Verč@007 - minulé žiovoty

20. března 2008 v 13:00 | Bohyně Simsalabims |  Odpovědi Magické poradny
Dotaz:
Promiňte,že vás znova otravuju,ale odpověď na mojí(možná až trochu absurdní otázku)by mě docela zajímala...=)Takže k věci:Je nějak možné zjistit povahu(třeba jen hrubou charakteristiku) osoby,kterou sme žili v našem minulém životě.Mam totiž poslední dobou dost divnej pocit.Příde mi,že vim,jak dělat určitý věci,který sem v životě nedělala.Většinou se to projevuje ve snech.Jako příklad:V životě sem nedržela v ruce cigaretu,ale naprosto přesně vim,jak kouření chutná...Baví mě kriminálky a horory,ale někdy k nim cítím z nepochopitelnejch důvodů naprostej odpor...Možná jenom bláznim,ale nedokážu si to nějak vysvětlit....?!
JOHANKA COREY:
Minulý život lze zjistit dle orientačních tabulek, kde pátráš na základě svého data narození, poté jsou zde různé výklady na internetu, nebo také kyvamapy, kde zkušený léčitel či mág může "vykývat" tvé dřívější karmy. Také existuje meditační terapie zvaná regrese, tak je zřejmě nejspolehlivějším řešením, jak zjistit, čím jsi v minulém životě byla, nicméně, je to dost nebezpečné a je proto nutné najít zkušeného člověka, který tě provede tvým podvědomím a nevědomím.
LILIANA:
Povaha a charakteristika v minulém životě jde docela pěkně zjistit i z karet, ovšem konkrétní údaje jako povolání apod. se nejlépe zjistí při regresi nebo speciální meditaci.
Tvé zkušenosti a pocity skutečně mohou pocházet ze vzpomínek na minulé životy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama