Weronika 4

26. ledna 2008 v 16:00 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny
Weronika, 26.1.2008 14:40

Ahoj čarodějky,poslední dobou je to tu docela zajímavé počtení. Mám takovou otázečku týkající se sebevražd. Zaujalo mě,jak zde bylo řečeno,že sebevraždou trápení stejně nekončí. Co se tedy děje s duší sebevraha po smrti? Pořád trpí a nemůže jít ,,dál"? Fakt by mě to zajímalo,protože i já jsem o sebevraždě často uvažovala,protože už jsem nemohla přemoci trápení,ale nikdy jsem se k tomu neodvážila.
P.S.Lili to kouzlo už jsem udělala,zčásti je tam něco mýho a z části jsem se inspirovala vámi. Teď už nebývá než čekat...


LILIANA:

To, jestli duše sebevraha po smrti trpí záleží pouze na stavu jeho vědomí. Pokud ten člověk zemře ve veliké depresi, pak se ani po smrti nemusí od svých problémů odpoutat, stále je v nich uvězněný. Může se z něj stát tzv. zbloudilá duše - to znamená, že stále zůstane připoutaný ke světu, který opustil a ke svým problémům.
Také může hodně trpět vinou - například když pozná, že tím ublížil svým blízkým.
Dalším důvodem utrpení může být víra v peklo a to, že se tam duše sebevrahů dostanou - takový člověk si pak sám po smrti iluzi pekla stvoří. ŽÁDNÉ SKUTEČNÉ PEKLO TOTIŽ NEEXISTUJE.
Ve své podstatě tedy duši sebevraha nic nebrání, aby se dostala dál. Naopak jsou zde připraveny bytosti a průvodci, aby jí pomohly a léčily.
Utéct ze života však má určité nevýhody - ten problém, který člověk nešťastně "vyřešil" sebevraždou, si přenese do dalšího života a bude ho muset řešit tam.
I já mám ze svého okolí zkušenost se sebevraždou - má teta, které už bylo přes 80 let, nemohla unést své stáří, přestože na každého působila optimisticky a optimismus i rozdávala. Byla to však bohužel jen maska, za kterou skrývala své problémy. Napojovala jsem se na její duši, abych se s ní rozloučila a promluvila si s ní. A i zde se potvrdilo, že se dostala dál, byla v pořádku, ale poznala, že sebevražda není řešení, protože své problémy bude muset řešit stejně dál.

Je dobře, že k tomu nemáš odvahu. Chápu tvoje pocity, i já jsem si v životě prošla obdobím deprese a pocitem, že život nemá cenu. Ale věř tomu, že tvoje duše má velkou sílu, aby tě z trápení vytáhla...jenom člověk musí chtít. Někdy má člověk tendence si svoje trápení udržovat, "libovat si v něm" - to vše je forma sebenenávisti. Pokus se mít se trochu víc ráda a otevřít se tomu, aby se tvé trápení vyřešilo a vyléčilo...pomoc vždycky přijde.

Zkus si půjčit v knihovně knížku Kniha o duši - Thomas Moore...je tam moc hezká kapitola o depresích.

Tady ti posílám andělskou pomoc - určitě vyzkoušej, pokud jsou ti andělé alespoň trochu blízcí :-)

ANDĚLSKÁ MAGIE

Petice:

Na papír napiš níže uvedenou petici a vlož ji do obálky s nějakým předmětem, který je spojený s žádostí (fotka, peníz, okvětní lístek,...).
Žádost adresuj andělovi, který za danou oblast zodpovídá - pokud nevíš, napiš například andělé lásky/hojnosti/zdraví apod. a nebo se obrať na anděla strážného.
Petici piš soustředěně, v klidu ...můžeš si u toho zapálit svíčku, pustit hudbu. Pak petici přečti a svoji žádost odevzdej v duchu andělům.
Až se přání splní, petici spal, abys rozpustila energii.

Vzor:
Ve jménu Všemocného Boha (nebo Světla a lásky) Tě žádám, velký anděli …........., abys …...............................
Ctím Tě a děkuji Ti za vyslyšení mé modlitby.


Datum a podpis

archanděl Rafael: léčení a uzdravení (psychické i fyzické), studium, poznání
archanděl Michael: očištění od strachu a negace, ochrana, síla, odvaha, odpoutání se od minulosti
archanděl Uriel: zvládání materiálního světa, hojnost, odhalování skrytých znalostí (věštění, magie)
archanděl Gabriel: láska, mateřství, něha, odpuštění, životní proměna, radost

Andělský inzerát:

Vezměte si papír a tužku, ujasněte si, k čemu Vašeho anděla budete potřebovat a napište inzerát podle Vašeho nejlepšíjho svědomí a vědomí. Například:
24-letá, bláznivá čarodějnice hledá anděla, který by jí pomohl ........(vypsat, s čím potřebuje pomoci)......
Potřebuji, aby se ke mě dostavil co nejrychleji. Zn: Svatozář podmínkou

Tento izerát napište na papír, který budete nosit tak týden v peněžence nebo kapse. Zhruba během týdne se k Vám anděl dostaví. (někdy hned, někdy později, pokud to jen zkoušíte a nic opravdu nepotřebujete, nemusí také přijít vůbec...)

Pokud chcete, můžete po napsání inzerátu přidat "modlitbičku":

Andělé z nebe, slyšte můj hlas,
žehnáni budete po všechen čas.
Na západ, na jih, sever i východ
obracím prosbu svou, čekám tvůj příchod.
Laskavý příteli, bytosti výšiny,
z nebeských říší pomoc svou sešli mi.
Andělské čištění archanděla Michaela:

Abyste mohli být s pomocí andělů očištěni, řekněte v duchu: "Archanděli Michaeli, volám tě nyní, abys ze mě odsál následky strachu." Poté v duchu uvidíte nebo ucítíte velkého anděla. Je to archanděl Michael. Budou jej doprovázet menší andělé známí jako Skupina milosti. Všimněte si, že Michael drží vysávací hadici. Dávejte pozor, jak hadici prostrkuje skrze vrchní část vaší hlavy (nazývané korunní čakra).
Musíte se rozhodnout, zda chcete rychlost vysávání nastavit na extra vysokou, vysokou, střední nebo nízkou. Také mu ukazujte, kam má hadici během očišťovacího procesu směrovat. Navádějte v duchu vysávací hadici svojí hlavou, svým tělem a nechte ji objet také všechny orgány. Vysajte každičký kousek těla až po konečky prstů u rukou a nohou.
Možná uvidíte nebo ucítíte, jak hadice nasává chuchvalce vaší duševní špíny, stejně jako když vysáváte zaprášený koberec. Všechny bytosti, které projdou hadicí, se na druhé straně ocitnou ve vlídné péči skupiny milosti, která je doprovodí ke světlu. Pokračujte ve vysávání, dokud hadicí nepřestane proudit duševní špína.
Jakmile jste očištění, archanděl Michael přepne na opačný chod a z hadice začne proudit husté, zubní pastě podobné bílé světlo. Jde o jakési "vyplňování" míst, jež předtím zadržovala duševní špínu.
Technika vysávání je jednou z nejúčinnějších metod, jakou jsem kdy vyzkoušela. Můžete ji použít i na jiné lidi, ať už budou procesu přítomni nebo jej provedete na dálku. Stačí pouze myslet na to, že na ně chcete tuto metodu uplatnit a jde to. I když během tohoto procesu nic nevidíte ani necítíte, i když si třeba říkáte: "nenamlouvám si to snad?", výsledky budou nezpochybnitelné. Většina lidí pociťuje po vysátí odpadu okamžitě zmírnění deprese a přestává se zlobit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama