Magická poradna II.

17. března 2008 v 19:10 |  Staré otázky
Magická poradna
Jménem covenu Bohyně Simsalabims vám zde nabízíme bezplatnou pomoc v magických záležitostech.
Odpovědi na otázky budeme podle vašeho přání uvádět na tomto blogu nebo posílat na váš e-mail.
Radit a pomáhat vám budou čarodějky:
Liliana: Tarot, channeling (spojení s duchovním průvodcem), andělská magie, osobní a duchovní rozvoj, práce s energií, podvědomím a "vyšším vědomím", přírodní léčení a alternativní medicína, psychoterapie a arteterapie. Mám zkušenosti s regresemi a automatickou kresbou.


Veronika: Vykládací karty, byliny, Všeobecná magie, Měsíční magie, reiki

Emma:
Všeobecná magie, Měsíční magie, Milostná magie, magie Svící, astrologie, runy, tarot, karty, kyvadlo, výklady snů, meditace, výroba magických pomůcek.


ve spolupráci s:

Khartazs: Dračí tarot, Osho-zen tarot, obecná magie
Dagoon: Výklady karet, tarot, runy
Wolf: Psychologie, literární přehled a další
Wolfův prolog

Milí přátelé
Byla pro vás otevřena magická poradna. To je jistě vítaná a milá věc. Ovšem aby tato věc mohla dobře fungovat k oboustranné spokojenosti, je třeba si stanovit několik ne snad ani pravidel, jako spíše doporučení, kterými je záhodno se řídit. Nejprve si prosím uvědomte, že nikdo nemá patent na pravdu. Radí vám lidé. Chytří, vzdělaní, ale lidé. Lidé, jejichž soubor znalostí a zkušeností je velmi obsáhlý, ale také nemůže obsáhnout všechno. Proto vám radí jako pozorovatelé, v upřímné snaze pomoci s vaším problémem. Úspěšné vyřešení vašeho problému také záleží v největší míře právě na vás. Představte si, že jste kapitán lodi na otevřeném a rozbouřeném moři v úplné tmě a hledáte cestu do přístavu. Čarodějky jsou schopné vám rozsvítit maják u přístavu a tak vás k němu nasměrovat. Ovšem pokud nebudete vědět na které straně majáku leží přístav, tak se stejně rozbijete o skály.
Dále, tato poradna je koncipována jako magická, proto se primárně předpokládá, že váš dotaz se nějakým způsobem magie týká. Zároveň pokud tazatel řeší magický problém, tak se u něj předpokládá, že má alespoň primární znalosti z oblasti magie. Pokud opět použiji příměr, čarodějka vám vysvětlí jak vyřešit rovnici o třech neznámých, ale pokud neumíte sčítat a odčítat, je to problém.
Dále, protože se velmi často dotazy opakují, hledejte mezi tazateli před vámi, ať nenutíte své milé čarodějky stále dokola sepisovat slohová cvičení.
Pokud už dotaz vznesete, snažte se konkretizovat svůj problém, nebojte se ho maličko rozvést. I zdánlivě nedůležité detaily mohou pomoci utvořit celkový obraz a lepší pochopení problému, nezapomeňte, že ony vaše životy nežijí. Vyhýbejte se prosím výkřikům do tmy typu "Chci vědět, jestli mě můj kluk miluje a proč je na mě Petr naštvanej." A v neposlední řadě magie je věda vzdělanců. Pište rozvitá souvětí, užívejte interpunkci, vyhýbejte se internetovému slangu a nedělejte pravopisné chyby. Chci říct, kdo se chce věnovat magii, musí číst mnoho literatury. Kdo hodně čte, ví, jak se co píše. Každý někdy dělá chyby, ale pokud mám mluvit za sebe, když ve třech větách dotazu najdu devět pravopisných chyb, zvažuji jestli vůbec má cenu tomu člověku odpovídat, protože vím, že je to ztracený čas. Pokud si nejste jistí, vezměte si k ruce slovník. Znovu opakuji, každý dělá chyby (já si pletu s a z), ale něco je přeci jen moc.
Taky chci poukázat na to, že určitě by jste neměli v této poradně hledat návod jak žít. Pokud jste na rozcestí a nevíte kudy dál, čarodějky vám řeknou, co vás na té které cestě může očekávat, ale rozhodnutí a plná zodpovědnost za to rozhodnutí je na každém z vás.
Také pokud jste žádali o radu v nějakém problému, nebo chtěli něco vysvětlit, ozvěte se, jak to dopadlo. Je to drobnost, která člověka, co vám pomáhal dozajista potěší a dá mu to chuť do další práce.
Na závěr chci dodat, že magie je věda velmi krásná a naplňující, ale zároveň nebezpečná. A to v aspektech, které málokdo očekává. Vím, že je to dokola omílané, ale skutečně "Magie není věda pro každého."

Wolf
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (294)
Zobrazit starší komentáře

201 Michaela Michaela | 14. dubna 2008 v 21:36

Khartazs: aha , netusila jsem , ze schopnosti jsou  vazane na emoce , dekuji Ti:) mohla bych se jeste zeptat ?v cervenci  2005 se mi stavala   zajimava vec .... muj zivot se ubíral strastiplnou cestou a já si myslela, že nemám už více  sil ho zvladat  a v teto  době , kdy jsem  uvažovala  o  ukončení života , jsem narazila na lidi  zabyvajici  se  esoterikou  ( predevsim me zacla velmi zajimat  astrologie, numerologie , taroty ), ale  vyhledavala jsem si  informace  i o magii... jednoho  vecera (  byl cervenec  kolem uplnku ) se mi stala prave zajimava vec ... lezela jsem  na brise a najednou jsem  slysela za  sebou zvlastni  bzuceni, po par sekundach  se  ta ''energie ''dostala do   meho  tela , ktere me  v tu chvili neskutecne  bolelo .... ja myslela , ze v tu chvili strachy umru :D trvalo to realtivne dlouho minutu , kdyz jsem se snazila pohnout , zatnout pest , bylo to  nemozne , v tu chvili  me to telo  neskutecne bolelo... tak po dvou minutach  to prestalo  a byl klid .....ale   za pul hodiny to tam bylo zase ....druhy vecer se to opakovalo  a  treti take ...   bala jsem se i chodit spat , tak jsem chodsila az rano, kdyz bylo  svetlo a mamka byla v kuchyni  ,ale i v tak me tato  energie navstivila ..... pak jeste jednou u babicky .... nevite, oc ose jednalo ? dekuji Míša

202 Michaela Michaela | 14. dubna 2008 v 21:38

jeste jsem zapomnela dodat , ze me telo bylo absolutne paralyzovane  a  ze jsem nespala ,  byla jsem skutecne pri vedomi:)

203 Emma Emma | E-mail | Web | 14. dubna 2008 v 22:36

michaela: tvuj dotaz jsme dostaly teprve včera...někdy trvá odpověd i 14 dní, jelikož dostáváme dotazy i mailikama a mame i vlastní životy...takže žádné strachy :)

204 petttr petttr | E-mail | 15. dubna 2008 v 18:09

ahoj predevcirem jsem skousel astralni projekci a zacali mi brnet vicka a pak cely telo ,no a  pak jsem toho lek a otevrel oci, bylo to tak dobre?

205 maggott maggott | E-mail | 16. dubna 2008 v 16:01

chtěl bych nějakou informaci o knihách Fausta s návody jak navázat kontakt s jiným světem a o čarování nevím kde je mužu koupit nebo stáhnout dík za odpověd

206 Khartazs Khartazs | E-mail | 16. dubna 2008 v 16:15

Michaela: Asi takhle. Pokud je člověk ve velkém vypětí, tak se objevují noční dravci. Jsou to astrální bytosti, které sají energii. Jsou to Běsové, Stříbrňáci, ale i vampíři, démoni, larvy...atd. Je toho mnoho, ale jen analýzou je možné zjistit, co to bylo. Běsové se například živí energií ze strachu lidí. Vyvolávají vyze a paralýzu těla. Budu se asi podílet na blogu, takže tam snad brzy přibudou informace. Jen jsem teď vážně nemocný a potřebuji zvládat i školu.

207 Khartazs Khartazs | E-mail | 16. dubna 2008 v 16:17

petttr: Určitě jsi na správné cestě, jen odstraň ten strach. Nedávej si veliké cíle, ale menší. Z každé cesty, nebo pokusu si dělej záznamy.

208 Khartazs Khartazs | E-mail | 16. dubna 2008 v 16:19

maggott: Raději si přečti F.Bardona. Je lepší. Faust není tak dobrý, ale obě cesty předpokládají vysokou znalost magie a sil. O kontaktech s bytostma ani nemluvím. Zkus popřemýšlet ještě jednou.

209 Emma Emma | E-mail | Web | 16. dubna 2008 v 18:54

Margott: bardona, fausta a další zajímavé autory najdeš na www.grimoar.cz

210 Liliana Liliana | E-mail | 16. dubna 2008 v 19:30

Michaela:

K tvé otázce na tvůj vztah s přítelem - každý vztah je možné považovat za karmický a stejně tak v každém vztahu (nejen partnerském) funguje vztah učitel-žák oběma směry. Od každého člověka, kterého potkáme, se můžeme něco naučit, stejně tak on od nás. S některými lidmi jsme si setkání naplánovali, než jsme vstoupili do tohoto života (většinou to jsou členové rodiny, partneři, přátelé, učitelé,...).

211 Liliana Liliana | E-mail | 16. dubna 2008 v 19:38

petttr:

Pokusy o astrální cestování jsou často doprovázené různými tělesnými projevy, které souvisí se změnami energie a vědomí. Pokud jsou tvé reakce příliš silné, lekají tě nebo ztěžují koncentraci, doporučila bych trénovat pomalu a postupně, pracovat více na rozvoji a harmonizaci své energie (doporučuje se pracovat s čakrami) a také překonat svůj strach z neznámého.

Užitečné informace a návody můžeš najít na stránkách: : http://www.astralni-cestovani.info

212 Carol Carol | 19. dubna 2008 v 9:26

Milé čarodějničky,zdravím a pokud by jste se na slet chtěly okrášlit korálkama píšu vám adresu

www.koralkydetem.cz,je to i pro dobrou věc a já i přesto,že se nešperkuji jsem si objednala,zatím pá ,Carol.

213 Emma Emma | E-mail | Web | 19. dubna 2008 v 9:40

diky diky za odkaz :)

214 Lara Lara | 19. dubna 2008 v 11:59

Ahoj, zajímalo by mě, jak to funguje v astrálním světě. Vím, že kromě smrti je tělo fyzické a astrální spojenou "šnůrou", avšak jak člověk pokud vstoupil do astrálního těla, najde cestu zpět do fyzického? Četla jsem, že v astrálním světě člověku jakoby nic nechybí, cítí se tam dobře tak proč by se chtěl vracet? Nechci aby to vyznělo nějak špatně, jen tomu nerozumím. Někde bylo, že pouhá myšlenka stačí k navrácení zpět do fyzického těla, jak má ale člověk jistotu, že ho ta myšlenka napadne když je mu vlastně dobře? A  co je v tomhle případě tzv. bezvědomí, je nebo to není způsobeno oddělením těl i když jsou spojeny astrální šnůrou? A ještě pokud se šnůra oddělí také, tak je to smrt a nedá se zase obnovit nebo tak něco? Díky

215 KajinQa KajinQa | E-mail | 19. dubna 2008 v 17:07

Ahoj, chtěla bych vyložit karty nebo prostě nějakým způsobem "vyvěštit" budoucnost. Právě přecházím na  střední školu a chtěla jsem se zeptat jak se mi bude dařit nebo jestli to někam dotáhnu... A ještě jednu otázku jestli můžu... Chci se teda ještě zeptat jaké štěstí budu mít v lásce. Poskední DLOUHOU dobu jsem nikoho neměla tak jsem se chtěla zeptat  :-)

Děkuju strašně za každou odpověď a prosím pokud to půjde odpověď poslat na e-mail budu ráda, ale pokud ne tak si to budu hlídat i tady xD papa, Kája

216 Khartazs Khartazs | E-mail | 21. dubna 2008 v 2:41

Lara:

Nevím, jakou publikaci jsi četla. Samozřejmě, že na určitých místech v astrálním světě je ti dobře. Je to skutečně velmi krásný zážitek. Ale proč se vracíš? Jednak ti může zazvonit budík, či tě někdo probudí, nebo se sama probudíš. Je to jedno. V tomhle má tvé fyzické tělo převahu. Prostě je dáno že žít musíš. Když zemřeš, potom stejně jdeš do astrálního světa. V bezvědomí se naše astr. tělo odděluje samovolně. Ta šňůra zajišťuje Tvůj návrat, ale po smrti zanikne, jelikož Tvá fyz. schránka zemřela, nikoliv duše. Astrální tělo není nic jiného než duše. Asi takhle. Po smrti se můžeš vrátit do fyz. těla, ale to již nefunguje, tak ho nemůžeš už oživit. Jen budeš v něm, vnímat duší, co se děje, ale pokud nebudeš chtít, už se s ním nepohneš, když ho budou přenášet. Kdyby šlo, takhle získat nesmrtelnost, nemyslíš, že by to udělal každý? Mám ale jednu teorii, že když astr. cestuješ, odděluje se velká část Tvé duše a malá spojena s velkou šňůrou zde zůstane pro vykonávání zákl. živ. funkcí. Pokud zemřeš, potom ta malá část se spojí s tou větší a ty jdeš dál. Tím pádem nepotřebuješ zůstat v astrálu moc dlouho, jelikož se tam po smrti stejně znovu vrátíš.

217 lenka lenka | E-mail | 21. dubna 2008 v 13:56

ahoj,chtěla jsem požádat o výklad, za 14 dní se vracím po 4,5letech (mateřská)do práce, samozřejmě mám obavy. Bude vše v pořádku, přijmou mě kolegové, dostanu se rychle do "tempa" ? Dále jsem se chtěla zeptat na sebe a muže. Mám manžela, který mě bohužel zradil,ale v současné době se chová úžasně. Budeme nadále spolu nebo mě čeká jiný muž ? Teď mám okolo sebe spoustu kamarádů, kteří tak trochu jeví zájem. díky moc

218 Lara Lara | 21. dubna 2008 v 20:58

Khartazsi díky za odpověď.

Vlastně šlo o to, že mi před časem zemřela známá. Sebevražda. Kvůli chlapíkovi, kvůli všemu, těžko říct co se v lidech dokáže odehrávat. Osobně myslím hlavně kvůli němu, neměla to lehké a on jí poslední dobou moc nepřidal. Mrzelo mě to a tak jsem začala přemýšlet, o tom, o světě, o sobě a začala se zajímat o věci, kterých jsem si do té doby nevšímala. A teď jsem našla tyhle stránky. Jsou tady odkazy o životě současném, po smrti o tom co se děje. Přečetla jsem toho spousty. Hlavně z internetu. Názory magie, názory podle Boha, někdy podle ďábla. Zaujaly mě ale třeba články o tom, když se třeba někomu stane nehoda - v autě, na ulici, to je jedno. Lidé pak popisují, že vystoupili z těla, viděli doktory jak oživují jejich tělo, a oni že "stáli" nad nimi, blízko třeba, většinou ale říkají, že jim bylo hrozně dobře a snažili se dokonce doktory zastavit, chtěli aby přestali s oživováním, chtěli zůstat kde momentálně byli. To se děje všem co umírají? Nebo je to náhodné, že třeba když se člověku stane nehoda nebo něco náhlého v době kdy tady má ještě zůstat...?

U té známé - našli ji pak, už bylo asi pozdě. Byl u toho ale i on, kvůli kterému já myslím. Bylo mu to hrozně líto, chtěl to vrátit, možná teprve když viděl, že ona už tu nebude, že se nevrátí, došlo mu že ji vlastně miluje a že to zvoral. Prý ho dlouho nemohli pak dostat od jejího těla, nemohl se smířit, prosil ji. Už to nešlo. Mě tak ale napadlo, kdyby každý kdo umírá, viděl pak své tělo i lidi, doktory a vše co se pak děje, proč se nevrátila, proč nebojovala? Třeba to nebylo kvůli němu, ale pokud ano a ona tam stála a viděla ho, mohla se vrátit. S tím souvisí i ta otázka, co vede lidi - duše aby se, pokud z fyzického těla vystoupí, vrátili zpět? Když je jim "tam" dobře. Tak dobře, že nemají zájem se vrátit, ještě se snaží lidem, co je oživují, jakoby rozmluvit aby je nechali kde jsou.

Možná už to zní moc složitě, ale snažím se to pochopit, tak díky za trpělivost. Lara

219 Liliana Liliana | E-mail | 21. dubna 2008 v 22:39

Lara:

To, jestli se duše, které se ocitly na prahu smrti, vrátí zpět, záleží myslím především na jejich zhodnocení dosavadního života a nesplněných plánů. Duše, které se rozhodnou vrátit (přestože je jim v tom stavu mezi životy dobře a mohly by i odejít), si většinou uvědomí, že ještě něco důležitého musí udělat, někdo je hodně potřebuje (třeba děti). Pokud ale shledají, že pokračovat v životě by jim už nic z hlediska vývoje nepřineslo a nebo prostě rezignují, pak se již nevrátí a odejdou.

Často takovému rozhodování asistují i duchovní průvodci a někdy se stane, že dotyčnou duši vrátí, i když se jí moc nechce.

Je to jen teorie - ale je možné, že při zvažování případného návratu duše tvé známé, mohlo hrát roli i to, jak její smrt ovlivní její blízké. Možná právě její smrt otevře tomu muži oči a tato událost bude v jeho vývoji rozhodující. To, co navenek vypadá jako katastrofa, může být z hlediska duše požehnáním.

220 Mira Mira | E-mail | 22. dubna 2008 v 9:36

mam menši problem magii se zabyvám už nějaký čas /karty; manipulace s lidmi ; a pod. / před nedávnem jsem dostal od kamaráda křištálovou kouli co jsem tam videl to sem ted nepatří ¨¨ale jednou večer jsem si udelal magický kruh tzn. kolem koule jsem umistil deset čajových svíček udělal obřad zfoukl svíčky a usnul ráno jsem se vzbudil a na stole to vypadalo tak , koule se byla z poloviny očouzena pět svíček a polovina stolu taky druha strana koule pět svíček a púlka stolu netknuta. tzn, na stole mi musel hořet alespoň pul metrový plamen a ja vedle něj klidně spal . duležité je ,ale to že koule pukla . do dvou dnu jsem se odstěhoval a odešel od přitelkyně a jem mimo dosah všem známým schovaný u kamarada a zajímá mne co s tou koulí mám dělat , je puklá a vydává negativní energii kterou zatim pohlcuji ale dlouho to už nevydržim protože se ale díky tomu nemohu soustředit nevim co mam delat a jen tak ji vyhodit nechci mohla by napáchat vic škody než užitku diky MM

221 Mira Mira | E-mail | 22. dubna 2008 v 9:45

omlouvám se za pravopisné chyby, ale nejsem na tom nic moc , jedno kouzlo se mi trochu vymklo kontrole a do toho ta koule . budu velmi rád když mi poradíte . Díky MM

222 Liliana Liliana | E-mail | 22. dubna 2008 v 16:14

Mira:

Já bych doporučila zakopat kouli do země, tím by se měla očistit.

A také by ses jí měl asi omluvit za způsobenou škodu - je možné, že je naštvaná :-)

223 Khartazs Khartazs | E-mail | 22. dubna 2008 v 16:21

Nepíšeš, co jsi dělal za rituál s tou koulí. Křišťál má ale vlastnost že stahuje negativní energii, když praskne, tak se snaží uvolnit. Postup je jednoduchý. Vyčisti prostor i sebe a zbav se obou polovin, ale až po jejich vyčištění (nejlépe zakopat hodně hluboko). Pokud napíšeš, co jsi s ní dělal, potom Ti můžu poradit lépe, ale jeví se mi to jako kdyby jsi povolával nějakou bytost jako je třeba salamandr.

224 Liliana Liliana | E-mail | 22. dubna 2008 v 18:08

P.S.: A pro příště doporučuji víc opatrnosti :-) Měl by ses pouštět jen do těch kouzel, u kterých zvládneš i případné negativní následky (pokud se vymknou kontrole).

Souhlasím s Khartazsem - soustřeď se teď na očištění sebe (především od strachu), pak budeš mít mnohem jasnější mysl a s tou záležitostí si poradíš mnohem snadněji.

225 Emma Emma | E-mail | Web | 23. dubna 2008 v 8:14

Mira: Manipulace s lidmi...ok, taže předpokladam, že tíhneš trochu do černa a že rituál ve svíčkovém kruhu byl také trochu "za hranicemi".

1. k temné magii je vhodnější používat černou kouli, ne křišťálovou, ta slouží pro věštění, léčení, spiritismus, očištění a podobně.

2. kruh 10 svící...zkus příště 11 nebo ještě lépe 9 ;)

3. svíce se nesfoukávají! to mi řekni, jaký čas se zabýváš magií, že to nevíš...

4. odvolal jsi to, co jsi přivolával a další entity co se kolem vyskytly? poděkoval jsi? rozloučil ses? alespoň jedno z toho by se hodilo...

5. když koule pukne, je mrtvá, neměla by vydávat žádnou energii, takže se do ní možná něco schovalo

To byl výčet chyb a teď co s tím:

1. před koulí si nasyp popel na hlavu (nejlépe ten, který vznikl díky ní, případně z černé, červené nebo bílé svíce) a omluv se jí i entitě co v ní přetrvává. entitu odvolej.

2. vystav kouli slunečnímu světlu alespoň na 24 hodin. Fungovat už stejně nebude, tak ji mužeš nechat oslepnout.

3. Zakopej ji do země od dne po úplňku po nov, dalši den ji vykopej a vem k sobě domů.

4. Ulož ji do nádoby se solí (nemusí být celá ponořená), nejlépe do krystalků, a v té jí ponech + občas v noci vezmi nabít k prameni nebo do studánky (za úplňku), možná se z toho všeho nakonec vzpamatuje

5. pamatuj, že koule mají vlastní život, i když úplně na jiné úrovni než my, chovej se k nim s úctou, ne jako ke sloužícímu nástroji. a hlavně se nejdřív s pomůckou, ať už jakoukoliv, dobře seznam a sžij (což s koulí trvá hodně dlouho a dá to hodně práce) než začneš provádět buh ví co - což by nás myslím všechny opravdu zajímalo, co jsi v tom kruhu dělal za rit.

226 Emma Emma | E-mail | Web | 23. dubna 2008 v 8:20

k Bodu jedna: nad těmi svícemi spal nejlépe šalvěj

227 Alexandr Alexandr | E-mail | 23. dubna 2008 v 16:04

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je možno vytvořit bránu do jiného světa. Někde jsem slyšel, že je na to vhodné zrcadlo a kolem něj vytvořit ohnivý kruh. Je to pravda, nebo to nelze nijak vytvořit? A co znamená, když skoro každý den vidím v mích očích lva nebo že jsou podobné lvím? Předem děkuji za odpověď.

228 Khartazs Khartazs | E-mail | 23. dubna 2008 v 18:25

K těm branám, lze je vytvářet i z ničeho, ale je to moc pokročilé. Obecně však potřebuješ rám. Zrcadla jsou nejlepší, ale o ohnivém kruhu jsem nikdy neslyšel. Sám vytvářím portály, ale musím je umět kontrolovat. Spíš z nich povolávám entity, než že bych někam šel. K tomu mi stačí astr. cestovat.

229 Liliana Liliana | E-mail | 23. dubna 2008 v 19:44

Alexandr:

Já bych také rozlišovala, za jakým účelem chceš bránu do jiného světa vytvořit. Pokud proto, abys vyvolal nějakou bytost, entitu, pak lze vytvořit bránu pomocí hmotných prostředků (zrcadla apod.). Pokud ale chceš do jiného světa vstoupit, pak bych stejně jako Khartazs použila astrální cestování.

Já osobně zkušenost s vytvářením "hmotných" bran nebo portálů nemám, kontaktuji "jiný svět" především duchovní/astrální cestou.

K tomu lvu - je pravděpodobné, že je to tvé vnitřní (totemové) zvíře. Doporučila bych to prozkoumat pomocí meditace na setkání s tímto osobním, vnitřním zvířetem.

230 Emma Emma | E-mail | Web | 23. dubna 2008 v 22:38

Alexandr: stejně jako Lili bych ve lvu viděla totem a zkusila bych nad ním zameditovat. Dohledej si různé výzmnamy symbolu lva a porovnávej je se svými vlastnostmi a cíli. S bránami ti bohužel nedokážu poradit, ale kolegové to zvládli za mě :)

231 Alexandr Alexandr | E-mail | 24. dubna 2008 v 9:33

Děkuji mnohokrát :o) S těmi branami jsem chtěl jsem vyvolat bytost, jenže nevím jak.

A jde to vytvořit tak, že je to napořád?

232 Wolf Wolf | 24. dubna 2008 v 10:50

To Alexandr, když chceš vyvolat bytost, použij evokační rituál, brána se vytvořit nechá, ale je to časově omezené a taky by se ti nemuselo líbit, co by z ní na tebe vykouklo.

233 Alexandr Alexandr | E-mail | 24. dubna 2008 v 11:22

a jak se ten rituál provádí? a co na něj potřebuji?

234 Narnian01 Narnian01 | E-mail | 24. dubna 2008 v 13:44

Dobrý den. Potřeboval bych výklad karet. Píšu knížku a chci vědět, zda bude oblíbená a nebo zda ji píšu zbytečně. Narodil jsem se 8.6.1995 asi tak v 10 hod.

Je to otázka života a smrti.

Děkuji

235 **Piete** **Piete** | 24. dubna 2008 v 15:13

Ahoj. Prosim potrevovala bych vedet jak budu zvladat svou stredni skolu. Mam z toho dost strach a nevim jestli jsem si vybrala dobre. Prijata jiz jsem ted uz mam jen strach z toho jak to tam bude, jestli budu mit hodne kamaradu(nebo vubec nejake) a jestli nebudu mit problem s ucenim a uciteli.Take jestli si na strední najdu nejakeho pritele.Predem moc dekuji. Piete

236 Liliana Liliana | E-mail | 24. dubna 2008 v 15:48

Narnian01:

Ty si tím psaním vyděláváš na chleba a vodu, že je to otázka života a smrti? :-)

Piš tu knížku pro radost, z vlastního nadšení, ne proto aby získala všechnu slávu světa. Pokud budeš stále přemýšlet, co na to ostatní, zablokuješ si akorát svoji tvořivost.

Pro ty nejúspěšnější spisovatele je(nebo bylo) psaní vášní a často se zas tak na čtenáře neohlíželi :-)

Prostě se uvolni a nech přijít inspiraci.

Jaký žánr píšeš?

237 Narnian01 Narnian01 | E-mail | 24. dubna 2008 v 16:04

To Liliana:

No píšu Letopisy Narnie, ale nechci sklidit všechnu slávu. Jenom se bojím, že to nikdo nebude číst

238 Liliana Liliana | E-mail | 24. dubna 2008 v 17:19

Narnian01:

Proč by to nikdo nečetl? Fantasy má spoustu příznivců...včetně mě, takže už máš prvního čtenáře, pokud se budeš chtít podělit :-)

Umíš anglicky? Vím totiž o jednom webu, kde jsou pěkné články o tom, jak psát fantasy, vylepšovat příběh apod.

Na karty taky můžu mrknout, ale z vlastní zkušenosti vím, že to chce sebevědomí a nadšení...to ti pak přitáhne i ten úspěch.

239 Narnian01 Narnian01 | E-mail | 24. dubna 2008 v 18:01

To Liliana:

No anglicky se učím. A klidně jestli si budeš chtít něco přečíst předem nejsem proti. A potom to můžeš ohodnotit :o)

240 Wolf Wolf | 24. dubna 2008 v 18:18

To Alexandr, návody jsou skoro v každé druhé knize, ale důležitý je, koho chceš vůbec vyvolávat.

241 jo jo | E-mail | 25. dubna 2008 v 10:30

brý den..  chtěla bych využít tady možnost výkladu.. jen by mě zajímalo jak bude vypadat moje kariéra, škola, práce, brigáda a tak.. předem děkujiza co nejrychlejší odpověď:)

242 Emma Emma | E-mail | Web | 25. dubna 2008 v 10:37

Narnian01: jen je mi podezřelý název...myslím, že by se více hosilo něco ještě nepoužitého...

243 Killer Killer | E-mail | 25. dubna 2008 v 17:54

Ahoj....mam na vas jednu otazku tykajici se me...chtela bych se dozvedet jaka sem uvnitr jake jsou me silne a slabe stranky...jak pusobim na ostatni....a podobne...predem dekuji za odpoved a jestli by to slo odpovedet e-mailem...diky zatim ahooj

244 Killer Killer | E-mail | 25. dubna 2008 v 17:55

jo zapomela jsem rict ze jsem se narodila 24.6. 1993

245 carodejka carodejka | 26. dubna 2008 v 11:42

dobry den ,delala  jsem si testy  na  barvy aury  dle pamaly  oslie .... a ma druha barva mi vysla krystalova ,ale bohuzel  jsem na netu o ni nic nenasla ... nevite  nekdo , jestli krystal nema  naky  ekvivalent , napr.v barve stribrne ?  dekuji moc za Vasi odpoved, hezky den

246 missy.michelle missy.michelle | E-mail | Web | 28. dubna 2008 v 2:26

Dobrý večer, nebo spíš asi ráno... Obracím se na vás s prosbou o pomoc... Jedná se o pro mě už poslední kapku do mého krátkého života.. V červenci mi bude 21 a za tu dobu se se mnou život opravdu nemazlil... Zklamala jsem nechtěně mnoho lidí, které mám moc ráda a nedaří se mi to napravit.. Zažila jsem velkou lásku, trvala necelé 4 roky a ze dne na den bylo po ní.. Následoval rok a půl kruté doby plné pláče, výčitek, nechápavosti, nenávisti a lítosti.. Až 2. ledna se mi ozval přes seznamku jeden kluk.. Popravdě jsem přestala věřit a psala si s ním jako že stejně to bude o ničem... Ale po čtvrt roce kamarádění (a přiznávám po třetí schůzce i s milováním do slova a do písmene) se mě zeptal, zda s ním budu chodit.. Já celá šťastná souhlasila.. Pak se mi tři dny vůbec neozýval, měla jsem strach, brečela, psala mu, volala a nic.. Až včera mě kamarád chtěl za ním odvézt, když v tom napsal mé mamce (volala mu), kdo je.. Napsal mi pak na icq, že se omlouvá, že měl starosti a neměl čas.. Já celá vyčerpaná mi napsala, jeslti je to konec a on, že přemýšlel, proč jsem mu napsala, že když se dostane na vejšku, že se stáhnu (měla jsem strach, že si najde jinou), že pro něj to je, jako bych chtěla konec.. Pak zase tvrdil, že jsem mu měla říct, že ho miluji, že by aspoň věděl, na čem je, ale já mu psala dostkrát, že ho mám ráda.. Asi po hodině psaní, kdy mi psal Miško a psal stylem "jsem v pohodě, je to tvá vina, nechci tě trápit, za týden po mně ani pes neštěkne", mi řekl, že je konec proto, že psychicky nezvládal mé nálady (zemřela mi kamarádka a chtěla jsem prostě v 1 ráno utéct od něj, on ale na můj smutek reagoval nijak, pak jsem se mu nechtěla plést do života, aby si nemyslel, že ho svazuji), že se k sobě nehodíme a že chce povahově jinou, že já jsem fajn, milá a hodná.. a prý že za mnou určitě přijede, že nechce být ten, kdo jenom řekne, že je konec.. To bylo něco kolem 12 až 1 odpoledne a od té doby brečím a cítím, že se opět propadám na dno.. Moc ho miluji, aniž jsem do toho chtěla dát srdce, a on to ví... Ráda bych ho zpět, něco mi říká, že šanci mám, ale nevím jak... Ještě něco o našem vztahu.. Vídali jsme se o víkend, přijel pro mě večer a já u něj byla přes noc, odpoledne mě hodil domů a psali jsme si po icq a sms a tak.. Prosím vás tímto moc o pomoc, jsem zoufalá a zamilovaná... Chtěla bych vědět, zda šanci dostat ho zpět mám a jak... Předem děkuji, Michaela Boorová

247 missy.michelle missy.michelle | E-mail | Web | 28. dubna 2008 v 2:38

Ještě chci říct, že 2. května bychom spolu byli měsíc... Možná se vám to zdá krátká doba, ale není.. Nutno přiznat, že jsem ho milovala už asi měsíc od doby našeho kamarádství a použila jedno kouzlo z této stránky http://darkprincess.blog.cz/0612/ziskani-lasky-urcite-osoby, protože jsem cítila, že mě má rád, jen se jako já bál vztahu... Kouzlo ale po necelém dohoření papírku skončilo, převrhla jsem svíčku špatně upevněnou, já však ji znova zapálila a kousek papírku nechala dohořet... Ale můj pocit nebyl nijak po zvrhnutí svíčky příjemný, spíš hodně naopak... Ráda bych ještě jednu poslední šanci od něj, naději a lásku naší zpět a nebo raději na něj úplně zapomenout, pokud naději nemáme.... Moc vás o to prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

248 missy.michelle missy.michelle | E-mail | Web | 28. dubna 2008 v 3:19

Za každou radu budu vděčná, jen chci dopsat, já narozena 13.7. 1987 a on 10.8. 1986, jména Michaela a Jan... Také musím dopsat, že mé sebevědomí je od dob základní školy n tom lepším případě na bodu mrazu, o horším ani nemluvím... Ještě jednou předem moc děkuji

249 missy.michelle missy.michelle | E-mail | Web | 28. dubna 2008 v 3:34

Teď jsem si pročítala kouzla a zkusím kouzlo http://darkprincess.blog.cz/0608/jak-jej-ziskat-zpatky, snad mi vyjde...

250 Wolf Wolf | 28. dubna 2008 v 19:56

Chtěl bych se tímto co nejsrdečněji omluvit všem lidem, které jsem kritizoval za jejich názory a připomínky o tzv." Novém světovém pořádku " a konspiračních teoriích o světové nadvládě. Volím tuto rubriku a doufám, že se to dostane k jejich uším, protože už nevím, kde jsme to tenkrát diskutovali. Zvědavost mi nedala a podniknul jsem v této oblasti určitá pátrání a z toho co jsem našel je mi docela zle. Vždycky jsem byl hrdý na své logické myšlení ale zjistil jsem, že zde jsem katastrofálně pohořel.  Takže ještě jednou, všem, kterých se to týká se hluboce a srdečně omlouvám.

251 Hanička Hanička | E-mail | 29. dubna 2008 v 14:48

Ahojda. Plosim, chtela bych se zeptat, zda nemáte nějaké kouzlo na najití kluka. Už dlouho me nikdo nechce a ja nevim co mám delat. předem dík.

252 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 29. dubna 2008 v 17:13

Ahojky potřebovala bych radu,jak lejlépe začít se studiem magie..Děkuji za odpověď.Papapa Annette

253 Liliana Liliana | E-mail | 29. dubna 2008 v 17:58

čarodějka Annette:

Zkus si pročíst Časté otázky v sekci Odpovědi Magické poradny, tam je shrnutý takový základ a jsou zde odkazy na další informace. Kdyby to nestačilo a chtěla ses zeptat na něco víc, ozvi se :-)

254 Alexandr Alexandr | E-mail | 29. dubna 2008 v 19:00

Jak jsem se zde nedávno ptal, co to znamená když mám v očích lva nebo když ho vidím někde jinde. Vyzkoušel jsem vaši radu a zkoušel meditovat. Dozvěděl jsem se to, že je ve mě nějaké přírodní nadání. Ale teď když mě něco trápí, slyším ten lví hlas jak ke mě promlouvá a radí mi. Nevíte co to znamená? A co znamená to duchovní zvíře? Děkuji za odpověď.

255 Khartazs Khartazs | E-mail | 29. dubna 2008 v 20:00

Hanička:

Zkus kouzlo lásky, ale místo konkrétního kluka mysli na ideální vlastnosti a vzhled, tak Tvoje kouzlo bude mít ten správný úspěch.

Alexandr:

Lev je Tvé totemové zvíře. Je to Tvůj rádce a bude Tě doprovázet, dokud ho bude třeba. Najdeš v něm sílu, odvahu, moudrost, ale i schopnosti nadvlády a boje o moc.

256 Khartazs Khartazs | E-mail | 29. dubna 2008 v 20:02

Lili, začínám už konečně pořádně s vysokou magií. Je to docela lehké, ale musíš mít základy, bez nich to nejde. Díky za pomoc lili.

257 Liliana Liliana | E-mail | 29. dubna 2008 v 20:47

Khartazs:

to je skvělé, tak ať se daří :-) Rádo se stalo, ale to hlavní jsi pro to udělal ty sám.

258 Khartazs Khartazs | E-mail | 30. dubna 2008 v 17:14

Všem přeji příjemně prožitý Beltain. Všem kdo hledají lásku, nebo jí již mají, ale i těm, kdo jí ztratili, buď tato noc požehnanou a očišťující vše zkažené a staré.  

Doporučení:

   Pokud Vám to klouby dovolí, potom přeskočte přes oheň. Některé tradice uvádějí i průchod mezi dvěma ohni. Dalším očistným médiem je voda, ale pochybuji, že se bude dát koupat v přírodě.

    Dnešek je též vhodný k hledání lásky. Pokud už jste přestali doufat, že někoho najdete, potom zkuste dnes nějaké to kouzlíčko (samozřejmě podle pravidel kouzel lásky).

   Staří keltové jedli pečené maso a pili pivo, proto dnes oslavujte. Dnešek je ještě pod vládou zimy, ale o půlnoci již patří jaru.

    1.5. se nechte políbit pod rozkvetlou třešní, či jiným kvetoucím listnatým stromem. Kdo si počká na východ slunce, ten ať vypije sklenici mléka, kde se zachytí první paprsky (měla by pomáhat na krásu - nejen vnější).

259 Smasher Smasher | 30. dubna 2008 v 19:55

Mám dotaz, je normální, že se všem na potkání musím smá do papule?

260 Smasher Smasher | 30. dubna 2008 v 19:55

Mám dotaz, je normální, že se všem na potkání musím smát do papule?

261 Smasher Smasher | 30. dubna 2008 v 19:56

I když vy asi můžete těžko posoudit, co je normální, a co ne, přesto by mě velice zajímal váš názor.

262 Mia Mia | E-mail | 30. dubna 2008 v 22:08

Dobrý večer,

potřebovala bych poradit prosím - již několik týdnu se snažím navázat komunikaci se svým kyvadlem. Zpočátku mi jasně určí jak se bude pohybovat při odpovědi ano a ne. Ale jakmile položím konkrétní otázku, začne se pohybovat různými směry, jakoby zmateně. Nezneužívám ho na každou "blbinku", ale ptám se na věci, na kterých mi opravdu záleží. Může mi prosím někdo poradit co pravděpodobně dělám špatně? Děkuji

Ps: Zítra dělám opět scio testy, tak ráda bych měla jasnou mysl a ruce bez třesu "držte mi palečky" díky pa

                                                   Mia

263 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 1. května 2008 v 9:36

Liliano,děkuji za odpověď.Ale mám malý problém,nejde mi načíst na stránka,na kterou jsi mě odkázala.Z nějákého neznámého důvodu to prostě nejde:-(Ještě mám jednu otázku.Jak se vlastně dá zjistit,že jsem čarodějka?Myslím opravdová.Neberu to jako hru.Děkuji za odpověď s Láskou čarodějka Annette

264 Emma Emma | E-mail | Web | 1. května 2008 v 20:42

čarodějka Anette: odkaz na stejný článek je i toto:

http://bohynesimsalabims.webgarden.cz/magie-lili

265 janinka janinka | E-mail | 1. května 2008 v 20:47

ahoj,potřebovala bych pomoc-přítel odešel a chci ho zpět.našel si o 20let mladší ženu,odešel ze dne na den,nejsme v kontaktu,ale slýcháme o sobě od vzájemných kamarádů.mám ještě naději,že se vrátí?mám intuici,že se k sobě vrátíme!!!!!

266 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 10:15

Emma,to je všechno sice strašně hezký,ale v podstatě to není nic,co bych nevěděla.Četla jsi Hovory s Bohem?V té knížce je přesně to o cěm jsi ty psala.Já už dávno vím,že myšlenkami si vytváříš realitu.A že všechno se dějě podle toho,jak chceš ty,podle Tvých myšlenek,přání.Já mám za sebou jen pár meditací(vetšinou spojených se zhmotńováním přání.)Ale přestala jsem meditovat,pže jedno přání se mi nespolnilo.Chtěla jsem,aby můj přítel nejel 30.4 na chatu..Ale nestalo se tak a on tam jel..To mě odradilo.A tak jsem přestala..A teď bych ráda vědela,jak "znovu " začít.Ale nikdo mi nedává uspokojivou odpověď a já propadám stále větší depresi,pže si připadám  tak jiná a navíc hodně opuštěná..S Láskou Annette

267 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 10:17

Omlouvám se ten článek psala Lili,ale tak jako tak,je můj příspěvěk adresovaný vám všem.

268 Emma Emma | E-mail | Web | 2. května 2008 v 10:52

čarodějka Anette: jestli chceš sobecky ovlivňovat realitu, svobodu jiných lidí, tak to nebude fungovat a pokud ano, tak se ti to pěkně nevyplatí. Proč neměl jet přítel na chatu? 30.4. jsou Čarodky, proč nevyrazit někam blíže přírodě? Proč si připadáš tolik jiná? Proč okpuštěná, když (pokud nic jiného) máš přítele?

269 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 11:06

Emmo..špatně jsi mě pochopila.Já většinou neprovádím meditaci a zhmotňování přání ze sobeckých záměrů.A vím,že nemám právo ovlivňovat svobodnou vůli jiných lidí.Víš on na tu chatu jet nechtěl.Chtěli jsme být spolu a třeba i vyrazit do tý přirody!!Ale to už je teď jedno...Proč si připadám opuštěná?Protože ve svých 18cti letech stále nemám kamarády..jen lidi co mě využívají proto,abych jim poskytla radu a oporu,ale nic víc.Ty vztahy jsou proto jednostranné..a já mé přátele beru spíše jako klienty..nemám nikoho,s kým bych se mohla bavit o tom co mě zajímá.Sice mám kluka,ale s tím mám zase problémy kominukovat.A navíc mi chybí moje prababička,ktreá zemrěla,když mi bylo asi 8 nebo 9...Pochop,jsem strašně vyčerpaná a zoufalá.Nejraději bych si vzala Život,ale jelikož věřím v reinkarnaci,tak vím,že by to stejně nemělo žádný smysl.A že bych se dřív nebo později narodila znova..Omlouvám se,jestli jsem se Tě něják dotkla.Klidně sem přestanu psát,pokud to bude vaším přáním...Já jsem jen chtěla,aby taky někdo pomohl a vyslechl mě,když já se pořád snažím lidem pomáhat,ale nikdo si toho neváží..Tak to je tak něják všechno raději budu končit,nebo budu mít promáčenou klavesnici od slz..Pa čarodějka Annette

270 Emma Emma | E-mail | Web | 2. května 2008 v 11:54

čarodějka Anette: zkus na seznamu chat Magie. s jednostrannými vztahy ti zřejmě poradí lépe Lili, ale když chvíli přestaneš pomáhat a budeš se soustředit na sebe, možná ostatním dojde, že jim chybíš. Zamysli se nad tím, proč nemáš kamarády a hledej tedy alespoň na internetu, existuje mnoho magických fór a stránek, kam můžeš zapadnout.

271 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 12:25

A co ty problémy s komunikací s mým přítelem?Ty mám řešit jak?

272 Liliana Liliana | E-mail | 2. května 2008 v 16:50

čarodějka Annette:

Proč se ptáš, jak máš začít se studiem magie, když už to všechno víš?? :-)

Máš všechny potřebné informace, abys byla v tomhle oboru úspěšná a navíc i v životě. Jak jistě sama dobře víš, svoji realitu si vytváříš vlastními myšlenkami. Zamysli se tedy nad tím, co uvnitř tebe způsobuje tvé problémy.

Pokud pořád lidem pomáháš a nikdo si toho neváží, budeš mít problém se sebeúctou. Pomoz nejprve sama sobě a nauč se občas říkat "ne".

A pokud tě odradilo jedno nepovedené zhmotňování - které navíc, jak psala Emma, bylo zásahem do vůle tvého přítele (což mohl být důvod, proč to nevyšlo), pak zkus přehodnotit svoji motivaci. Pokud se ti něco (nejen) v magii nepodaří, má to vždy svoji příčinu, kterou bys měla zjistit.

Takže uveď své znalosti do praxe a bude to ok :-)

273 Liliana Liliana | E-mail | 2. května 2008 v 16:56

čarodějka Annette: Ještě k tomu problému s komunikací...opět to chce zjistit, v čem je problém (strach, nízké sebevědomí, nějaký blok,...).

A neboj, tu depresi překonáš. Zkus si přečíst Thomas Moore: Kniha o duši - tam je o ní moc hezká kapitola.

274 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 17:22

ja pravě nevim tu příčinu toho,proč je tam ten blok,ale mám pocit,že se to týká něčeho z minulého Života.Ju ještě mám jeden problém.Dneska jsem potkala jednu holku co mě s ní Kuba podvedl..ale oni spolu i jednou chodili.Ale je to složitá historie o které se nebudu rozepisovat,je to pro mě minulost,uzavřená kapitola..No ale já jí teda pozdravila a ona nic.A já nevím co mám dělat.Mám na ni děsnej vztek a bojím se toho co by se mohlo stát,kdybych myslela na něco ošklivýho...Co mám dělat?Děkuji ze odpovědi.Pa

275 Liliana Liliana | E-mail | 2. května 2008 v 18:05

čarodějka Annette: Blok můžeš mít klidně i z minulého života, ale často můžeš přijít na příčinu i bez regresní terapie. Jde o to odhalit myšlenkové programy nebo strachy, které v podvědomí ukrýváš. Já používám metodu psaní - v uvolněném stavu píšeš vše, co tě k problému napadne, co si o tom myslíš apod. Můžeš využít i meditaci a zeptat se svého já. A nebo zkus podle vzoru Hovorů s Bohem vést psaný dialog se svým podvědomím, vyšším já a nebo třeba duchovním průvodcem. Mám s tím dobré zkušenosti a vždycky se dozvím něco hodnotného.

Až mi vyjde chvilka, můžu se ti mrknout i do karet, pokud budeš chtít.

Od té holky se také odpoutej a uzavři kapitolu i s ní. Jestli v sobě máš stále vztek, vyjádři ho nějakým neškodným způsobem (kresba, neodeslaný dopis,...).

276 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 18:25

Děkuji.Jsi hodná.Kdyby ses podívala do těch karet,tak bys mi tím prokázala velkou službu.Víš,ale já na meditaci nemám moc vhodné prostředí.A prostě,když vím,že mě kdykoliv může někdo vyrušit.Tak mám prostě strach a ten mi brání v uvolnění..A já jsem už na takový urovni,že se mi občac podaří být mimo tělo a mám strach,aby mě někdo nevyrušil.Abych se pak mohla vrátit,víš?Ještě jednou moc děkuji.Papapa Annette

277 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 18:28

A ještě k tomu uklidnění.Už na ní vztek nemám.Už jsem se uklidnila a to jsem ani nemusela použít žádnou zmetod,kterou jsi mi navrhovala:-)Ale díky za typ,třeba to využiji někdy jindy,ale doufám,že to ani nebudu potřebovat a budu v pohodě.

278 Liliana Liliana | E-mail | 2. května 2008 v 18:38

čarodějka Annette: S tou meditací to chápu, já se naštěstí můžu zavřít do svého pokoje, ale stejně se občas stane, že mě někdo nechtěně vyruší a pak musím zapojit vůli, abych se v tom stavu udržela. Po čase se dá natrénovat i meditace uprostřed rušné ulice, pro začátek je ale lepší klid. Pokud bys byla mimo tělo a někdo by přišel, spíše tě to hodí zpátky, než abys někde zůstala.

Ve tvé situaci tedy můžeš využít aspoň to psaní, to funguje taky dobře.

Ke kartám - pro jistotu mi ještě prosím upřesni, na co se mám podívat. Díky :-)

279 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 18:48

Víš já jsem právě někde četla,že když jsi mimo tělo a někdo Tě vyruší,tak se už nemůžeš vrátit zpátky a "zasekneš se".Ale nevím jak moc je ta informace věrohodná.Já mám víc otázek,jestli to nevadí.Podle mé intuice je Kuba ten pravý.Tak bych ráda vědela,jestli je má domněnka správná.Pak bych ráda věděla,v čem je ten problém s tou komunikací a jestli je to něco z toho minulého Života a v neposlední řadě...Nevím jestli se to dá zjistit z karet,ale bojím se ohně a neznám příčinu.Děkuji s Láskou Annette

280 Liliana Liliana | E-mail | 2. května 2008 v 19:37

Annete: Já jsem tedy nic takového nečetla ani neslyšela. Stane se jen výjimečně, že se někdo v astrálu zasekne, většinou proto, že se zde zaplete s nějakými mocnějšími silami. Ale jinak je vědomí pevně spojené s tělem a není problém se vrátit, pokud se soustředíš na návrat do těla.

Ve spánku se také dostáváš mimo tělo a pokud tě někdo vyruší, normálně se vzbudíš, maximálně se cítíš rozmrzele, jak jsi rychle skočila zpět.

281 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 19:37

Ještě mám jeden dotaz..pro jednu mojí kamarádku(klientku)bych potřebovala sehnat někoho,kdo se zabývá regresí a minulými Životy....

282 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 20:07

Aha.Tak ja jsem jen konstatovala,že jsem o tom našla informaci.Mělo to být spíše pro zajímavost.Nechci na Tebe něják naléhat,ale kdy se podíváš do těch karet,abys našla odpovědi na mé otázky?:-)

283 Liliana Liliana | E-mail | 2. května 2008 v 20:31

Annette: Znám osobně paní, ke které jsem chodila na regrese já, působí v Plzni. Pokud by pro tvoji kamarádku nebyl problém tam dorazit, dám ti na ni kontakt.

Karty - nerada slibuju nějaký termín, mrknu na to v některém z následujích dnů.

284 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 20:43

Jj..v pořádku.Já jsem děsně zvědavá a hlavně zbrklá,víš?:-)A pak to u mě dopadá,tak jak to dopadá:-))Tak ten kontakt mi dát můžeš.Třeba ho i já nakonec využiji..:-)Děkuji.

285 Emma Emma | E-mail | Web | 2. května 2008 v 21:02

Annette: v zájmu přehlednosti poradny navrhuji bd domluvit se na předání mailové adresy s lili, případně se mnou nebo na přesunutí tvé diskuse mezi zodpovězené dotazy.

286 čarodějka Annette čarodějka Annette | E-mail | 2. května 2008 v 21:11

Jj klidne.Muj e-mail je : anetka.tesarova@seznam.cz Nemas nahodou ICQ?A Lili?

287 J.V. J.V. | 3. května 2008 v 11:27

AHOJ EXISTUJE NEJAKY KOUZLO,KTERE BY MI POMOHLO V TOM,ABYCH DOKAZALA SVEDST SVEHO PRITELE??JA JSEM TOTIZ STRASNE STYDLIVA:-( DIKY.CAU

288 **Piete** **Piete** | 3. května 2008 v 14:23

Ahoj. Prosim potrevovala bych vedet jak budu zvladat svou stredni skolu. Mam z toho dost strach a nevim jestli jsem si vybrala dobre. Prijata jiz jsem ted uz mam jen strach z toho jak to tam bude, jestli budu mit hodne kamaradu(nebo vubec nejake) a jestli nebudu mit problem s ucenim a uciteli.Take jestli si na strední najdu nejakeho pritele na chození.Predem moc dekuji. Piete (narozena jsem 12.6.1993) prosim pomocte...

289 Liliana Liliana | E-mail | 3. května 2008 v 15:57

J.V.:

Pokud máš opravdu velký ostych, chtělo by to odblokovat. Jinak můžeš zkusit afrodiziaka a nebo nějaké to kouzlo na probuzení vlastní touhy (konkrétní neznám, musela bych ho vytvořit).

Emma ti asi k milostné magii poví víc :-)

290 Paja Paja | E-mail | Web | 3. května 2008 v 18:09

Emma: jasně že dám. klidně i poradnu :-)

291 Emma Emma | E-mail | Web | 3. května 2008 v 21:43

PORADNA UZAVŘENA

292 Khartazs Khartazs | E-mail | 4. května 2008 v 22:14

Copak že je uzavřeno?

293 Emma Emma | E-mail | Web | 5. května 2008 v 12:40

PORADNA UZAVŘENA, NOVÁ VZNIKLA POD ČÍSLEM 3

294 čarodějka Annette čarodějka Annette | 20. května 2008 v 21:27

Omlouvam se.Jsem hrozne pretazena.A posledni dobou mam pocit,ze na me vsechno pada.Kazdy me jen vysava,ale nikdo ne vidi,ze i ja potrebuju alespon obcas podat pomocnou ruku.Jelikoz nemam prababicku,ktera pro me byla vsim,nemam zadnou radu a ani nikoho o koho bych se mohla oprit.Myslela jsem,ze to co hledam najdu u meho pritele,ale chyba lavky.Tak jsem se jen chtela zeptat,jak bych ten vztah mohla zlepsit.Aniz by to bylo ze sobeckych zameru..Vim,ze ve skutecnosti zadne problemy nejsou..Ty si vytvarime sami.Ja sice nerada mluvim,ale chtela bych mluvit s nekym,s kym nemohu.Pze mam nejaky blok a nevim,jak ho odtstranit.Proste jen chci vylepsit vztah,na kterem mi zalezi.Nechci aby byl tak stereotypni.Prala bych si,aby byl plny pozitivni energie,harmonie radosti a Lásky.Tak jsem jen hledala nekoho,kdo by mi ukazal cestu.Ale az ted jsem si uvedomila,ze priste se radeji obratim rovnou na Andely a k Bohu..Prosim za odpusteni.At vas provazi Laska Papapa Annette

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama