Tristan

1. června 2008 v 1:24 | BS & Wolf |  Odpovědi Magické poradny

Dotaz:

Tristan, mail, 29.5.2008 20:18

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je možné, aby člověk mohl vyzařovat světlo. Jako tak že by mohl svítit kdy chce. A jak na to. Děkuji za odpověď.


Wolf:
Magicky nadaný člověk vyzařuje a pracuje s astrálním světlem, ale tohle ty jsi asi nemyslel. Možné je všechno, ale ještě jsem se osobně, ani v literatuře nesetkal s člověkem, který by si mohl po cestě z hospody svítit na cestu. Pokud to ovšem nebyl účastník exkurze na přednášku o bezpečnosti atomových elektráren pořádanou přímo v Černobylu dvě hodiny před výbuchem.

Liliana:
já vím jen, že existuje lumokineze.
Info ze stránek http://portal.freeweb.sk/magia/viewtopic.php?p=39582&sid=ab923f6ad15b152835926cad202ba349
Lumokineze:

Lumokineze pochází z latinského slova Lumen, v překladu světlo. Je to tedy schopnost ovládat fotony.Lumokineze by se dala shrnout jako práce s fotony. Foton je elementární částicí elektromagnetického záření o všech vlnových délkách. Tudíž i pro nás důležitého viditelného světla. Schopnost lumokineze tedy dovoluje hromadit fotony a tím ovlivňovat světelné podmínky. Pokročilá stádia lumokineze dovolují vytvářet světelné koule a ovlivňovat jejich intenzitu, jas, saturaci i barvu. Dále pak svítivost plamene atd.

Kameny údajně posilující lumokinetické schopnosti jsou : ametyst, jantar.

Pro začátečníky se opravdu nedoporučuje začínat se světelnými koulemi, neboť je to víceméně ztráta času.

Cvičení lumokineze by mohlo být opět mnoho, zde uvedu pouze jedno.

Součástí tohohle cvičení je, že si občas uvědomujte svoje okolí a světelné podmínky v kterých se nacházíte. Zároveň si představujte, jak by podle Vás vypadaly světelné podmínky, které by Vám vyhovovaly více.

Samotné cvičení provádějte nejlépe v místnosti, ve které není ani tma, ani světlo. Resp. světlo je tlumené a světelný zdroj není příliš jasný. Zvolte tedy "zlatou střední cestu". Čím méně světla bude - tím hůře se bude cvičení provádět. Bude-li naopak světla moc - bude to také na obtíž.

Když se tedy nacházíte ve vhodném prostředí, soustřeďte se na světelné podmínky, ve Vašem okolí. Vnímejte kam a s jakou intenzitou dopadají světelné paprsky. Zkoumejte barvu toho světla, jeho jas. Zkoumejte hru světla a stínů a to, jak jste osvětleni i Vy. Nyní se pokuste osvětlit nějaké místo, které si zvolíte, nebo sami sobe. Soustřeďte se na to, že v tom místě se hromadí fotony a intenzita světla té oblasti stoupá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama