Anet

20. března 2008 v 12:59 | Bohyně Simsalabims & Khartazs |  Odpovědi Magické poradny
Dotaz:
Chci se vás zeptat jestli se můžu stát nějakou magickou bytostí,jak??
A existuje něco jako posmrtný život??
Khartazs:
Ahojky. Definuj magickou bytost. Ono stát se "magickou" bytostí je tak náročné, že se to nestává a nemůžeme nějakým zásahem to změnit. Musela by jsi úplně přestavět svou duši a najít i vhodné nové fyzické tělo. Takže prakticky je to pro nás nedosažitelné.
Někteří lidé, tedy spíš jejich duše, mohou povýšit na žebříčku, ale většinou se nevrací zpět na svět ve fyzickém těle.
S tou definicí: Magická bytost je bytost stvořená magií. Nikoliv živly. My jsme živlové bytosti, protože soustředíme více živlů. Magická bytost vznikla čistě magií a je poháněna magií. Nemusí spotřebovává jen magickou energii. Takhle to definuje moje sestra, která se učila stejně jako já u starších a moudřejších.
JOHANKA COREY:
O jakou magickou bytost by se jednalo? Můžeš se stát například andělskou, skřítčí nebo vílí dámou, ale andělem, skřítkem či vílou se stát v tomto světě pokud vím nelze. Můžeš se stát čarodějkou, bylinkářkou, vědmou, médiem, exorcistkou a podobně, magických "povolání" je opravdu mnoho.
Minulý život lze zjistit dle orientačních tabulek, kde pátráš na základě svého data narození, poté jsou zde různé výklady na internetu, nebo také kyvamapy, kde zkušený léčitel či mág může "vykývat" tvé dřívější karmy. Také existuje meditační terapie zvaná regrese, tak je zřejmě nejspolehlivějším řešením, jak zjistit, čím jsi v minulém životě byla, nicméně, je to dost nebezpečné a je proto nutné najít zkušeného člověka, který tě provede tvým podvědomím a nevědomím.
LILIANA:
Ohledně magických bytostí souhlasím s Khartazsem a Johankou.
Je ale třeba možné, že nějakou magickou bytostí už jsi. Existuje teorie o vtělených bytostech, kterou například rozebírá Doreen Virtue: http://duchovno.mysteria.cz/pozemsti.html
Posmrtný život určitě existuje, aspoň já jsem o tom přesvědčená :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama