Weronika 3

2. ledna 2008 v 22:14 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz


Holky,já vám fakt děkuju! Už jsem ztrácela naději a vy jste mi ji opět daly! S tím kouzlem,udělám ho ráda,ale nevím jestli se dokážu oprostit od negativních pocitů,hlavně té nedůvěry a taky občasné nenávisti,která se u mě střídá s láskou. To bude hodně těžký,protože on ve mě nechal při našem posledním setkání hodně negatvity,které jsem se zatím nezbavila. Dost často mě napadá,abych si stvořila vlastní kouzlo,slyšela jsem,že je to nejlepší,ale jsem v tihle věcech amatér,tak nevím jestli bych měla,co myslíte? A ty mé sny,dost často o nich přemýšlím,dva měsíce před naším rozchodem se mi zdálo,že se se mnou rozejde,tenkrát jsem tomu nevěřila,byli jsme šťastní,ale pak se to opravdu stalo a úplně stejně jako v tom snu! A nedávno jsem si říkala,jestli mám naději,ať se mi o něm dnes zdá,a pak se mi o něm zdálo! Ty sny na lehkou váhu teda neberu.Dokonce se mi zdálo,že máme svatbu,ale to bylo divný,měla jsem černý šaty a do poslední chvíle jsem nevěřila že dorazí,ale dorazil.Ale svatba ve snu prý je špatné znamení,tak nevím. Nu asi mi řeknete,že výklad snů není váš obor,já jen že se s tím nemám komu svěřit. Blízcí by mi asi řekli,že jsou to nesmysly. Jestli mi řeknete svůj názor,budu ráda,hlavně s tím kouzlem,opravdu nerada bych ho zas zkazila. No napsala jsem toho fakt hodně,nezlobte se že takhle otravuji,děkuji a ahojky!

VERONIKA:

Snář:
Svatba - vlastní: budeš mít harmonické manželství
Šaty - krásné, svatební: dočkáš se radosti, po které dávno toužíš
Barva - bílá/černá: věští smrt, konec nadějím
O smrt se nejedná fyzickou, ale o konec jedné etapy života (rozchod) a počátek nové. Dostaneš, co chceš, lásku po které toužíš, ale asi od někoho jiného.

Bohyně:
Hathor - Přijímání: nejprve se budeš muset srovnat sama se sebou a přijmout se taková, jaká jsi a tím si pak k sobě pustíš někoho jiného.

JOHANKA COREY:
Runy:
Min. - Dagaz: den, věk - zřejmě dlouhý vztah, plnohodnotný, nenudný
Přít. - Jera: rok, sklizeň - práce na vztahu skončila, vše co ti mohl přinést nového už jsi získala
Bud. - Man: muž - naznačuje příchod nové lásky J

Bohyně:
Artemis: sestry, atletika, soutěživost - může ukazovat vnitřní rozpor, nutnost trochu víc si užívat života, značí nezávislost a samostatnost (přítel se tedy už zřejmě nevrátí...)

LILIANA

Tarot:
Co znamená tvůj sen se svatbou?
Eso pohárů - znamená tvoji potřebu lásky a také šanci na ni
Co znamenají černé šaty?
Eso holí, 5 mečů - je to symbol tvé negativity, nedůvěry, že vztah vyjde, možná i obavu z porážky nebo i určitou rezignaci
Jaké poselství ti přináší sen?
5 holí - máš v sobě vnitřní rozpory co se týče vztahu, možná vlastně nevíš, co chceš (a jestli ho chceš zpět) - měla bys je nejprve vyřešit, pak buď můžeš lépe pracovat na obnovení vztahu a nebo budeš vědět, že se máš otevřít raději něčemu novému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama