Gina

3. června 2008 v 11:19 | Emma |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz:

Zdravím a nejprve chci pochválit stránky, je to tu fajn :)
Četla jsem tady úvod i příspěvky a jsem teď docela zmatená, musím říct a to ohledně výkladu karet - zda mohu o nějaký poprosit... Pokud ano a pokud to vůbec lze takhle po pc, tak bych ráda. Nemám konkrétní dotaz, spíš tak obecně jakou mám předpověď na budoucnost. Prožívám teď takové jakoby "nijaké" období, kdy mám pocit, že mě nic nečeká.. Tak nevím. Posílám i datum narození - 15.4.1986, jestli to pomůže nebo pro případ jestli se výklad dělá na základě toho. A ano, vím, mladá tak jak si může myslet, že ji už nic nečeká, ale znáte to, ten pocit, že stojíte na místě, ať se daří nebo vůbec ne, ale vy stále stojíte...
Vím, že jste magická poradna zaměřená na dotazy a věci asi jiného typu, takže se nezlobte. Pokud se mě někdo ale ujme, budu vděčná a potěší to (snad...).
Děkuji
EMMA
Astrologie
15.4.1986
Slunce - beran - ty že máš nijaké období? To se u beranů často nevidí, jsi impulzivní, společenská, přemýšlivá a přitažlivá osůbka.
Měsíc - rak (případně blíženci) - tady se ti to trochu pere se Sluncem, jsi zároveň citlivá a prožíváš uvnitř obrovské fantazie a ideály, pozor na přecitlivělost
Merkur - ryby - občas vystupuješ rezervovaně, ale umíš vyslechnout a citlivě pomoci přátelům
Venuše - býk - miluješ věrně a naplno, jsi žárlivá a majetnická
Mars - kozoroh - máš sklony k cholerickému jednání, ale také dokážeš velmi dobře pobavit okolí
Jupiter - ryby - ráda prožíváš své fantazie
Saturn - střelec - možná máš někdy problém v úplném odvázání nebo s upřímnou komunikací
Tarot
20 Znovuzrození/Aeon/Soud - v blízké době tě čeká obrození, něco nového, co tě rozzáří, osvěží a podpoří v tvém "nijakém životě" jak jsi psala, musíš za to ale bojovat, nic nepřijde jen tak, zkusila bych trochu optimismu a hledání nových koníčků, nakupování s kamarádkami, čtení nových zajímavých knih, kino, bazén a podobně. Dnes existuje mnoho kroužků, třeba i prázdninových, kde můžeš svůj stereotyp oživit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 iwett iwett | E-mail | 13. února 2009 v 15:01 | Reagovat

velmi ma pritahuje tato tema,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama