šárka

20. března 2008 v 13:02 | Bohyně Simsalabims & Carol |  Odpovědi Magické poradny
Dotaz:
Nevím přesně jak začít,ale dlouho přemýšlím co je má cesta tady na zemi a jak všichni víme nic není náhoda a tak jsem se dostala na vaše stránky.No a ted mám problém jak začít,abych to napsala tak jak to cítím.Myslela jsem si vždycky,že budu mít komu dát svoji lásku,ale nemyslím přátelskou nebo k rodičům,ale tu jedinou,kterou můžete dát jenom tomu jedinému,ale k žádnemu člověku nic necítím,říkala jsem si,že si třeba zviknu,ale když bych měla říc ano tak řeknu takové ne,že se toho sama leknu.Je pravda,že v minulosti jsem k jednomu klukovi cítila něco strašně krásného,ale bylo mi teprve 12 let a vůbec jsem nevěděla co cítím a od toho času nic takového.Tak névím jestli vůbec je partnerský život to správé a nebo se soustředit na něco jiného,ale zatím nevím přesně na co ,možná že mi pomužete.Děkuji Vám všem a mějte se moc krásně.
Carol
Nevím kolik je ti let,taky nevím zda je to jen otázka lásky k mužům,nepíšeš o opačném pohlaví,ono začínat partnerský život bez lásky asi jde,jde o spoustu jiných věcí.No a o čem jsi přemýšlela,že by jsi chtěla začít,co by ti naplnilo živo?Taky se měj hezky ,oá Carol.
JOHANKA COREY:
Zřejmě se jedná o blok, může být z dětství, případně z minulého života. Láska je citem všech lidí, kdo ji nepociťuje, pouze se jí vědomě či nevědomě brání ze strachu například ze zklamání, z povolení uzdy svým pudům či z obavy, že o sobě zjistí něco co nechce, přijde o svobodu, nezávislost, pohodlí a podobně.
Výklad na čakry:
1. Ďábel (0) - kořenová (pohlavní orgány) - po fyzické stránce by mělo být vše v pořádku, problém však může vznikat, pokud nejsi schopná brát věc dostatečně s nadhledem a vtipem
2. Hvězda (2, hole) - sakrální (kříž, podbřišek, střeva) - možná stojíš před velkou změnou
3. Vyrovnání (11, různé) - solar plexus (žaludek, játra) - zde je největší problém, dost možná se týká nadměrného dlouhodobého stresu zřejmě v rodině, který si žádá vyrovnání, také si dávej pozor na pitný režim a zdravou výživu (i když to zdánlivě se vztahy vůbec nesouvisí, čakře to pomůže k odblokování)
4. Smrt (0) - srdce (krevní oběh, plíce) - chce to změnu, ale není se čeho obávat
5. Kolo štěstí (0) - krční (komunikace, krk) - možná bys měla více komunikovat s okolím, ale opět, není zde žádná blokující karta, takže štěstěna je ti nakloněna
6. Poustevník (1, poháry - Zkaženost) - třetí oko (obličej, hlava, intuice) - možná máš pocit, že tvoje sexuální či citové představy a požadavky jsou neslušné, proto se schováváš do ústraní, do svého vnitřního světa, ale není to nutné a lze to překonat, je to však jen tvoje rozhodnutí
7. Universum (3, různé) - korunní (temeno, spojení s vesmírem) - hvězdy jsou ti nakloněny, poslouchej více svoji intuici, pracuj na změně, rozetni a rozsekej svůj problém (Eso Mečů), pak přijde vášnivý Princ Holí a můžeš očekávat Rozkoš (6 pohárů)
LILIANA:
Tvůj problém chápu docela dobře, sama mám něco podobného :-)
Zřejmě máš o partnerství a lásce vysoké představy a čekáš na svého "partnera duše". Proto se ti stává, že si hned tak nevybereš a většina kluků ti nic neříká.
Je otázkou, jak pevný je tvůj ideál - jestli jsi schopná si "zvyknout" kvůli tomu, abys nebyla sama, a nebo se své představy tak lehce nevzdáš a půjdeš si za ní. Tady musíš být trochu upřímná sama k sobě a poznat, jestli jsi "přehnaně náročná", a nebo se skutečně jedná o tvůj vnitřní hlas a potřebu duše.
Určitě na tebe "ten pravý" čeká. Podle mé zkušenosti je vždycky problém v nás samých - našich negativních přesvědčeních a blocích, které nám znemožňují lásky dosáhnout.
Zkus si probrat tyto témata:
Jak to vypadá s tvojí sebehodnotou a sebedůvěrou co se týče vlastního ženství, mužů, vztahů?
Věříš tomu, že se ti tvé přání splní?
Jaké jsou tvé obavy, strachy co se týče partnerské lásky?
Podle Johančina výkladu na čakry to vypadá na blok v solární čakře - to je sídlo osobní energie, moci, sebevědomí, prosazení se a také centrum emocí.
Podle mých karet máš dobré předpoklady dosáhnout lásky, kterou si přeješ. Stačí důvěřovat, že se to povede, otevřít se štěstí a úspěchu, podpořit svoji sebedůvěru a zbořit své strachy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama