Davis

24. února 2008 v 13:16 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny
Davis, 23.2.2008 22:05

Zdravím.
Potřeboval bych poradit. Poslední dobou mám dojem, že má karma či podstata je takřka absolutně temná. Ale normálně se neprojevuje. Měl jsem často temné sny(krev,smrt...). Proto mě zajímá, zdali jsem ovlivněn dejme tomu z minulého života.....
nar. 13. 11. 1992 (mimochodem v pátek).
Předem díky.

Davis, 23.2.2008 22:15

Omlouvám se, že ještě otravuji ale dodávám ještě hodinu svého narození pro jistotu : cca 6:30 (ráno)


LILIANA:

Myslím, že to nebude tak hrozné :-) Tvá podstata je určitě světlá, o tom nepochybuj. Spíše ses dostal do období, kdy u tebe převážilo negativní myšlení. Možná zrovna procházíš určitými duševními nebo duchovními změnami a tento proces se projevuje dramaticky. Smrt ve snech často nese poselství změny, transformace, ukončení starého. Krev je symbolem života, síly. Pokud máš zájem o podrobnější rozbor tvých snů, dej vědět a popiš jejich děj.
Pokud máš dojem, že je v tobě nějaká temnota a i tvé sny ji obsahují, zaměřila bych se na práci s vlastním stínem. To je potlačená, zavržená část tebe (všechny vlastnosti, emoce, myšlenky, které na sobě odsuzuješ nebo je odsoudili druzí, a proto je uvnitř sebe potlačuješ). Pokud svoji stinnou stránku potlačuješ příliš nebo se zde nashromáždí moc věcí, snaží se tě na to svá duše upozornit - buď tvé stíny projektuje do tvého okolí (například se setkáváš s lidmi, na kterých něco nesnášíš) a nebo obsah tvého stinného já proniká přímo do tvého vědomí třeba zrovna prostřednictvím snů.
Účelem toho všeho je, aby sis tu temnou stránku v sobě uvědomil a své stíny přijal. Můžeš z nich získat mnoho darů a navíc jejich přijetím rozpustíš jejich negativní účinky. Jen potlačené je nebezpečné.
Doporučená literatura pro práci se stínem: Temná stránka hledačů světla - Debbie Fordová

Ke karmě a vlivu minulých životů - je skutečně možné, že jsi ovlivněný událostmi tvých minulých inkarnací, ale to, co má na tvůj život nejsilnější vliv, je způsob myšlení a jednání v současnosti. Není dobré se příliš vymlouvat na karmu a minulé životy. Někteří lidé rádi říkají "já mám těžkou/temnou karmu" a to jim slouží jako výmluva, proč na sobě nemusí pracovat. Tvá karma a minulé životy na tebe mají jen takový vliv, jaký jim dovolíš. Je možné, že v průběhu několika inkarnací stále opakuješ ty samé vzory myšlení, nebo ses stále ještě nevyrovnal s nějakou tragickou událostí. Není určitě na škodu podstoupit regresní terapii u kvalitního terapeuta. Dozvíš ze mnohé důležité informace a souvislosti mezi tvojí minulostí a současností a také máš možnost se z těchto událostí poučit, podívat se na svůj život s nadhledem a třeba i zjistit plán tvé duše pro tento život.
Pokud narazíš na tragické zážitky, máš možnost je uzdravit, odblokovat.
Jestli však z nějakého důvodu nechceš regresi využít, nevadí, protože vše můžeš změnit zde, v přítomnosti. Bude určitě užitečné dozvědět se, jak funguje tvá mysl, jaké programy a přesvědčení se v ní skrývají a také se naučit, jak se svou myslí nebo podvědomím pracovat.


K tvému datu narození jsem ti vypočítala osobnostní kartu a kartu duše podle Tarotu:

Osobnostní karta určuje základní znaky naší osobnosti, tj. jak se projevujeme ve vnějším světě, jak působíme na ostatní.
Karta duše určuje náš vnitřní potenciál, vnitřní hodnoty, které bychom měli umět projevit.

9 = Poustevník
Jestliže číslice data narození dávají po sečtení číslo 9, pak je Poustevník vaší osobnostní kartou.
Pravděpodobně máte rádi v životě určitý řád a pořádek a také má pro vás velký význam samota, které si dovedete patřičně užít. To neznamená, že byste se stranili společnosti, ale jsou a budou ve vašem životě chvíle, kdy v samotě přijdete na řešení záležitostí, které budou toto řešení vyžadovat. Důležité otázky ve vašem životě rádi budete řešit o samotě.
Nemáte rádi chaos a zmatek - k životu potřebujete harmonii.
Půjdete vždy svou vlastní cestou a budete-li cítit nějaká omezení od druhých, můžete cítit zahořklost. A v takovém případě vám pomůže meditace, jež do vaší mysli vnese opět harmonii a klid.
Jedinou výzvou pro vás je: zvládat negativní myšlení a netrýznit sami sebe negací a vzpomínkami
na doby minulé.P.S.: Johanka ti ještě časem pošle horoskop :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Davis Davis | E-mail | 25. února 2008 v 17:51 | Reagovat

Děkuji, takový výklad mě potěšil, jsem rád, že si konečně mohu udělat jasno.

Tak ještě jednou díky a přeji vám jen všechno dobré.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama