se může mýlit.Jsem dost pověrčivá protože se to u nás v rodině (hlavně ženské)babička ,maminka tety atd ..drží .Slyšela jsem že ze sebe neumím vydat špatnou energii njn ale jak ,?mám doma lapač snů tem moc nezabírá ,když myslím na něco hezkeho taky to moc nezabírá tak už fakt nevím :o( poradí mě prosím někdo ? Děkuji za odpověď. Opatrujte se a mějte hezký zbytek dne s pozdravem Vi

Vi, 26.1.2008 14:07

A ještě k tomu svému problému jsem chtěla napsat že asi v prosinci jsme byli na trhách a byla tam jedná ženská ale měla hrozně uhrančivý pohled ale fakt moc a tmavé oči a neustále mě sledovala ,myslím si že mě snadneuhranula ale od té doby se mě nějak vůbec nedaří ,špatné sny a myšlenky . Byla vysoká a celá v černém i oči měla namalovehé (linky) hodně hrubé a stíny na očich taky černé :vycítila jsem z ní zlo nevím proč ale je to tak a od te doby začly mé problemy :o(
Prosila bych pár řádku k tomu děkuji mockrát Evelina

Vi, 26.1.2008 17:02

….bylo mě řečeno že asi umřu protože senamě někdo napojil přes srdce a někdo kdo je mrtvý nebo co vubec tomu nerozumim
jeden mrtvý a někdo živy ktery mě bere energii už nevim co dal kdo by chtěl umřit ve 33 letech :o( nevím jestli se nějak odblokovat od toho zleho nebo od těch zlých lidi ?
i když snesu dost tak pomalu ale jistě začínám propadat panice nějak to na mě dolíhá ze všech stran

Liliana 26.1.2008 17:43

Vi:
Hlavně žádnou paniku! Nebude to určitě tak hrozné - to, co tě nejvíc ohrožuje, je vlastní strach. Zkus si prozatím, než zpracujeme podrobnější odpověď, zavolat třeba anděly (buď anděla strážného nebo archanděla Michaela), aby ti pomohli, a nebo si kolem sebe představuj ochranné "vajíčko" ze světla, které tě ochrání před negativní energií.

Vi, 27.1.2008 09:48

Liliane prosím jak si udělat světelné vajičko kolem sebe ?nevím jak aby ta špatná enegrie nepostupovala dál ,vím jen že se dělá kruh ochranný ,tak se ptám jak abych to mohla zkusit děkuji za odpověď
Vi

Johanka Corey, 27.1.2008 12:17

VI: koukni do odpovědí na DEIDY-KUN, hned pod jejím dotazem je recept na zrušení kletby. možná to není ono, ale rozhodně pro prevenci bys to měla zkusit, je to úplně jednoduchý rituál ;) JC
nebo to máš i tady: http://bohynesimsalabims.webgarden.cz/x-kletbe-jc
a můžeš trochu pozměnit ("spor" na "problém" nebo tak) a zkusit i tohle:
http://bohynesimsalabims.webgarden.cz/pirko-jc


ODPOVĚĎ:

LILIANA:

Za prvé - jestli ti někdo řekl, že zemřeš kvůli tomu, že se na tebe napojil nějaký mrtvý nebo ti někdo živý bere energii, tak je to s prominutím blbost! To by se muselo jednat o hodně silnou černou magii...a takové lidi doufám v okolí nemáš.
Velkou roli v tom všem u tebe hraje tvůj strach, obavy a ta pověrčivost. To vše se zobrazuje i v tvých snech. Naše myšlenky jsou velmi mocné, protože dokáží přitahovat určité situace. Pokud se ti v podvědomí uhnízdily obavy nebo přesvědčení, že je kolem tebe zlo nebo že je tvůj život ohrožen, můžou ti to okolní události jen potvrzovat.
Strach je velmi silná a nebezpečná emoce. Velmi oslabuje auru a tou pak mohou snadněji pronikat cizí energie.
I to s tou ženou na trzích je způsobeno hlavně tvými myšlenkami a pověrčivostí. Možná negativní skutečně byla - ale nikdo a nic ti nemůže ublížit, pokud mu to sama nedovolíš!

Takže ti doporučuji následující recept :-)

1) Klid! Žádnou paniku :-) Největší nebezpečí spočívá v tvém strachu. Je skutečně možné, že se na tebe mohla "přilepit" nějaká zbloudilá duše (diskarnát) a případně ti ubírá energii někdo živý (říká se jim energetičtí upíři). To však v žádném případě neznamená, že bys měla zemřít! Zvláště když píšeš, že máš pozitivní auru a nemáš sklony být negativní.

2) Toho živého "upíra" bys mohla odhalit sama. Může to být někdo z blízkých, po jehož návštěvě nebo v jehož přítomnosti se vždy cítíš vyčerpaná. Může to být někdo, kdo si k tobě chodí stále stěžovat a svěřovat se a přitom si nabere energii.
Co se týče toho "mrtvého", tady nejvíc pomůže udržovat si harmonii, dobrou náladu. I zde poznáš přítomnost takové duše podle toho, že jsi často vyčerpaná, i po spánku.

3) Doporučuji dělat si níže uvedenou světelnou ochranu a vyzkoušet i andělskou ochranu - zvláště to andělské čištění je výborné. Já se ti na ty "upíry" podívám a kdyby tam nějaká zbloudilá duše opravdu byla, odešlu ke Světlu.

Techniky:

Světelná ochrana (vajíčko):

Představ si nad sebou krásné bílé světlo. Je to veliký proud toho nejčistšího světla, které znamená nejvyšší ochranu. Tento proud světla proniká celým tvým tělem...vstupuje temenem hlavy, proudí celou páteří až k nohám, naplňuje celé tvé tělo, každou jeho buňku. Pod jeho láskyplnou silou se okamžitě rozpouští veškerá negativní energie a strach. Jsi tímto světlem celá naplněná. S nádechem ho vdechuješ do sebe a s výdechem proudí dál. Toto světlo proniká i tvým srdcem, proudí z něho ven (můžeš ho přitom obarvit na růžovo) a vytváří kolem tebe světelné vajíčko.
Představ si a prociťuj, jak tě kolem dokola ta mocná energie chrání a dodává ti sílu. Vše negativní se v ní rozpouští, odráží všechny energetické útoky. Tvá aura je dokonale chráněná a posílená. Všechny cizí duše, které by se tu snad chtěly uchytit, jsou touto mocnou a láskyplnou silou odeslány tam, kde je jejich pravé místo.

Můžeš použít tuto mantru: "Já jsem ta nejvyšší boží ochrana okolo mne teď a natrvalo."

Tuto mantru si můžeš opakovat kdykoliv se cítíš ohrožená. Funguje to :-)


Andělské čištění archanděla Michaela:

Abyste mohli být s pomocí andělů očištěni, řekněte v duchu: "Archanděli Michaeli, volám tě nyní, abys ze mě odsál následky strachu." Poté v duchu uvidíte nebo ucítíte velkého anděla. Je to archanděl Michael. Budou jej doprovázet menší andělé známí jako Skupina milosti. Všimněte si, že Michael drží vysávací hadici. Dávejte pozor, jak hadici prostrkuje skrze vrchní část vaší hlavy (nazývané korunní čakra).
Musíte se rozhodnout, zda chcete rychlost vysávání nastavit na extra vysokou, vysokou, střední nebo nízkou. Také mu ukazujte, kam má hadici během očišťovacího procesu směrovat. Navádějte v duchu vysávací hadici svojí hlavou, svým tělem a nechte ji objet také všechny orgány. Vysajte každičký kousek těla až po konečky prstů u rukou a nohou.
Možná uvidíte nebo ucítíte, jak hadice nasává chuchvalce vaší duševní špíny, stejně jako když vysáváte zaprášený koberec. Všechny bytosti, které projdou hadicí, se na druhé straně ocitnou ve vlídné péči skupiny milosti, která je doprovodí ke světlu. Pokračujte ve vysávání, dokud hadicí nepřestane proudit duševní špína.
Jakmile jste očištění, archanděl Michael přepne na opačný chod a z hadice začne proudit husté, zubní pastě podobné bílé světlo. Jde o jakési "vyplňování" míst, jež předtím zadržovala duševní špínu.
Technika vysávání je jednou z nejúčinnějších metod, jakou jsem kdy vyzkoušela. Můžete ji použít i na jiné lidi, ať už budou procesu přítomni nebo jej provedete na dálku. Stačí pouze myslet na to, že na ně chcete tuto metodu uplatnit a jde to. I když během tohoto procesu nic nevidíte ani necítíte, i když si třeba říkáte: "nenamlouvám si to snad?", výsledky budou nezpochybnitelné. Většina lidí pociťuje po vysátí odpadu okamžitě zmírnění deprese a přestává se zlobit.

-----
HOROSKOP:

JOHANKA COREY:

Ascendent - panna - působíš elegantně, inteligentně, vkusně, ale někdy také chladně.
Slunce - lev, 12.dům (tajemství, okultismus, osamocení) - máš rozvinutou intuici, jsi samostatná, hrdá a velice schopná.
Měsíc - vodnář, 6.dům (práce, nemoci) - práci možná upřednostňuješ před zdravím i před citovou stránkou, máš také sklony létat občas v oblacích a snažit se spojit kariéru s rodinou.
Merkur - panna, 1.dům (já, energie, život) - tvoje vyjadřování je přirozené, důmyslné a bez emocí.
Venuše - panna, 1.dům (já, energie, život) - s láskou jsi na tom podobně jako s komunikací, umíš být věrnou partnerkou, není ti však příjemné vyjadřovat city slovy.
Mars - blíženci, 10.dům (kariéra) - bojuješ za uznání v práci, dokážeš hrát na dvě strany, obětovat mnoho pro kariéru, ale také s tím trochu vnitřně bojuješ.
Jupiter - beran, 8.dům (smlouvy, dědičnost) - šťastnou tě dělá pevné zázemí, které ti ale zároveň poskytuje dostatek volnosti.
Saturn - rak, 11.dům (přátelé) - můžeš mít problémy s přecitlivělostí vůči rádoby vtipným narážkám svých přátel, jen tak někdo se ti pod kůži nedostane, jelikož jsi hodná, ale ne naivní.

Poznámka: horoskop představuje pouze předpoklady, které ukázaly hvězdy ve chvíli tvého narození, během života se mohlo mnoho změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domcnka Domcnka | E-mail | Web | 10. února 2008 v 20:57 | Reagovat

Vi  asi máme uplně stejný problém jenže stím rozdílem že ja nemám zatím vůbec žádne sny a je mi teprve 12

2 Domcnka Domcnka | 12. února 2008 v 12:10 | Reagovat

Ahoj tak to tě lituji vím co to je za blbý pocit uživala jsem si to dlouho než jsem tady našla pomoc holky mě moc pomohly jak psychicky tak i jinak moc jim za to děkuji aneboj tobě taky pomůžou  uvidiš :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama