Mishka

10. března 2008 v 1:33 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny
Mishka, 5.3.2008 19:19

Ahojky, ráda bych se poradila o vývoji vztahu s mým bývalým přítelem. Před týdnem jsme se rozešli a myslím si, že to bylo zcela zbytečné, protože jsme to ani jeden z nás vlastně nechtěli. Ale jiné řešení jsme bohužel nenašli, protože je teď hodně časově vytížený a dost ho to zmáhá. Chtěla bych se zeptat, jestli se k sobě vrátíme a jestli to vůbec má cenu, abychom se k sobě vraceli. Předem moc díky za odpověď!:-)
JOHANKA COREY:

tarot: sice mi vychází z jeho strany, že přednost má práce (nebo to, čím je časově vytížený), a že je zde z jeho strany tak trochu netečnost, byla jsi jeho sluníčko a pokud teď ukážeš, že jsi samostatná (nasycenost) a že je pro tebe on dostačující, vrátíte se k sobě velmi pravděpodobně (vysoká karta pohárů
kyvadlo: ano vrátíte se k sobě a bude to mít cenu :-)


LILIANA:

Pokud se máte opravdu rádi, najdete jistě způsob, jak lásku mezi vámi udržet i přes časové vytížení. Možná by nebylo špatné vyzkoušet nyní trochu "svobodnější" vztah, kdy si nebudete dělat nároky na přítomnost a čas toho druhého. Neměla jsi třeba sklony si přítele trochu "přivlastňovat" a trvat na tom, aby byl často s tebou? Nebo jsi ho "nutila" do něčeho, co ho vyčerpávalo nebo zatěžovalo?
Doporučila bych v takových případech, kdy je přítel hodně časově/pracovně vytížený a práce ho unavuje, trávit společný čas takovým způsobem, aby se znovu nabil energií.
Netrvat na tom, aby byl s tebou, když chce zrovna sám odpočívat.
Můžete se sejít jen tak, z radosti, abyste se spolu odreagovali, pobavili se, sdělili si životní zážitky apod. Do ničeho ho ale nenuť...zkus navrhnout něco, co by ho mohlo povzbudit, a uvidíš.
Jak radí Johanka, prozatím si zkus vystačit hlavně sama, věnuj se svým zálibám apod.

Pokud o tebe přítel stojí, určitě si svůj čas dokáže uspořádat tak, abys v něm měla své místo :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIKI KIKI | E-mail | 16. března 2008 v 11:43 | Reagovat

Ahojky,pokud by to šlo,potřebovala bych zjistit jak nám dopadne vztach z manželem.

2 KIKI KIKI | E-mail | 16. března 2008 v 11:44 | Reagovat

Ahojky,pokud by to šlo,potřebovala bych zjistit jak nám dopadne vztah z manželem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama