I.

6. března 2008 v 3:18 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny
I., 29.2.2008 22:22

Prosím poraďte mi!Myslím,že moje budoucí švagrová (manželka od bratra mého přítele) ovládá černou magii a ovlivňuje jak mě,mého přítele tak svého manžela ... prosím poraďte mi jak se máme její moci bránit. Jsem mírumilovný člověk a poprvé v životě jsem se setkala s tím,že cítím k někomu nenávist... dokonce se jí bojím a v její přítomnosti jsem nervózní,napjatá a cítím se nesvá...


Khartazs, 1.3.2008 19:16

I: Asi takhle. Moje sestra to zažila také. Otázkou je jen to, jestli to tak skutečně je. Většinou jde pouze o to, že šíří negativní vlny. Může být i psychickou upírkou, ale nemusí si to vše uvědomovat. Je složité Ti v tomto poradit, protože nevím, kdo je ona. Většinou pomáhají amulety (např. pentagram). Pokud se jí chceš ale zbavit (myslím tím její přítomnosti, nebo vlivu) , potom jí daruj Onyx. Onyx je kamenem, který by se neměl darovat, jelikož pokud ho daruješ a nemáš k dané osobě kladné emoce, potom ona bude mít vlastní problémy a Tebe nechá na pokoji. Dále bych k odražení, nebo usměrnění jejích vlivů použil křišťál, nebo tygří oko (to funguje jako zrcadlo - tzn.: vše se jí vrátí). A nakonec si můžeš najít ochranná kouzla.
Víc Ti asi pomoci nemohu, protože jí neznám. Tohle je takový přibližný výčet... Přeji hodně síly a trpělivosti.
Tvůj KhartazLILIANA:

Také bych se nejprve pokusila zjistit, jestli černou magii skutečně provádí, nebo to jen takto vypadá. Jak píše Khartazs, může jít o osobu s negativní energií, která navenek působí nebezpečně a nepříjemně. Pokud se k ní však správně přiblížíš a více jí poznáš, můžeš zjistit, že tvé obavy byly zbytečné a že se s ní dá vyjít docela dobře. Může jít také o silnou osobnost, která má třeba sklony okolí trochu manipulovat - ale to dělají i ti, co o černé magii nevědí nic :-)
Je mi to divné, ale v kartách mi vychází, že tvá švagrová vůbec není nějak zvlášť negativní, právě naopak. Možná tedy vnímáš jen její masku a uvnitř je úplně jiná. Často je to tak, že tito navenek negativní lidé se uvnitř trápí, mají nedostatek lásky nebo sebeúcty, a proto mají potřebu s druhými bojovat o moc nebo s nimi manipulovat.
Je také možné, že na ni reaguješ tak silně, protože ti ukazuje tvůj vlastní stín. Osoby, které nenávidíš nebo je kritizuješ, odsuzuješ, ti většinou nastavují zrcadlo. Objevily se v tvém životě proto, aby tě upozornily na nějakou část uvnitř tebe samé, kterou potlačuješ a zavrhuješ.
Zkus si tedy sepsat, co na své švagrové nenávidíš a odsuzuješ, a pak se upřímně zamysli, zda ty samé vlastnosti v nějaké (i nepatrné) podobě neprojevuješ také - nejen k druhým, ale i sama k sobě. Můžeš třeba zjistit, že máš někdy také sklony manipulovat a ovládat (nemusí to být jen lidi, ale i životní situace), máš v sobě potlačený vztek a negativitu, které si nedovolíš projevit apod.
Pak se tyto zavrhované vlastnosti nebo emoce pokus přijmout, najít na nich nějaký dar (např. agresivita - životní síla,...). Pokud se ti podaří přijmout u sebe ty stíny, které ti ukazuje tvá švagrová, zřejmě se pak stane, že ti najednou přestane vadit a nebo z tvého života odejde.
Doporučuji k tomuto tématu knížku: Temná stránka hledačů světla - Debbie Fordová.

A teď něco k ochraně, pokud se přeci jen ukáže, že jde o černou magii.

Především by ses měla zaměřit na posílení své aury - tvé pocity (strach, nervozita) ji hodně oslabují . Strach je hodně silná energie, která k tobě přitahuje to, čeho se bojíš.
Prvním krokem je tedy si tento strach přiznat, stejně tak všechny negativní myšlenky (obavy), které kolem toho máš. Zaměř se na svůj strach a pozoruj ho. Sleduj, jak je silný...zkus si ho také vizualizovat (jak vypadá) a případně si s ním promluvit. Pomocí vizualizace můžeš svůj strach i léčit (posílat mu lásku, světlo, rozpustit ho,...).
Také můžeš využít andělskou pomoc (pokud ti andělé nejsou úplně cizí). Pro ochranu před negativní energií a rozpuštění strachu požádej archanděla Michaela nebo také svého strážného anděla.

Dál bych ti doporučila, pokud to půjde, zkusit k tvé švagrové vysílat energii lásky. Pokus se vidět ne její osobnost, ale její duši, která je dokonalá a pozitivní. Vím, že je to těžké, když jí nenávidíš, ale třeba se ti to podaří.

Současně se také zaměř na vlastní sebeúctu. Sklony k sebetrestání a sebenenávist jsou hodně nebezpečné. Když někdo věří, že si zaslouží trest, když se nenávidí a kritizuje, je zralý na to přitáhnout si to nejhorší.
To, jestli nám někdo ublíží, určujeme my sami. Sebelepší černý mág to bude mít hodně těžké nám ublížit, pokud si vážíme sami sebe, máme se rádi a věříme, že si zasloužíme jen to nejlepší.


Zde jsou některé techniky, které můžeš využít:

Světelná ochrana (vajíčko):

Představ si nad sebou krásné bílé světlo. Je to veliký proud toho nejčistšího světla, které znamená nejvyšší ochranu. Tento proud světla proniká celým tvým tělem...vstupuje temenem hlavy, proudí celou páteří až k nohám, naplňuje celé tvé tělo, každou jeho buňku. Pod jeho láskyplnou silou se okamžitě rozpouští veškerá negativní energie a strach. Jsi tímto světlem celá naplněná. S nádechem ho vdechuješ do sebe a s výdechem proudí dál. Toto světlo proniká i tvým srdcem, proudí z něho ven (můžeš ho přitom obarvit na růžovo) a vytváří kolem tebe světelné vajíčko.
Představ si a prociťuj, jak tě kolem dokola ta mocná energie chrání a dodává ti sílu. Vše negativní se v ní rozpouští, odráží všechny energetické útoky. Tvá aura je dokonale chráněná a posílená.


Ochranná mantra:
Můžeš použít tuto mantru: "Já jsem ta nejvyšší boží ochrana okolo mne teď a natrvalo."

Tuto mantru si můžeš opakovat kdykoliv se cítíš ohrožená. Funguje to :-)


Andělské čištění archanděla Michaela:

Abyste mohli být s pomocí andělů očištěni, řekněte v duchu: "Archanděli Michaeli, volám tě nyní, abys ze mě odsál následky strachu." Poté v duchu uvidíte nebo ucítíte velkého anděla. Je to archanděl Michael. Budou jej doprovázet menší andělé známí jako Skupina milosti. Všimněte si, že Michael drží vysávací hadici. Dávejte pozor, jak hadici prostrkuje skrze vrchní část vaší hlavy (nazývané korunní čakra).
Musíte se rozhodnout, zda chcete rychlost vysávání nastavit na extra vysokou, vysokou, střední nebo nízkou. Také mu ukazujte, kam má hadici během očišťovacího procesu směrovat. Navádějte v duchu vysávací hadici svojí hlavou, svým tělem a nechte ji objet také všechny orgány. Vysajte každičký kousek těla až po konečky prstů u rukou a nohou.
Možná uvidíte nebo ucítíte, jak hadice nasává chuchvalce vaší duševní špíny, stejně jako když vysáváte zaprášený koberec. Všechny bytosti, které projdou hadicí, se na druhé straně ocitnou ve vlídné péči skupiny milosti, která je doprovodí ke světlu. Pokračujte ve vysávání, dokud hadicí nepřestane proudit duševní špína.
Jakmile jste očištění, archanděl Michael přepne na opačný chod a z hadice začne proudit husté, zubní pastě podobné bílé světlo. Jde o jakési "vyplňování" míst, jež předtím zadržovala duševní špínu.
Technika vysávání je jednou z nejúčinnějších metod, jakou jsem kdy vyzkoušela. Můžete ji použít i na jiné lidi, ať už budou procesu přítomni nebo jej provedete na dálku. Stačí pouze myslet na to, že na ně chcete tuto metodu uplatnit a jde to. I když během tohoto procesu nic nevidíte ani necítíte, i když si třeba říkáte: "nenamlouvám si to snad?", výsledky budou nezpochybnitelné. Většina lidí pociťuje po vysátí odpadu okamžitě zmírnění deprese a přestává se zlobit.

Andělský inzerát:

Tímto inzerátem si přivoláte anděla a jeho pomoc.
Vezměte si papír a tužku, ujasněte si, k čemu Vašeho anděla budete potřebovat a napište inzerát podle Vašeho nejlepšího svědomí a vědomí.

Tento izerát napište na papír, který budete nosit tak týden v peněžence nebo kapse. Zhruba během týdne se k Vám anděl dostaví. (někdy hned, někdy později, pokud to jen zkoušíte a nic opravdu nepotřebujete, nemusí také přijít vůbec...)

Pokud chcete, můžete po napsání inzerátu přidat "modlitbičku":

Andělé z nebe, slyšte můj hlas,
žehnáni budete po všechen čas.
Na západ, na jih, sever i východ
obracím prosbu svou, čekám tvůj příchod.
Laskavý příteli, bytosti výšiny,
z nebeských říší pomoc svou sešli mi.Petice:

Na papír napište níže uvedenou petici a vložte ji do obálky s nějakým předmětem, který je spojený s žádostí (fotka, okvětní lístek,...).

Petici pište soustředěně, v klidu ...můžete si u toho zapálit svíčku, pustit hudbu. Pak petici přečtěte a svoji žádost odevzdejte v duchu andělům.
Až se přání splní, petici spalte, abyste rozpustila energii.


Ve jménu (Všemocného Boha/Bohyně nebo Světla a lásky, …) Tě žádám, archanděli Michaeli (nebo anděli strážný,...), abys....
Ctím Tě a děkuji Ti za vyslyšení mé modlitby.


Datum a podpis


------------

Další zajímavé informace o magické obraně najdeš v komentářích poradny a také v diskusi u Jotuny (v sekci Odpovědi).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johanka Corey Johanka Corey | E-mail | Web | 8. března 2008 v 9:50 | Reagovat

jen za sebe doplním, že bys mohla zkusit rituál Zrušení kletby, můžeš si jej i upravit, jeho popis je všudemožně na internetu, mimo jiné i na našich webkách bohynesimsalabims.webgarden.cz v tématech (grimoire), také bys u sebe mohla začít nosit nějaký kámen (např. korál) a ještě přikládám odkaz:

http://www.vestirna.com/www2/magie/page.php?show=060

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama